IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
27. říj 2009

opa.cz ale jak říkám pro nás nic vzrušujícího 😀

blazenkaa
27. říj 2009

tím jsem nemyslela že by jsem se tam koukala já mu tam nepolezu ještě by nadával že tam nějaká husa leze

blazenkaa
27. říj 2009

představ si že tu žeru já jsem ale dobytek na noc to je děs 😉

meduna
autor
27. říj 2009

nic si z toho nedělej,taky jsem žrala 😝

blazenkaa
27. říj 2009

manža tu udělal včera škopek salátu a nedojedli jsme to a já po odpolední mělahlad tak jsem si dala aspoň to místo toho aby jsem se nacpala nějakou pořádnou dlabanicí

meduna
autor
27. říj 2009

mňam,jako bramborovej jo?

meduna
autor
27. říj 2009

kurňa ale už jdu chrápat,tak dobrou 🙂

blazenkaa
27. říj 2009

ne šněco jako šopskej .

Tak dobrou noc já tady dokoukám film čoudnu a jdu taky hají

meduna
autor
27. říj 2009

jo a zítra mi řekneš co jsou zárubně 😕 dnes mi to už hlava nebere 😝 tak pa

nadis.h
28. říj 2009

Medu nakolikrát jsi to šla včera spát?? 😀

Jinak dětí máme pořád 7. 2 jsou pomalejší, ale neznatelně a na mrazáčky prý bude. 😵 ET zítra.PK jsem nechtěla.Jupííí...To jsou šikulové.

dadous
28. říj 2009

hezky rano 😅 jsme před chvilkou vstaly 😕 tady sedím a nic se mi nechce 😅 jsem jak přejeta 😀

dadous
28. říj 2009

nadi to je skvělí, tak to zítra už budeš těhule 😀 😵

dadous
28. říj 2009

tak holky vstavejte 😕 😅 😵

nadis.h
28. říj 2009

Dadu ahojky,

holky chrápou co jak jezevci. 😝 Já jsem vzhůru už ještě za tmy. Jsem jak praštěná ted ty dva dny a nemůžu vůbec spát.

dadous
28. říj 2009

jo ja když jsme šla na oplodko tak jsme taky nemohla spat, ted si to ale vynahrazuju 😀

nadis.h
28. říj 2009

Dadu já si dám spací den zítra a pátek. To nevytáhnu paty z pelechu. Max na wécko. Ale v sobotu už se chci hýbat. Jít na prochajdu mírně a tak. Abych to zas s tím ležením moc nepřeháněla.

dadous
28. říj 2009

to jo nadi, žadny zbytečny povalovaní 😵

nadis.h
28. říj 2009

Teda holky máte černý puntík dneska za docházku! 😀

Dadu přesně. Za prvé mi to nebaví a za druhé je to k ničemu! 😝 Neřeknu kdyby se něco dělo tak ok, ale jen tak ležet nechci.

dadous
28. říj 2009

mš recht cecilko, mimčo nevyležíš 😵 tak jsem se chvíli natahla k letajícímu ševci, a nějak ti mě to už nebere 😅

bambi79
28. říj 2009

Ahoj holky. Nadis jdeš zítra na transfer? Tak to moc držim palce!!!

dadous
28. říj 2009

áá že by se hříšny duše schazely 😕 😀

bambi79
28. říj 2009

Já celej den vařila a teprve teď sem se svalila na sedačku 🙂

dadous
28. říj 2009

ja dneska udělala jen buchtu na plech, uvařeno jsme měla od včera, dadouš je stejně v praci, tak co bych tady lítala okolo plotny 😵

bambi79
28. říj 2009

Já dneska nepekla, ale v sobotu mě čeká štrůdl 🙂

dadous
28. říj 2009

panečku to si date co? ja začla dělat mufíny a když bylo těsto hotovy tak jsem zjistla že mam malo košíčku, tak to šlo na plech 😅

bambi79
28. říj 2009

Manžel přijede po týdnu z ciziny, tak se musim předvést 🙂 Ješttě plánuju koprovku. Na mufiny jsem nedávno viděla prodávat super silikonové formy

dadous
28. říj 2009

no ja je tak často nedělam 🙂 panečku ten si da do rypačku, koprovku mam taky rada, s vejcem a bramborem 😅

bambi79
28. říj 2009

U nás s masem 🙂))

dadous
28. říj 2009

musím se jít chvíly natahnout , tlačí mě pupík 😝

nadis.h
28. říj 2009

Já dělala zapečené těstoviny. Dostala jsem na ně chut. Karel má dnes volno,zítra je v práci jen na 2 hodiny a od pátku zas volno. A pak asi nejspíš bude celý listopad doma. 😒 To snad pojedu domů si vegetit,abychom si nerozbili hubičky. 😝 😀
Ale pak od prosince bude týden tady a týden pryč tak bude leháro. 😀 Ale ke konci pak v únoru už to bude dlouhé,že jezdí takhle pryč.

Já bych taky pekla až bych brečela.Miluju domácí buchty.A chtěla bych péct cukroví,ale nastěhovala jsem se do pánské domácnosti takže tady není trouba. 🙄 Maso peču v remosce jinak smažim a vařim. Ale dostanu prý multifunkční troubu. Ale kdy? To je ve hvězdách. 😝