IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
9. říj 2010

@dadous ,no to je velka vyhoda,protoze v CR maji i v nedeli a tady je ticho jen jsou otevreny kavarny a hospudky...prave,ze to nejde,kdyz je sezona maji nejvic zapasu patek,nedele...to nasere vid 😀 😀 ja byla v tydnu v Dajchmanu bo jak se to pise a koupila jsem si uplne unikatni.... 😀

dadous
9. říj 2010

@coko.joko a cena? ja chci nějaky sportovní na zimu a přemejšlím i o kozajdach, ted maj všude tolik krasnejch, jenže to chce zas ještě kalhoty k tomu 😅

coko.joko
9. říj 2010

@dadous ...ten je levny a ja je mam za 20euro to jde....a kozajdy mam dvoje a nosim k tomu normos dziny bud na to ohrnuty a nebo v tom,ale tento rok ne,protoze musim dat par kilecek dolu 😀

dadous
9. říj 2010

@coko.joko no pravě že ja mam jedny rifle ktery oblíknu a ty do kozenek nedam 😅 no uvidíme 😵 nevíš co je s Alou?

lenkacar
9. říj 2010

jsem tu

lenkacar
9. říj 2010

to by mě taky zajímalo co je z medu .. 😕

dadous
9. říj 2010

@lenkacar čus dnes jsem si koupila v alpine bezva gatě 😵 jen jsem se tipovala na velikost 40 a ono prd, mam 42 😨

lenkacar
9. říj 2010

co naděláš ..já neobleču ani 44

lenkacar
9. říj 2010

já teda jako od nás z krámu neobleču skorem nic a rifle už vůbec 🙄 ,máme slevy a já tam nenajdu pro sebe ani hovno ,to je k nasrání ne?

coko.joko
9. říj 2010

no,s medu vubec nevim ani na FB nechodi.....bych ji mela zavolat 😕

coko.joko
9. říj 2010

jdu do vany a spat jsem hotovson z toho tepla a nemuzu vetrat,protoze mame okna do zahrady a na baraku se nam pne nejaka rostlina a ona ted kvete a je tu moc vcel a bojim se kvuli malemu,takze mame jako kokoti zabednino a dalsi okno je do ulice a tam zase jsou slyset auta,....no nemam to jednoduchy,tak se tu mej te a ja kdyz tak zitra brknu medu...co je sni.......

coko.joko
10. říj 2010

http://ocko.stream.cz/specialy/522060-iveta-bar...

Tak ovsem pratele,tohle dost dobry 🙂...

baronek
10. říj 2010

@dadous moc hezká fotka 😀

Holky, tak já mám někdy i velikost 34, jsem hroznej drobek a občas mě to štve. Já měřím 167 a manžel 195. Nerada nosím podpatky, takže když jdu s manžou, tak jsme komická dvojka 😎 Tak doufám, že se při při těhotenství podaří trošku přibrat, abych byla konečně ženská 😲

lenkacar
10. říj 2010

ježiš to máš XS 😕 ,to jsi teda chcíplotinka 😀 ,já bych ti s chutí věnovala aspon 30kg 😝 ,nevim kde se to na mě nalepilo 😠

baronek
10. říj 2010

@lenkacar chcíplotinka je to pravé slovo 😀

lenkacar
10. říj 2010

@baronek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

coko.joko
10. říj 2010

co to jeza miru to existuje 😀 to ja jsem teda burtik v tom pripade 😀

lenkacar
11. říj 2010

jo čoko i takové chodí po světě vyžlátka..my měly ve škole 2takové chcíplotinky a teprve po dítěti to vypadalo ,že to má ženskou míru 😀 a já už mám hroší míru ted ,co potom po dítěti ..takže bych raději vycházela z tý baronkovy míry 😀

lenkacar
11. říj 2010

mělo tam být takováá vyžlátka ,ale to nad tim zavřete oka jo?! 😀

dadous
11. říj 2010

@baronek to je dětska velikost ne? 😀
@coko.joko 😀 😀 bartoška zas byla nalamana 😀

dadous
11. říj 2010

@baronek to je dětska velikost ne? 😀
@coko.joko 😀 😀 bartoška zas byla nalamana 😀

baronek
11. říj 2010

@dadous no někdy mám i velikost 36 😀

A kde byla zase Bartošová? To mi nějak uniklo 😲

coko.joko
11. říj 2010

@dadous ,to jo a nelepsi je,ze Pomeje napise,ze kdyby byla snim tak takhle nedopadla hahahahaha....to je prdel...
@baronek,jeste lepsi holka velikost 36
@lenkacar ,taky jsme byla do svych 21ti jedna let hubenour a pak to slo uz vse z kopce a z koncilo to neuveritelne 😀
dneska nam jsou presne 5 mesicu a malej se me vcera poprve otocil.....

dadous
11. říj 2010

@baronek jo když si daš o jeden knedlík navíc, vid? 😀
@coko.joko no lenyskovi posílame pusu 😵

coko.joko
11. říj 2010

@dadous ,dekujem teta 😵

baronek
11. říj 2010

@dadous u mně je právě problém, že mám rychlý spalování, já sním stejnou porci jako manžel a to on má 115 kilo 😠
Už to mám takhle od mala 😲 a navíc nejím čokoládu a vše, co je od sladkostí hnědé, mám k tomu odpor 😀 Ale zase mám štěstí, že alespoň prsa mi nějaký narostly 😀

dadous
11. říj 2010

@baronek jee to jste teda dvojka 😅 naš pes ma taky rychly spalovaní, vypada jak když mu nedame nažrat 😵

dadous
11. říj 2010

jsem psala medunce a žadna odpověd 😨 vona už nas nema rada 😢

lenkacar
11. říj 2010

ale má ,jenom někam zahrabala v tom stěhování mobil a pičítač 😵 ,jenom doufám ,že jí ta změna nějak moc neublížila .. 😔

sedmitecka
12. říj 2010

ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, jen bych se ráda zeptala, šla jste některá po ET rovnou do práce, nebo jste ten den jen ležely???? mudr říká, že ležit nemusím, že to "nevyležím" a já budu muset pak na pár hodinek do kanclu, tak bádám .-......

coko.joko
12. říj 2010

@sedmitecka ,ja byla doma....holky nevim......
@dadous ,medu zije ted jsem sni mluvila po telefonu 😵 vsechny vas zdravi a nemaji ted v provozu net a dadousku tobe zapomela napsat,ale mysli na tebe 😀 az bude mit net,tak se prihlasi 😵