IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
22. říj 2009

to je vedle příspěvků,ale střídá se to tam,miminka,podkozenky,boulovatý prdele a tak to jede furt dokola

dadous
22. říj 2009

jo ted je tu zrovna mam 😀

meduna
autor
22. říj 2009

co má co řrát dobytek venku,nemá toho dost doma?když oni žerou nejraději to co je hnusný a starý a pěkně to smrďánkuje co 😀

blazenkaa
22. říj 2009

prý v kočárku byl seznam s azilovejma bytama a ty jsou prý přeplněné tak asi byla opravdu v nouzy

meduna
autor
22. říj 2009

jo a já mám zrovna levní kojenecké oblečení...hahah,si asi počkám ještě nějakej ten pátek 😀

dadous
22. říj 2009

no a koukam že už jsme se dostaly přes 30 000 příspěvku 😕 😅 😀
to jo před chvílí hodil šavly, to ho tady dadouš honil po bytě aby to nehodil na koberec pod stolkem 😀 asi se napasl, pže v blitíčku byla trava

blazenkaa
22. říj 2009

tak to ten muj manža je na tom stejně taky něco sežral ,ale doma asere jako blázen se tu nedá dejchat

meduna
autor
22. říj 2009

no tak to nemůže žrát antikáču?pak by nemuselo k tomuhle docházet,chudinky děti

dadous
22. říj 2009

no blaži a to je vlkej chlap, jenže ta mala veverka tady smrdí taky jak velkej chlap 😝 ježiš ten kun je dneska zse nějakej zabržděnej

blazenkaa
22. říj 2009

oni spasou všechno .
Já tu mívám většinou mívám ten kalíšek na mrchu

meduna
autor
22. říj 2009

fuj a kdo bude blitíčko uklízet????????to by mě zabilo,nenávidím blitky 😝 😝 😝 jak jsem hlídala ty kočky tenkrát to bylo maso,kocour sral smrděl,byl cukrovkář a kočka zase imrvére blila a já s ní když jsem to viděla,ful a jak si lížou ty chlupy,tak je pak blijou 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

meduna
autor
22. říj 2009

jakej kelíšek,jsem nějaká mimo Bláži 😲

blazenkaa
22. říj 2009

ono si dadouku nevybereš ať je to chlap nebo pes

dadous
22. říj 2009

jdu se chystat na ordinaci, ale po, jsem tu 😉

meduna
autor
22. říj 2009

no na naší diskuzi je nejvíc příspěvků 😕

dadous
22. říj 2009

medu ty jsi keliška 😀 😀 blitíčko utřel paníček páč ja měla ruce zabořeny do těsta 😀

blazenkaa
22. říj 2009

je to kalíšek z nevím čeho asi silikon a ten je místo tampónu

dadous
22. říj 2009

medu menstruační kalíšek 🙂

meduna
autor
22. říj 2009

by mě teda zajímalo,jestli prděj morčata,já je teda nikdy neslyšela a ani necejtila,tak asi nepšoukaj 😕

dadous
22. říj 2009

😀 a prdí taky hadi??? 😀

meduna
autor
22. říj 2009

jo vím kterej,jen jsem nepochopila jak to v tom pekáči funguje teda 😕 asi mi to Blaženka bude muset přijet ukázat 😀

meduna
autor
22. říj 2009

tak si představ hada prdnout,ale pořádnej pšouk,to by se musel odrazit tím tlakem od země a prásknout sebou zase na zem 😀

dadous
22. říj 2009

ja bych to tam nesnesla, to musí vrzat ne? když jdeš, ja teda ani tampon nesnesu, pak chodím jak když HO tam mam 😀

blazenkaa
22. říj 2009

to já jsem na tom taky přemýšlela jak to tam může fungovat vždyť to musí vytéct né

meduna
autor
22. říj 2009

no právě,jak je to velký ten kalíšek?Bláži vyfoť ho.tampon jsem měla snad jednou a byla to hrůza,dřelo mě to tam a šlo mi to nějak do boku,asi jí mám křivou

meduna
autor
22. říj 2009

jo aha,Blaži tak to beru zpět,ty ho nemáš,jsem to blbě pochopila 😀 😀

meduna
autor
22. říj 2009

tak šup na ordinaci holky,já jdu juknout co mi tady u nácíčků běží v telce 😎

dadous
22. říj 2009

to ne blaži on tam vznikne podtlak a okolo nic neproteče, no ale pak ten hnuj když to člověk vynda 😝 😝

blazenkaa
22. říj 2009

já si právě říkam že jsem ti snad psala že ho mívám vedle diskuze na stránce 😀

meduna
autor
22. říj 2009

ale jak to vyndáááá,pomoooc,ten podtlak a pak je to jak vodopád určo