IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
1. kvě 2009

ty blaho aby dojel 😅 tak ja myslím že stebou po boku , člověk občas potřebuje vymejt hlavu 😀 😀 teda aspon ja bych vymejvala minimalně jednou za měsíc 😀 😀 hele hele sleduj, třetí stranka a my jsme tu pořad sami 😕

meduna
autor
1. kvě 2009

no ja vim,pockej zitra se jim zatoci hlava nez to doctou.Chaala a Barca si budou muset vzit dovcu 😀 😀 😀 Kata se azuzou ty jsou doma,tak budou cist lazo plazo
Vis jak se to rika,ze ozralejm se nic nestane(a blbejm)
No asi uz ty placky mel taky dost 😀 😀 😀
Je jeste,ze to tady je,protoze jak ted R odjede na tri tydny,by me tady samotne slehlo.Tady v nemec nikoho nemam,budu tady sama osustena opustena 😲 😲 😀 😀 😀

dadous
1. kvě 2009

jo ošustěna 😀 😀

meduna
autor
1. kvě 2009

koukam na tvuj pas,ty uz mas hodne prispevku,kam chodis jeste babo jedna 😀 😀

dadous
1. kvě 2009

no děvenko ja jsem tu taky skoro o rok dyl. Nee vždycky někam něco písnu, to víš , mam už něco z sebou 😀 😀 a furt jsem nevěděla kde se usadlit, ale tady je mi dobře 😉

meduna
autor
1. kvě 2009

no me taky 😉

meduna
autor
1. kvě 2009

a od ctvrtka zase do pracovniho procesu 😝 😝 😝 😝 😝 se mi nechce,to bude atmosferka 😠

meduna
autor
1. kvě 2009

no a muzu uklizet,jedno morce si pekne poskocilo vyhodilo zadnima a pendreky mam po obyvaku 😖 😖 😖

dadous
1. kvě 2009

jako hovínka jo?? 😀 😀 😀 to je divoch 😕 hele čtvrtek je ještě daleko a neser mě Blaženo 😀

dadous
1. kvě 2009

brouku jdu do hajan 😉 tak snad se nas tu zítra sejde víc 😀 😀 papa a dobrou, doufam že maš tu větev, ještě mate hodinu čas

meduna
autor
1. kvě 2009

to si musim pustit,super film 😀 😀 😀 😀 😀 ta je jasna a jak ten kluk dostane vzdycky ranu za ty kraliky 😀 😀 😀 se mi vraci detstvi u babicky 😀 😀 😀 😀 😀 Tak jo dobrou noc,zajedu taky.Vsak on me probudi az prijde,tak at neco naspim 🙄 🙄 🙄

meduna
autor
1. kvě 2009

jo hovinka,vypada to totiz jako lekorky nebo jak se ty malinkaty bonbony z pendreku jmenujou,takovej valecek je to.Mozna udelam par pytliku a zacnu to tady prodavat,trba si nemcouri daj bonbonky 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana.79
2. kvě 2009

Dobré ráno berunky moje!!
Jen omlouvám svou včerejší i dnešní absenci... Máme dneska v plánu návštěvu u mamky-babičky.. Přijde i moje babča (baba jaga) s dědou,aby konečně viděli maloše.. Bába už je určitě nachystaná, jak mi vyčiní,že jsem jí je ještě nepřivezla ukázat.. Mamka mě prosila ať zachovám klid, ale já myslím, že jí pošlu do prdele a bude klid 😠 ..
Medunko, ty už jsi to dostala???? To je mi moc líto... Teď už se snad nálada bude jen zlepšovat!! Ale půjdeš ještě na tu krev,ne???
Dadousku, jak budete s Dadou užívat zbytek víkendu??
Posíláme moc pozdravů!!
Z. a klučíci

dadous
2. kvě 2009

Ahoj zuzi 😉 navštěvu nějak přežiješ 😅 zatneš zuby a pak je zas třeba dlouho neuvidíš 😀 medunka to ještě nedostala a doufam že nedostane 😠 jinak my dnes jedem k tchanovcum, bude tam Dadova segra s dětma 3 a 7 let 😉 .Jo dopo jsme byli v kaufu na nakupu a nacouvala to do nas nějaka pipka 😝 krava měla v autě mimi a couva aniž by se pořadně podívala kam 🙄 Takže mame na alfičce auu 😢

meduna
autor
2. kvě 2009

Ahoj holky,tak prijemne odpoledne s pribuzenstvem.My mame doma kapanek smutek,to jsem si ani nedovedla predstavit,ze to Romana tak veme.Mrchu jeste nemam,ale ona si dava na cas,asi chce cubka jedna at si to poradne vyzeru.Na krev jdu v po

Zuzi neboj to se prehoupne a jsou pryc 😉
A ty jsi Dadousku mela babe skaknout do usmevu,jeste,ze to odneslo jenom auto.Ale i tak,ted budete mit starosti a litani,snad nemate na alficce moc velke auau 😖 😖

dadous
2. kvě 2009

No je mačklej bok ale pipka všechno podepsala, tak snad to proběhne hladce , Jinak navštěva asi dvě hodky a už jsme radši ujížděly domu, pže ty dva prckove když jsou spolu, tak jsou na zabití 😀
Katy barča a chaala mj asi fofr víkend, že se ani neukažou 😀

barunka0208
2. kvě 2009

Ahoj holky, tak jsem tady, ale asi sama 🙂 ....

Početla jsem si a už se těším až zase popovídáme....

Zatím dobrou a zkusím se ukázat zítra běhen dne nebo večer....

meduna
autor
2. kvě 2009

ahoj holky a hned muzu napsat dobrou noc,protoze uz urco spite.Tak zitra paaaaaaaaa 🙂 😉

dadous
3. kvě 2009

krasne nedělní ranko 😀 jsem si dnes pospala 😕

katy81
3. kvě 2009

ahoj holky,se omlouvám že jsem tu dlouho nebyla,ale nějak jsem byla rozhozená z toho co se stalo té holce,ale už je mi líp,černé myšlenky zahnané 😉

Medu,já jsem optimista u ostatních velkej,takže já pořád doufám v dbrý výsledek u Tebe 😉 😉

Zdravím i Dadouška,Zuzanku s klučíkama a Barunku 🙂

dadous
3. kvě 2009

ahoj katy 🙂 to je dobře že černy myšlenky jsou fuč 😉

katy81
3. kvě 2009

jo jo,doufám že ano, opravdu mě to dostalo 😕 a nechtěla jsem mít takovou náladu,to by se mimi nelíbilo

dadous
3. kvě 2009

bohužel se to stavá, ale nesmíme na to moc myslet 😕 a jak se ma mimi? 😀

katy81
3. kvě 2009

jo,právě psychika dělá divy,že? to jsou postižený tímhle většinou holky z ivf,co k tomu přijodu normálně to neřeší-jak kamoška,neřeší vůbec nic,musela na plodovku a ani nevěděla že je to riziko,no takže myslet pozitivně 😉
Mimi se má asi dobře,jen včera na grilovačce jsem ochutnala jednu omáčku a musela jsem to vyplivnout,nějak se mi zvedl žaludek-asi mimi grilovací od Heinzu nelezla 🙂

dadous
3. kvě 2009

😀 😀 no jo ted ti bude mimi určovat co mužeš jíst 😀 😀 takže najed rovnou na dětskou stravu, kašičky a tak 😀

katy81
3. kvě 2009

jo to mi nevadí,zítra si udělám dušenou mrkvičku s brambůrkama 😀

dadous
3. kvě 2009

správně 😀 bych si to ted taky dala

katy81
3. kvě 2009

kuk 😀 jsem spinkala 😀

Dadoušku,tu dušenou mrkvičku to Toník nepapá,to jen já,tak se těším jak si nadlábnu bříško 😀 jsem slupla horalku,no a snad půjdu ještě na jednu 😝

dadous
3. kvě 2009

jo jen si dej, jíš za dva 😉 nebo za tři? Dada taky chrupe 😅 jak miminko 😀

katy81
3. kvě 2009

jen za dva 😉 jsem s těma depkama,detailně rozebírala ten kočárek 🙂 a už jsem přišla na to že asi do něj půjdem,ale nevím v ruce jsem ho ještě neměla,ale vypadá to že manža by raději ty 4kola a né to dvoj trojkolo