IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

ak303
6. srp 2009

Ještě že jsou aspoň tyto diskusní fóra a můžeme si pokecat o problémech. Hodně to pomáhá. Držím moc pěsti aby to už vyšlo...a dvojčata 🙂

lenkacar
6. srp 2009

mě stačí jeden posránek ..v mým věku stačí ..jsem líná běhat po pískovištích

lenkacar
6. srp 2009

tak jsem objednaná na imuno 14.10.09

ak303
6. srp 2009

A kolik Ti je??

lenkacar
6. srp 2009

mě osobně je pouhých 😀 😀 😀 😝 37let

ak303
6. srp 2009

No to bys zvádla. Určitě. Ale je fakt, že člověk bude vděčný i za toho jednoho. ALe přece jen ti dva 😲 😲 😀 😀 😀 😀

dadous
6. srp 2009

😀 my jsme se na dvě docela už těšily 😀

dadous
6. srp 2009

no tak semnou se tu dneska nikdo nebaví ☹ tak juknu večer 😖

daja.w
6. srp 2009

Ahoj holky 🙂 tak před chvilkou mě odjela kamoška děti čučí na pohádku,ale zachvilku jdeme ven 😉
Jé Leni malorca já chci taky ☹ tak já se přiftěřím a jdu taky do kufru 😀

lenkacar
6. srp 2009

dneska jsem tak ochrápaná jsem hrozná ,ted jsem si vzpomněla že jsem si nevyzvedla léky v lékárně 😝

lenkacar
6. srp 2009

sepsala jsem seznam co sebou a nějak mě to zmohlo ..jsem už stará

daja.w
6. srp 2009

Teda Leni a copak jste dělaly v noci 😀
No já mizím jdu z dětma ven tak večer páááá 🙂

lenkacar
6. srp 2009

holky berem všechno i dvojky teda ,ale nesmí moc řvát 😀 😀 😀

daja.w
6. srp 2009

ty jsi prdlá 😀 ty a stará prdlajs v nejlepších letech 😉 a nebo máš to ho němčoura nevím jak se to píše 😀 alcehajmra či co 😀

ak303
6. srp 2009

To je jasný. Tak já jdu něco dělat. Večer se zase ukážu. Zatím páááá

lenkacar
6. srp 2009

dají já ti povim co jsem dělala ..honila jsem komáry 😝 ,fakt byli to komáři 😕

lenkacar
6. srp 2009

a němce mám dlouho ..jo už mi to hlava nepobírá .. a jde na mě spaní

liptonek
6. srp 2009

bréé odpoledne přeji 🙂

lenkacar
6. srp 2009

brébré kekeke

meduna
autor
6. srp 2009

ahoj,tak se tady opět úrobíralo to píchání 😀 Tak haldu DVD by Roman uvítal a ještě někoho živého k tomu,protože já to nejsem 😀 Co oni na tom pichu maj,nechápu to,ale vím,že jak má absenci,tak je nervní jak stará panna 😖 a já taky,protože vím,že se tomu nevyhnu 😀 Leni,ty se máš,hned bych letěla taky,tak snad za rok,nebo dva?uvidíme

meduna
autor
6. srp 2009

tady se to vyvaluje vše na slunku co?

meduna
autor
6. srp 2009

tak toho němce mám taky 😖

koblichzek
6. srp 2009

Ahoj kočenky 😉 .
Tak lip jak to vypadá.
Leni díky za gratulaci 😉

koblichzek
6. srp 2009

Koukám, nikde nikdo. My jsme dnes byli s manžou na výletě. Jeli jsme vlakem do Lokte, prošli hrad, náměstičko, dali dlabanec a jeli zase domů. Bylo to super 🙂 , jen to vedro 😝

ak303
6. srp 2009

Ahoj, tak to je paráda výlet. Loket je krásný. To já se dnes celý den přemlouvám do úklidu a marně. Tak zítra. 🙂

koblichzek
6. srp 2009

Ahoj Ak, úklid neuteče 😉 .

liptonek
6. srp 2009

Ahoj kobli, přidávám se ke gratulantům!!! a držím pěsti 😉 Jak to vypadá? No mám si zavolat zase zítra ráno a prý to vypadá, že už zítra půjdu... Tak uvidíme. Je něco, na co bych se měla připravit? Na jednu stranu mám trochu strach...ale na druhou se se hrozně těším 🙂 dívnej to stav :D

koblichzek
6. srp 2009

Ahojky Lip, to by bylo super, viď? Myslím, že na nic se připravovat nemusíš. Já jsem ten první den byla na sebe děsně opatrná 😀 . Teď už to nějak vyprchalo, jasně, že se hlídám, ale normálně.
Pořád nevím, aby ty gratulace nebyly předčasné, jsem spíš pesimista, ale že by byly 4 testy špatné, to se mi zase nezdá. Na všech jsou // 😉

koblichzek
6. srp 2009

Spíš tebe jestli něco napadá, co by tě ještě zajímalo, se klidně ptej. Mě to takhle nenskočí 😅

liptonek
6. srp 2009

Ale prdek, nic není předčasnýho! 4 testy, jsou 4 testy 🙂 to jen tak něco neoblafne. Bude z tebe mamina 🙂 Kdy máš jít na tu krev? Taky mě nic nenapadá. Zatím. Ale určitě na něco časem přijdu. Jen mám krapet strach, protože mě furt pobolívá bříško. Včera bolelo, ikdyž jsem byla v klidu. Dnes už jen když se hejbu. Ale i tak...Tebe nebolelo vůbec?