IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
28. srp 2010

on to tam přijel ve vší slávě zaměřit a co všechno chtějí do toho povolení ,to by člověk nevěřil.. 🙄 teta co mi ho dohodila prej že kolem 5tis. no to jo ,panáček podražil ,ale zase at je to v cajku ..

coko.joko
28. srp 2010

@lenkacar .......hihihih.......uz te vidim jak mas eroticky kalhotky a vidi te kazisuk a jde po tobe..... 😀 😀 😀
tady vam poslu Lennyho jak spolu pisem na MK....to je sranda jak me tady do toho mlati......

lenkacar
28. srp 2010

čoko to je bobánek a zdatnej fotbalista,jen at se cvičí v psaní na koníka až bude mít ségru tak tě může zastupovat až budeš v porodce 😕

coko.joko
28. srp 2010

ja dnes varila kureci jatra jako omacku a k timu ryzi a plevka vyvar hovezi.....za chvilku nam prijde tatka na obed a jde na zapas a my pujdem ven....aby Lenny chvilku chrupkal....bo nechce spat doma.....

coko.joko
28. srp 2010

@lenkacar ,dej pokoj se segrou..... 😀 😀 😀

lenkacar
28. srp 2010

hm vladís kuro játra nežere,leda na rožeň..to je práce a zase už mám nerva co budu vařit zedníkovi .. 😔

coko.joko
28. srp 2010

@lenkacar ,tak udelej gulas s chlebem a je to......ja taky jatra nemusim,ale nekdy to neni na skodu...a zitra mame rizek.....a uz mam i na pristi tyden jidelnicek tak pohoda 😀 😀 si vzdy napisu co varit a je to jednodusi...cokotata ma rad polevky,tak musim kazdy den delat plevky 😀

baronek
28. srp 2010

@lenkacar já dělám znojemskou ze závitkama plněnýma mletým masem - to zkouším nový recept, tak nevím, zda to bude k jídlu 😝 Na polívku jsem se vybodla, protože ty závitky jsem připravovala přes hodinu 😅

coko.joko
28. srp 2010

holky vcera jsem udelala novy recept k obedu a cokotata se mohl uzrat a me to taky chutnalo....plnena palacinka se zelim,uzenym a houbama a obalena v troj obalu 😝 fakt dobry,ale pracny jsem se tu rozcilovala u toho,ale pak vysledek moc dorej......

baronek
28. srp 2010

@coko.joko to jsem ještě neslyšela palačinky v trojobalu 😀

coko.joko
28. srp 2010

@baronek ,taky jsem na to koukala,ale to vis psali to v internetu tak jsem to musela vyzkouset...a fakt dobry........

lenkacar
28. srp 2010

panejo ty jsi kuchta ,bych se na to mohla vy ..ten gulage už byl 😔

lenkacar
28. srp 2010

to je zase den ,venku od rána chcáčkuje,ležim v posteli a čtu si a jsem líná vylézt i na ten drb k mamce..vladís odjel..

baronek
28. srp 2010

@lenkacar počasí je fakt hrozný a to jdeme za chvíli slavit narozky mojí švagrové 😀 A budeme venku pod pergolou 😵 Naštěstí je to u nás, tak se nemusím nikam přesouvat, jen zítra si to všechno uklidím 😠 😎 😀

lenkacar
28. srp 2010

baronku hlavně do každýho rohu dej kýble na blití a plivátka 😀 a zítra to nebude tak hrozné 😀 😝

dadous
28. srp 2010

ahojda, teeda tady se kecalo 😕 holky my tady mame 12 stupnu 😝 to už bude asi podzim a pak hned ta zasrana zima 😠

lenkacar
28. srp 2010

jinak znojmo jsem nikdy nedělala..já moc omáček neumim 😔 ,můžeš mi to polopaticky napsat?

lenkacar
28. srp 2010

dad cože kde to bydlíte ?já teda nevylezla celý den ,a chodim tady celej den v noční košili naboso ,ted jsem dopekla palačinky,jinak podzim a zimu taky nemám ráda 😝

meduna
autor
28. srp 2010

čaute,tady bylo dnes ráno taky 12,šla jsem s čoklem a málem jsem se vyvrátila,to jsem teda nečekala.jo je konec léta 😢

dadous
28. srp 2010

@lenkacar znojemska, to je s okurkama ne? no tady na horach je to normalní takovahle kleda 😝 ještě že jsem koupila nikče už fusak 😅
@meduna to jste taky na horach bo co?

lenkacar
28. srp 2010

koukáte na tu trapárnu ,,taková normální rodinka? 😕

dadous
28. srp 2010

@lenkacar 😅 my na tom byly tenkrat v kině, řeknu ti že kdyby tam nehrala Holubova tak jdu domu 😅

coko.joko
28. srp 2010

@lenkacar ..nekoukam 😀

dadous
28. srp 2010

@coko.joko 😀 😀 u vas to nedavaj jo? 😀

coko.joko
28. srp 2010

@dadous ..davaji,ale ja si pisu na MK,tak nemam cas na to 😀 😀 😀 😀
Musim se pochlubit...uz je to tyden a najela jsem na rezim Lennyho a okolo 19hod,chodi smer vana a pak flaska a okolo 20hod.usina a spi do 6 do rana....zatim teda tyden,tak tukam a doufam,ze to vydrzi.......mam ted mocccccccc casu vecer....

meduna
autor
28. srp 2010

@dadous no asi jsme na horách bo co 😕 a má to tak pokračovat jsem koukala ma počasí 😝
@coko.joko tak to máš teda vegáček 😵

coko.joko
28. srp 2010

@meduna ,jsme dnes vysla s malym a mamkou ven a takovy cedak,ze jsme se jen tak tak schovali a pak sli do parku a ja trhala kastany,listi a pak doma fotila maleho s oblecku dyne 😀 😀 😀 je uplne uzasny v tom....a povedlo se to.....a pak jsme se fotila jeste cokotatovi na srdicko mu udu delat k narozkam..tak jsem zvedava jak to bude vypadat.....zitra musim ozdobit

meduna
autor
28. srp 2010

a máš to ve fotkách?no to chcaní mě fakt nervuje,já už jsem rozzuřená jako prase,jen člověk vyleze už chčije.tady začal Volksfest a ni nemám náladu jít,dnes šel Roman na pivínko s Berndtem,pže on furt volal ať jdeme,tak jsem vyslala Romana samého.Raději hniju doma v teple 😉 Návštěva už odjela,tak je klid,bylo to náročný 😝 asi jsem už stará nebo co,nic nevydržím 😝

coko.joko
28. srp 2010

@meduna ..to jo to pocasi je na hovno me uz taky sere,ale co nadelas....bych sla hned na pivko..... 😀 ne jeste nemam musis to ztahnout do PC a udelam zitra.......taky tu mam mamku tak mam pohodu

dadous
28. srp 2010

@meduna a to furt vyhrožovaly jaky budou ještě vedra 😠