IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
13. srp 2010

@koblichzek pořad stejny, si připadam jak když jsem chodila do prace , pořad takovej stereotyp 😀 ale na mateřsky aspon vidím pokroky nikči 😀 a mame už naušničky 😵 a vy?

koblichzek
13. srp 2010

Jo jo, my už taky. Byly jsme je nechat nastřelit desátého. Taky jste nastřelovali? A jak to snášela?

dadous
13. srp 2010

@koblichzek my byli minuly tyden, museli jsme jet až do HK 60km, pže tady u nas nikdo nenastřeluje 😠 no béékala asi 5 minut pak hned v autě usnula a když se vzbudila , tak jakoby se nic nedělo a třetí den je měla krasně zahojeny 😵 tak za měsíc a pul ji dam ty její naušničky 😅

dadous
13. srp 2010

@koblichzek taky je lidunka tak strašně ukecana 😅 ? nikča ted furt něco mele a je to sranda co dokaže vyloudit za zvuky 😀

koblichzek
13. srp 2010

Lidunka brečela asi 20 vteřin a pak jako když nic. Za hodinu ji z oušek zmizelo zarudnutí a od té doby super. Třikrát ťukám. My dáme taky tak za měsíc ty její. A kolik jste platili, jestli se můžu ptát?

dadous
13. srp 2010

@koblichzek tři stovky 😵

koblichzek
13. srp 2010

@dadous Jo, je to prča, jak se snaží špulit tu pusu jako já. Je s ní fakt sranda. A objevila prskání slin - to je taky super 😀

koblichzek
13. srp 2010

@dadous Ááááá, ymy 500,-

dadous
13. srp 2010

@koblichzek to my už prskame asi měsíc , a ruku ma furt nacpanou v papule, takže věčně je oslintana 😅 jo a ještě jsme nafasovaly řemínky na nožky, to nevím jestli jsem ti psala 😝

dadous
13. srp 2010

@koblichzek no jste ve větším městě 😀

koblichzek
13. srp 2010

No ruce tam máme taky pořád. Jak to? Na co řemínky? My teda zatím nemáme jadýrka, ale zkladát jsme nemuseli, tak snad to bude OK.

dadous
13. srp 2010

@koblichzek no to mi ani neříkej, no řemínky na kyčle, ve třech měsících byla na rentgenu a hned ji je nasadil 😠 už je ma chuděra dva měsíce 😨

koblichzek
13. srp 2010

Chudinka malá. No snad se toho brzy zbaví. Dadoušku já letím. Trochu to doma ještě pofackuju a půjdu do hajan. Měj se moc krásně. Pa pa

dadous
13. srp 2010

@koblichzek jo jo holky mějte se a zase se ukažte 😵

blazenkaa
14. srp 2010

ahojky holčičky tajsem zase tu byla jsem na bouwlingu nebo jak lk se to píše
@nadis.h tak to by jsem taky do toho pokoje nevlezla k hadici stačilo mi tenkrát když ho kamarád přnesl do hospody tak mě tam od té doby neviděli

dadous
14. srp 2010

@blazenkaa jee taky bych si šla zaboulet 😅

coko.joko
15. srp 2010

Ahojda,
tak vam vsem krasnou nedeli a pohodu pri ni......mam tady mamku,tak je u nas veselo 😀
kobli,krasny fotecky.....

dadous
15. srp 2010

@coko.joko jee tak to si aspon trochu dachneš 😵

baronek
15. srp 2010

Ahoj holky, tak včera jsme dělali dříví a mám jen dvě modřiny, tak je to dobrý 😀 Pak jsme se šli odměnit do hospody a bylo to jen rum, kontušovka, zelená 😝 ale místo zelený jsem pila červenou a místo kontušovky vodku. Už jsem se trochu vzpamatovala a jdu něco dělat 😅 🙂 😠

meduna
autor
15. srp 2010

ahoj babuchy,no teda baronek se činila,jak se dřevem,tak v hospodě 😀
fotka pěkná dadoušku,sedí tam jak podborovák 😀

blazenkaa
16. srp 2010

ahojky hoolky přeji krásné ponděli pro Vás a promě moc ne protože jdu teprve teď po 6 týdnech do práce
a vůbec se mi nechce .Věříte mi to ? aspoň že mám odpolední
@dadous krásná fotečka Nikči

@baronek z toho jak jsi se činila v hospůdce by jsem se vylźávala ještě oříští týden fuj fuj fuj

baronek
16. srp 2010

@blazenkaa To je divný, že se ti nechce do práce 😲 😅 😵 Nejhorší je než se člověk znovu zaběhne, naštěstí není horko, tak se to dá zvládnout, ale pondělky nesnáším 😀 Já se nemůžu nějak rozkoukat, ale to budou nejspíš následky chlastu 😀

coko.joko
16. srp 2010

Ahojda holky,
tak hlasim,ze ockovani probehlo docela dobre....Lenny se drzel jen trochu poplakal,ale ja delala kraviny,tak v pohode..ale od pul desaty spinka...doufam,ze nebude mit horecku prdelka moje...
dad,krasna to Nikca......

dadous
16. srp 2010

Ahojda 😵
@coko.joko tak supr že jste to zvladly 😵 nikča ani horečky neměla, příští tyden jdem na poslední 😵
@baronek na nasledky chlastu si matně vzpomínam 😀

baronek
16. srp 2010

@dadous Včera jsem zkoušela kvasnicovou masku 😀 Je jasný, že po prvním použití nemůže být žádnej výsledek, ale pleť jsem měla takovou hezky promaštěnou a pružnou, takže dneska dám znovu 😝 😨 🙂

coko.joko
16. srp 2010

@dadous ,jo Lenny ted taky vstal a vypil si flasku a je v pohode dela tu kraviny s babickou tak je veselo...
@baronek ,taky jsem driv delala masky s kvasnic a patlala jsem je brachovi na zada mel tam jebacky 😀 a muzu rict,ze to pomahalo....

baronek
16. srp 2010

Ahoj ženy boženy, tak dneska jsem byli zase na stavebním úřadě a řekli nám, že udělají maximum pro to, aby jsme zahradní domek nemuseli bourat 🙂 Naťukli, že tam ten soused za nima pořád lezl a asi ho mají plné zuby a chtějí se mu pomstít 😕 😝 V první řadě si máme nechat vyměřit pozemek, abysme věděli, zda souhlasí hraniční sloupky a min. měsíc se na naši stavbu budeme ještě dívat, takže paráda 😎 😠

meduna
autor
16. srp 2010

čauvajs,
@baronek no ale lepší než kyby se muselo bourat a ten buran by byl šťastnej,takhle utře rypák 😀

nadis.h
16. srp 2010

Ahojky,

Baronku takového debilního souseda má jeden můj známý. Když mě bylo 18 tak začal řešit stavební povolení ke stavbě domu. Respektive má už postaveno přízemní dům kde má firmu a jen chtěl o patro zvýšit aby si tam udělal bydlení a soused který ani nebydlí vedle ale bokem přes silnici mu to prostě neumožnil a pořád si stěžoval a vymýšlel a ve finále to povolení dostal až za dalších 8 let!!Když debílka uplatil, že mu zaplatí nový plot či co mu to zacvakal 🙄

lenkacar
16. srp 2010

čus ženky ..to my stavební povolení ještě nemáme a už máme základy ..ten projektant se s tim sere ,to by jsme se nehli z místa ..dneska vladís kupoval dveře plast. a ještě musíme okna ..nevíte o něčem levným? nechci bílý ..