IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
28. dub 2009

ne kruti by byl Putenfilet,tak to nevim co jste jedli 😀 😀

meduna
autor
28. dub 2009

mozna to byl candat 😀

meduna
autor
28. dub 2009

Tak dobrou holky,stejne si tady pisu uz sama se sebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale pokecala jsem si 😀 😀 😀 😀

zuzana.79
29. dub 2009

Dobré ráno kočičky!!
Tak dneska myslíme na Katy, aby bylo všechno jak má!!
Medunko, jak se cítíš?
Ostatní berušky asi pracují, tak jim přeji příjemný pracovní den!!

barunka0208
29. dub 2009

Holky, pracuji jak zběsilá 😀 😀 😀 , ale občas na vás kouknu.....

Zuzo, ještě k té svatbě....ono je asi jedno jestli jsou dva manželé nebo ne, záleží jen na nich....já se poprvé vdávala a měla jsem svoji holčičku jako družičku...ale já věděla, že už tenktát, že je to takové nijaké ☹ , ale ted to beru, že to bude do konce života, jsem možná naivka, ale věřím tomu.... 😀 😀 😀

Medu, máš pravdu, byl to candát 😀 😀 😀 😀

katy81
29. dub 2009

ahoj holky,přeji krásný den,alespoň jak ten můj 😉
vše ok,mimi je tam kde má být,je jedno,mrkněte do albíka 😀

Medu a co ty jak je?

Dadouš došívá poslední stan,Chaala taky asi končí,a Barča ta asi ještě né,tak všem přeji příjemné odpoledne 😉

Zuzanko,děkuji že jsi na mě myslela,a co klucy,už mají ručičky bez modřinek?

zuzana.79
29. dub 2009

Katy, gratuluji!! Moc!!!
A kdepak jste všechny ostatní???? Jste v pořádku berušky??

zuzana.79
29. dub 2009

Katy, a není v pravo ještě jedna bodlinka??? To tak trochu vypadá na tý fotce 😉

katy81
29. dub 2009

Děkuji 😀 😀
Zuzy,to teda nevím,až ted koukám na originál a vypadá tam něco jako černá tečka,ale asi né,to by si doktorka snad všimla,né? mi říkala v tom černým to bílý to je mimi tak snad ví co vidí a kdyžtak se to ukáže 13.5. to jdu znova na utz

meduna
autor
29. dub 2009

Ahoj holky,dnes jsem tay kapanek pozdeji,ale Romca neco skenoval.

Katy velka gratulace,je to velikanananske stesti co vas potkalo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katy81
29. dub 2009

a jak se cítíš Medu?
a děkujem,jsem hroziitáánsky šťastná

Hele Zuzy,on by to možná poznali i z hcg ty dvojčata,né?jsem minule měla 264-to jsem se ptala sestry dneska ráno,tak to na dvě moc nevypadá a ted by ta hodnota musela při dvouch být dosti velikánská

meduna
autor
29. dub 2009

jo dobry.
Holky uz se vam to blizi ke konci ta prac.doba 😀 😀 😀 😀
Tady dnes leje jak blazen,je to jak podzim,byla jsem nakoupit a pekne jsem mrzla 🙄 🙄 🙄 Od patku to zas ma byt lepsi 🙂 🙂 🙂

katy81
29. dub 2009

jo dobr,no to je Medu odpověď 😕

U Vás leje? tož Morava hlásí polojasno,ale fouká 😠 a já valím do města za kamoškou,tak zatím pa pa

barunka0208
29. dub 2009

Holky, zdravím vás z úřadu 😀 😀 😀

Katy, blahopřeji a hlavně se opatruj...

Medu, taky to vypadá, že začně slejvoš během pár minut...

Zuzo, co chlapečci, už jim mizí modřinky????

meduna
autor
29. dub 2009

jeste pracujes Baru?

dadous
29. dub 2009

ahoj holky 😉 jsem byla ještě u babičky 😝 je to ten typ co každej den umírá 😖
katy to je nadhera 😅 jsme dnaska měli v praci 14ti denní mimi od kolegyně. jsem trubka jsem se bala si ho pochovat 😕 byl tak malinkej 🙂
medu ja zas dnes jen na chvilku, pže se vratí ten dadouš a byl tyden bez internetu 😝 takže se sem večer už pak asi nedostanu 😢
barčo se maš že sem mužeš v prac. době mrknout 😀
zuzi odpočíváš? 😀
no a chaala ještě asi opravuje písemky v kabinetě 😀 😀
jinak hory hlásí krasné počasí, sluníčko a teplo

dadous
29. dub 2009

jo katy jsem ti včera zapoměla říct 😀 jsem našla že v polsku maj Casualplay S4 cely komplet v přepočtu na naše za 15000 kč. jsem myslela že omdlím, když jsem to viděla 😕 kdybych věděla že budu opravdu těhu, tak ho normalně koupím 😅 jsem dobrej blazen co?! 😀 😀

meduna
autor
29. dub 2009

ahoj Dadousku,tak ho kup a pak uz ho jen zaplnis.A koukej chovat at se trenujes 😉 😉
Chaala je uz mozna polosilena 😀 😀 😀 😀 to bude kuli 😀 😀 😀 😀 Ale ty jsi urco hodna a trpeliva ucitelka,ale musi to byt zahul to ti povim.

Dadousku,babicka je snad moje pribuzna 😀 😀 😀 ja jsem na tom podobne,prej bych mohla napsat knizku"ja a moje nemoci" 😀 😀 😀

meduna
autor
29. dub 2009

Katy neodvalo te to 😀 😀 😀

meduna
autor
29. dub 2009

holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,volam a nikdo tady ☹ ☹ ☹ ☹
Tak juknu jeste vecer,ted sem jde Roman

dadous
29. dub 2009

jsem tu 😉 pak že jsou žensky drbny 😀 utekl mi na drby 😅 tak honem sem dokud je čistej vzduch 😕 😀
Romanééé, pust medunku k PC 😕
holky kde jstééé 😢

meduna
autor
29. dub 2009

holky moje,nikdo nikde,tak dobrou a zitra

katy81
29. dub 2009

kuk 😀

dadous
29. dub 2009

medu tak jsme se pravě minuly 😢

dadous
29. dub 2009

je katy co říkaš na ten kočar?

katy81
29. dub 2009

Dadoušku s tím kočárkem mě se ten CasuaplayS4 líbí,jen má jednu pro mě dost vadu a to že nemá otáčecí sportovní sedačku o 180° bych chtlěla mít tu možnost na malý vidět-takže zatím vede Maxi cosi 😉

katy81
29. dub 2009

už jsem odpovídala,ale je to maso ten rozdíl,tu na netu tak možná za 23 a to jsi ráda že si vybereš i barvu.No Pláci jsou levní,manža o víkendu na polským aukru našel součástky do auta co tu nejsou nebo za šílenou vatu

dadous
29. dub 2009

hm ☹ to neva, moje mimi bude koukat po světě a tvoje na maminku 😉 ja mu to vynahradím pak doma 😀 😀

meduna
autor
29. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀

dadous
29. dub 2009

ááá chytla se lasička 😀 😀 to je dost že tě k tomu pustil 😀