IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
8. čer 2009

to vypada jako bys uklízela na nadraží hajzlíky 😝

meduna
autor
8. čer 2009

no to jo 😀 😀 😀

bebe127
8. čer 2009

Všichni kolem nás říkají, že to bude páreček až na jedoho kámoše ten říká dva kluci. Mě je to celkem jedno hlavně aby to bylo o.k.
No Medu já ani nevím jestli je to krásný, protože si to ještě nepřipouštím pořád tomu nevěřim.
Kdyby mi nebylio šoufl 😝 a nenarostlo mi trochu bříško tak ani nevím že tam jsou. Na UTZ ani nevěřím, že jsou moje. Všechno to trvalo moc dlouho. Myslím to čekání na ně 😉 A teď když to přišlo tak tomu ani nevěříme. Krapet paradox.
Blbne mi signál u netu proto píšu až o chvíli později. krám jeden 😠

meduna
autor
8. čer 2009

v radiu rikali,ze tady bylo 65 000lidi,je to 10 minut od nas,tak jsme dnes koukali,jak lidi jezdej napakovany 😀 😀 jak supi jezdili ,plny pytle flasek,to odevzdaj a maj cocos za to,pak stany meli,grily,to bylo lidi,hned jak to skoncilo uz nabehli a sbirali co se dalo odnest 😀 😀 😀

meduna
autor
8. čer 2009

to mam ja,ze si neumim predstavit,ze bych jako ja mela v sobe dite a byla tehotna

meduna
autor
8. čer 2009

ale jsou uz muzes verit 😉 ale ja bych byla jako ty,taky bych tomu ani nemohla uverit

dadous
8. čer 2009

no medu to mame asi všichni, i když jsem už těhule byla, tak si vubec nepamatuju pocity a taky si to neumím už představit 😉

meduna
autor
8. čer 2009

a tankrat to bylo chtene 😵 nebo uraz 😀

dadous
8. čer 2009

no uraz samozřejmě 😀 😀 😀

daja.w
8. čer 2009

holky já už ted se pokouším něco napsat po čtvrtý a pokaždý mě to neodešle blbne nám net já se ztoho pos... no tak uvidíme 😠
Bebe krásný bublinky 🙂 je to supr 😉
Medu tu práci ti fakt nezávidím 😠 tak jen odpočívej 🙂
tak to jdu zkusit odeslat 😖 😖 😖

daja.w
8. čer 2009

huráááá už mě to jde mě trefí já tu šílím a manža se chláme 😀 😀

meduna
autor
8. čer 2009

no ale jakej peknej uraz 😉

dadous
8. čer 2009

hura dajo, povedlo se ale mě to taky někdy takhle blbne, takže neboj, není mezi pc a židlí 😀 😀

dadous
8. čer 2009

no jo medu to vidíte vy ostatní, ale ja to měla 19 let nervu 😀 😀 😀

bebe127
8. čer 2009

Je to mazec. Už se těšim až se tam začnou mrskat. Pak tomu možná uvěřim.
Holky já se loučim. Z toho signálu by mě dneska klepla pepka.
Zítra jdu k zubaři tak na mě myslete má bobíky 😝

meduna
autor
8. čer 2009

Bebince to taky blbne

meduna
autor
8. čer 2009

no to je mazec-zubar 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 tak at mas vse ok,pokousej ho at vidi,ze mas tesaky v poho 😀

dadous
8. čer 2009

bebe drž se , ja zubaře taky nemusím 😖

daja.w
8. čer 2009

Bebe budu na tebe myslet a at zubaře máš rychle zasebou 😉

meduna
autor
8. čer 2009

a kolik te jich jeste ceka,velke dite,velke starosti 😲 😲 ale teda musi byt Luky rad,ze ma takovou mamu 😉

meduna
autor
8. čer 2009

ja a zubar,to bylo scen vzdycky a ze mi videl i obsah zaludku,jak se mi zveda kybl 😀

daja.w
8. čer 2009

no tak už to běží 😉 🙂
Koci já začla ze stimulkou 27.dubna a 29.května transfér ET a ted čekám na testík 😉 a injekce mi píchá manža 😀 já se bojím ☹ ,ale to zvládnete 🙂

dadous
8. čer 2009

no víš co , ja už ho ted moc neřeším pže co jsem nezvladla do 18ti , to už tedka nespravím 😝 😀

daja.w
8. čer 2009

já se zubaře bojím jak čert kříže 😝 ,ale ted už radši jdu hned a nenechávám to naposlední chvíly už nechci trpět jak vždycky oteče mě huba a vypadám jak křeček a ta bolest 😝 😝

dadous
8. čer 2009

jako mě by jenom zajímalo, kdo mi bude píchat injekce 😕

daja.w
8. čer 2009

no manža 🙂 a když nebude doma tak Luky 🙂 a nebo zajdi k sousedům 😀

meduna
autor
8. čer 2009

no bud Dadous,nebo ty 😀

dadous
8. čer 2009

no oni jezděj oba přes tyden pryč, sousedi jsou sice feti, ale tam to nehrozí 😀 a duchodkyni vedle se nesvěřím, to je nějak určenej čas, kdy se to ma píchat?

meduna
autor
8. čer 2009

to jde o napoprve,ja se bala ale pak jsem to do sebe naprala,jen do prdele mi pichala sousedka,nebo Roman,ten mi teda pichal i do bricha,protoze jsem mu rekla at mi to picha on..kdyz tak rad picha 😀 😀 😀

meduna
autor
8. čer 2009

ja jsem si ho urcila sama,do bricha vecer v 19hod a prdel 20hod