IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
27. kvě 2009

Baru já mám neprůchodný vejcovody a ted mi řekli že mě odumíraj vaječníky 😖 zato manža je v plné síle 😀

barunka0208
27. kvě 2009

četla jsem, že je lepší laparku mít před IVF, kvůli nějaké voděve vejcovodech či co 😲 , že pak může dělat neplechu ☹

meduna
autor
27. kvě 2009

no drivavejc to byl asi standardni postup,delal mi to do dneska nevim co to bylo,to taky dvakrat,musela jsem prijet a mit MS prvni den,to uz byl humac dost velkej a pak me bral nejake vzorky z delohy,trvalo to asi tak 5 minut ale hruza,vubec nevim co to jako bylo za vysetreni a to mi delal taky dvakrat.Ty profuky,me taky byli k hovnu,no jo ale muselo to byt 😠 mela jsem je cele srostle a vajecniky taky srostle,tak mi je narizl do krize 😀 tak tam mam krize 😀 😀

barunka0208
27. kvě 2009

Dajo, a jak na to přišli???

U nás je taky budoucí manža v plné síle 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

jak odumiraji vajecniky,jak na to prisli???????vzdyt jsi mela tolik vajuch 😕

daja.w
27. kvě 2009

to nevím ale asi jo vždyt to je zákrok já nani byla před 3 lety to jsem vlastně zjistila že já nemůžu mít normální cestou děti ato jsme se s manža pokoušeli už 3 roky před laparkou to jsme ještě nevěděli že to tak nepůjde a díky tomu i že jsem změnila gynekologa když jsem byla u toho druhýho a řekla jsem mu že chi vyšetření jestli můžu mít vůbec děti tak mě dal menstruační kalendář 😖 😲 😀

barunka0208
27. kvě 2009

Medu, máme to my ženský zážitky 😝

a ty vizity vid?

To pamatuji, jsem byla v šestnácti v nemocnici s cystou, povinně jsme všechny musely roztáhnou nohy
a těch pět lidí koukalo, byl to takovej zážitek, že do dnes si ho pamatuji... 😝

daja.w
27. kvě 2009

no řekli mě to v Unice že prý jsem měla nízkou hladinu čehosi a že i proto mě tak pomalu rostly vajucha a proto mě zvyšovaly ty dávky injecí a další prášky no sama tomu přesně nerozumím ale řekli mi kdybychom na IVF šli až příští rok tak by se to nemuselo vůbec zadařit 😢

barunka0208
27. kvě 2009

já jen vím, že jsem měla ějaké blbé hormony jeden moc vysoký druhý nízký a že to jej známka nějakých vyhasínajících vaječníků.... ☹ ☹ ☹

daja.w
27. kvě 2009

to já říkám manžovi pořád že ženský obserou všechno a že chlap si udělá dobře a jeto 😀

barunka0208
27. kvě 2009

Budme rádi že ti naši chlapi tam jdou, protože má známou a ten její řekl, že ho tam nikdo nedostane 😠, sobec jeden....

Holky, odcházím, budoucí manžzel se mi vrací domů 😀 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

Baru ahoj.
To ja jsem z toho jelen,me to taky zralo jako kdyby nezralo 😠 kdyz jsem byla na IVFku poprve,tak jsem mela 10 vajuch ale co ja vim,zda byli vsechny ok?to bylo pred 14 lety,podruhe jsem mela jen 4 a ted taky a to horko tezko,pral to do me,ze by to i vola zabilo 😀 taky davky jako krava,muzu byt rada,ze mi nenarostl z tolika hormonu plnovous 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

ale co neni muze byt,tak aby mi nenarostl jeste treba 😕

daja.w
27. kvě 2009

jo to jsu moc ráda někteří jsou fakt sobci a to se jmenuje předčasné ovariální selhání vaječníků nebo tak nějak

daja.w
27. kvě 2009

medu v dnešní době je vše možné 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

aha,ja jsem se ptala,proc jich mam tak malo a rekl mi,ze to uz je dane od narozeni 😠 a hormony prej ok,jenze co ja vim,zda by mi taky vsechno rekli?treba jim jde taky o prachy,jen pekne prijd a plat,jestli to nevyjde nam je to sumafuk,hlavne,ze mame cocku 😝

meduna
autor
27. kvě 2009

ach jo a to nas ceka jeste prechod 😀

daja.w
27. kvě 2009

no mě řekli že to mám vrozený a plus že kouřím že to taky ktemu pomohlo 😖 no to je jasný všechno je jen o penězích však mi budemchdáci a né oni

daja.w
27. kvě 2009

to říkám baba obsere všechno ☹

meduna
autor
27. kvě 2009

no oni jak uz nevedi co a jak dal,tak svadej vse na koureni a sami hulej jak tovarni kominy 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

to je pravda,oni chudy nebudou 😒

daja.w
27. kvě 2009

to je stejnak jedno kouříš umřeš nekouříš taky umřeš a tělo má jít do hrobu zhuntovaný 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

to rikam furt,kdyz to reknu tchan se muze zesrat 😀 NEKURAK 😝 jako ted jsem cetla o institutu v Plzni a mam sok,nejak se tam divciny nevyjadrujou dobre 😝

daja.w
27. kvě 2009

jo to znám moje máti je teda odnaučenej kuřák a to je teprv děs 😀 a copak tak hrozný ho tam píšou?

mandarinka
27. kvě 2009

No vidítě a nám řekl doktor na rovinu, že vůbec neví, jestli máme podstoupit druhý IVF, že si myslí, že to stejně bude na pytel....a taky z toho maj prachy....

meduna
autor
27. kvě 2009

docela brutus,ze je to tam k hovnu atd,jenze ja jsem o tom premyslela,ono at prechazis kam prechazis vsude je neco a ze to treba neklapne,to je proste tak,je to zasah do tela.

meduna
autor
27. kvě 2009

ahoj Mandy,tak to zase ocenuji,to rekl doktor House 😀 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

a je to proc,kvuli tem spermoskum?

daja.w
27. kvě 2009

jo všude je něco nevybereš si my teda jezdíme do toho Brna do Unicy a jsu zpokojená ale taky jsem četla od někeho výčitky to je za vším někomu to padne a druhýmu zas nee

meduna
autor
27. kvě 2009

si taky myslim,vis jak to je s kazdym aby mluvil doktor jinak,protoze jednomu se to co rika zda normalni a dalsi se citi urazenej