IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
7. říj 2009

Ahoj holky,

jak se máme?? 😉

Leni jsi to samé co já. Vždy jsem práci odvolala jen proto že jsem si nevěřila, že bych to zvládla. Já v 18i "zdrhla" ze třeťáku hotelovky do Švýcarska ve 22 se vrátila a ze dne na den jsem dostala nabídku jít dělat recepční do hotelu na letiště. Tak jsem to taky nejdřív odřekla hlavně proto že jsem uměla 3 věty anglicky a tam se anglicky mluvilo pořád.. No ale pak jsem si řekla, že odejít můžu vždy když mi to nepůjde a šla tam. Po 2 dnech kdy mě zaučovala vedoucí recepce jsem tam zůstala sama a bylo to. A po 4 letech tam už jsem mohla pracovat naslepo jak jsem všechno znala nazpaměť, když to děláš každý den...a z recepční jsem se pak dostala na ředitelku hotelu..Je to otázka pár týdnů vždy jen a naučíš se vše... 😉

dadous
7. říj 2009

ahoj holky, to je dneska vemku zase hnusně ☹ jak ma mít člověk dobrou naladu, když je venku ubuleny počasí 😠

nadis.h
7. říj 2009

Dadi ahoj, tak tady je teplo! Včera jsem už šplhala pro zimní kabáty a dnes svítí sluníčko a je to max na mikču. 😉

blazenkaa
7. říj 2009

Ahojky Holky
Dadousku task tady je nádherně od rána tu svítí slunko a je teplo
Nadis tak to jsi teda chytrá holčička
Lenisku neboj se té práce jde o zvik a to se potom vše dobře naučíš 🙂

lenkacar
7. říj 2009

tak holky kontrolní test mám za sebou a docela to proběhlo bez problémů tak pokud se zítra něco neposere tak bych ty zkoušky měla snad zvládnout ..dají a kde si byla na konkurzu na co?nějak mi to uniklo...já se dneska zase ptala ve městě jedný holky a nic ..práce prostě neni .. 🙄 😝

blazenkaa
7. říj 2009

Lenísku Ahojky nikam nepospíchej pak budeš si říkat neměla jsem se lépe když jsem byla doma? 🙂

lenkacar
7. říj 2009

blaži jojo ,ale penízky chybí ..

nadis.h
7. říj 2009

Leni já taky hledala práci skoro půl roku.. 😖 Už bych vzala cokoli, ale ani cokoli prostě nebylo.. 😝

lenkacar
7. říj 2009

vladís má hlavně blbé kydy o práci a já prostě i chci někam vypadnout ..

lenkacar
7. říj 2009

nadi ..jsem fakt posere a pak mi to tak mrzí že jsem taková sračka ..

blazenkaa
7. říj 2009

Leni a neskoušela jsi si najít i práci na doma ?

lenkacar
7. říj 2009

já když jsem dělala 4roky v krámu vedoucí chtěl abych mu dělala zástupkyni to je něco jiného ,já to tehdy nevzala ..to už bych nebyla doma vůbec ,no nevim jak dopadne konkurz ..podle kartáře do konce roku do práce nepůjdu 😀 😀 😀

blazenkaa
7. říj 2009

a vychází ti to od té kartářky?

nadis.h
7. říj 2009

Na doma je kůlo. Já mám štěstí,že to co dělám dělat doma můžu. Ono není na škodu vypadnout do jinýho prostředí. Já byla na PN od ledna do května... 😝

dadous
7. říj 2009

tak hlásím už i u nas sluníčko a 20 stupňu 😵

blazenkaa
7. říj 2009

no unás to je pořád stejně krásně 🙂

blazenkaa
7. říj 2009

Kobylky jste tu některá
🙂

blazenkaa
7. říj 2009

tady je teda mrtvo tak se mějta a dobrou noc zachvilku půjdu hají 🙂

lenkacar
7. říj 2009

blaži tos myslela nějaké lepení obálek třeba? tyhle pokusy už mám za sebou ,zasranej celej byt ,hodin u toho jak blázen a za výrobek pár halířů.. 😝 😝 😝 😝

dadous
7. říj 2009

no tak ja myslela, jak nebudu dočítat 😕 a tady bylo pusto a prazdno 😅

lenkacar
7. říj 2009

dadu já taky mizim na ozáka a ještě mrknu na teorii PC ...jsem na to obarvená a zítra oslnim..

dadous
7. říj 2009

panečku leni ty ses do toho vrhla 😵 no s novou hlavou se budeš aspon trochu cítit sebevědoměji 😅 😀 😵

nadis.h
8. říj 2009

Ha co se to děje? 😕

meduna
autor
8. říj 2009

Ahoj,co jako?je tady pusto,to víš,holky makaj 😀 😀

dadous
8. říj 2009

😀 no jak kdo 😀

nadis.h
8. říj 2009

Já nemakám. 😀 Vyhlížím zda ještě dojede balíkář z pošty. Karel mi koupil nový notebook tak se na něj těšim. 😅

dadous
8. říj 2009

nadi tak to bych balíkaře taky nedočkavě vyhlížela 😵

angeles
8. říj 2009

Holky už jsem tady zase. Kamarádka má jít zítra na krev po 14 dnech po IVF a od úterka krvácí jako při menses. Je ještě nějaká naděje? A zítra ji budou brát jenom krev nebo proběhne i ultrazvuk? Všem moc děkuji za odpověď.

dadous
8. říj 2009

ahoj an, to je těžky říct, a volala si kamaradka do Caru v utery kvuli tomu krvacení? zatím ji vemou jen krev, ultrazvuk až tak za 14 dní 😵

angeles
8. říj 2009

Ano, volala. Dr. ji odpověděla, že je tady 20% naděje, že těhu být může. Takže zbývá asi jen čekat.