IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
7. srp 2009

Dadouško - pro mimíska snad cokoli 😉 . Užij si den pa

dadous
7. srp 2009

kobli ale ja si stejně dam i presíčko 😵 tak papa

lenkacar
7. srp 2009

holky vypadla mi z plavek kostice dopr..sešíju to a max.budu strašit bez ..tam se to snad smí ne? na djerbě chodila mravnostní policie a nesměli jsme si dát na ulici ani pusu ,auta začli troubit a hned přijela hlídka ,,jojo holky ,,arabáše nebrat

koblichzek
7. srp 2009

Tak já jdu taky nacpat bříško a k tomu si pustím Tři oříšky pro Popelku - tu miluju 😵

lenkacar
7. srp 2009

kobli taky bych si dala oříšky pistáciové 😵 😵 😵

koblichzek
7. srp 2009

Hm, taky je miluju 😵

lenkacar
7. srp 2009

sakryš ale že ten trávníček byl fešák co? ted mám nového mladého favorita ,,roberta patkinsona ...ůů to je divoch

meduna
autor
7. srp 2009

hmmmmmm

ak303
7. srp 2009

Trávníček pochází z městečka odkud já a chodil na základku s mojí tetou 😀

lenkacar
7. srp 2009

furt je to fešák ..i starej akorát bych ho nemohla mít doma ,vadí mi jak pomalu mluví

lenkacar
7. srp 2009

jednoho trávníka už mám co se týče mluvy doma ..tak dost ..

meduna
autor
7. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
7. srp 2009

medu co tomu řikáš že ten starej Janda má zase děcko ..vladísovi by ten kočár slušel líp

lenkacar
7. srp 2009

mizim jedem na chatu a kolotoč začíná ,pán tvorstva se vrátil a kvočna začíná kvokat

ak303
7. srp 2009

Taky pádím, mám sraz s holkama z práce. Tak se ukážu večer. Zatím se mějte 🙂

koblichzek
7. srp 2009

Trávníčka nebrat, je to debil 😝

liptonek
7. srp 2009

Tak hlasím návrat z ET 🙂 už máme dva bojovníčky.🙂 Ale bohužel jich víc nezustalo :(

koblichzek
7. srp 2009

Jé, lip, to nevadí, hlavně že jsou dva u tebe. Dnes nic nedělej!!! Hezky odpočívat, jen u PC mmůžeš sedět 😀 A jak se cítíš?

liptonek
7. srp 2009

Já víím, ale i tak to bylo trochu zklamání. U PC budu sedet, teda spíš ležet, až večer. Ted pojedem domů. 🙂 Až na to břicho to je v pohodě. Ale doktor říkal, že to je klasika. Že mám zvětšený vaječníky, no.

koblichzek
7. srp 2009

Jasně, tak se držte a ať se pořádně zakousnou 😀 . Krm je samejma dobrůtkama, ať ví, do čeho jdou 😀 😉

milagross
7. srp 2009

Jee,Lip tak ted budem vsici drzet palecky,treba uz jiny nebudes ani potrebovat,musis verit a hlavne lezet a odpocivat,jooo a to piti,nezapomen z toho ty vajecniky splasknou 😀 😉

daja.w
7. srp 2009

Ahojky tak jsem se vyspinkala z malým 😉 a nemůžu se probrat 😠
Jéééé Lip moc gratuluji a držím pěstičky neboj vše bude ok 😉 🙂 dnes fakt jen odpočívej a pak normál,ale s opatrností 😉 🙂

koblichzek
7. srp 2009

Holky já to taky na chvilku zalomila. Uvařila jsem a udělalo se mi tak zle 😝

daja.w
7. srp 2009

Kobli no pachy ted ti nevoněj 😉 no a co ranní nevolnosti ještě nejsou mamino 😉

koblichzek
7. srp 2009

Buď to mám z nervů nebo fakt z mimi, ale už třetí den je mi zle. Ale to mi přijde brzy. Spíš to bude i z těch nervů. Kamarádkám bylo bylo až někdy od 5 týdne.

daja.w
7. srp 2009

Kobli a co máš za nervy?? ☹

koblichzek
7. srp 2009

No tak určitě z doktora příští týden, jestli to potvrdí. A taky mě dost naštvala máma, ale to rozebírat nebudem.
Do toho sháníme byt a kdyby bylo víc peněz taky by nevadilo, no vždyť víš

daja.w
7. srp 2009

Mamino neboj u Dr. se to určo potvrdí 😉 a s mámou se to taky urovná taky mě kolikrát mrzí když se sní chytnu a co se týče peněz tak to je asi všude stejný 😖 čím víc tím líp,ale kde je vzít a nekrást 😀 neboj všechno dobře dopadne 🙂 uvidíš my všichni budem a držíme pěstičky aby bylo vše ok 😉

koblichzek
7. srp 2009

Daji díky. Jsem tam četla, jestli jsem to dobře pochopila, že za měsíc byste šli znova?

daja.w
7. srp 2009

Kobli no manža říkal že bude mít tak za měsíc dobrou fušku kde vydělá hodně peněz tak bychom šli asi hned pak do boje 😉 🙂