IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
22. říj 2009

no Blaženko omlouvá mě to,že už nejsem nejmladší a taky ta blond hlava,to víš tak rychle mi to nepálí 😀

blazenkaa
22. říj 2009

dadoušku kokej jak nás vyhání aby jsme šly ordinovat a pak si stěžuje že tu nejsme .
Tak já se jdu napapat a kouknout na ordinaci a pak jdu makat tak páá

dadous
22. říj 2009

medu na konci je takovy držatko

blazenkaa
22. říj 2009

to je v pohodě medunko 🙂

meduna
autor
22. říj 2009

no nevyhánim,ale zase to neuvidíte a budete na sračky a to si na triko nevemu.
Blaženko ať ti to v pakárně rychle uteče 😉

dadous
22. říj 2009

tak medu ve 21.20 tady ju?

meduna
autor
22. říj 2009

no já snad ještě taky 😎

meduna
autor
22. říj 2009

holky končím,jdu se dívat na film,zíra pa a pěkné sny všem přeji 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkacar
23. říj 2009

pic holky hezký den ,ikdyž to na něj opět nevypadá 😖

dadous
23. říj 2009

ahojda, leňa je raní ptače 😵

meduna
autor
23. říj 2009

Ahoj holky,tak začínám vyklízet kuchyň a odpo na to vlítnem...na kuchyň jo,aby bylo jasno 😀 jinak je jak jinak vlezlo a šedivo 😠 jaro hola hola meduna tě volá...kde jsi?

meduna
autor
23. říj 2009

je to nějaký zabržděný ta kobyla 😠

dadous
23. říj 2009

to teda mam furt eror 😠
tak to budete mít krasnou kuchynku 😵

meduna
autor
23. říj 2009

to já taky mám furt eror 😠 a když ho nemám,tak se mi to točí půl hodiny a nic se neděje

dadous
23. říj 2009

😀 no to je prekerka 😀

meduna
autor
23. říj 2009

no já doufám,že to bude pěkný.Dlažba holt nebude,ta je už 4 roky ve sklepě 😲 asi jí necháme,kdyby jsme se náááhodou stěhovali někdy.Tak alespoň to lino,protože na tenhle hnus se už nemůžu dívat 😝

dadous
23. říj 2009

hele my mame v kuchyni dlažbu a taky uvažujem o linu, páč ta dlažba je hrozně studena 😉

meduna
autor
23. říj 2009

prej nejde přidat odpověď 😠 jak nejde 😠 😠 😠 a co Dadouška,hýbala se dneska?

dadous
23. říj 2009

ne od neděle jen jednou takovy maly zabublaní a jinak nic 😠

meduna
autor
23. říj 2009

jo je to studený ale pěkný,já dříve měla dlažbu a už jsem byla zvyklá.Ale je fakt,že te´d ty lina už nejsou tak šeredozní jako dřív,teda kromě toho co my tady máme,to je humus humusáckej a jak se položí tohle,tak to nebude tak studený od země,jinak je tady zima jak na motorce.Neni nad koberce,sice to drží prach,ale zase ho nevidíš,já mám v obýváku a ložnici plovoučky a to je neštěstí

meduna
autor
23. říj 2009

no je to prostě malej lenochodek 😀 asi nemá rádo vzrůšo a chce klídeček,ale počkej pak 😀 😀

dadous
23. říj 2009

no to mi povídej, ale koberec bych už nechtěla, ja ani zaclony nemam, pže se v tom drží akorat prach. ted je takova novinka, jsou to desky jako plovoučka ale je to matroš jako linoa prej to taky dobře izoluje a není to studeny 😵 jenže je to zatím drahy 😝

meduna
autor
23. říj 2009

jo znám to uř jsem na to koukala v obi.ale musím říct,že v Česku je větší výběr jak tady.

dadous
23. říj 2009

no jo ale mam furt takovy nervíky jestli je v cajku 😅
ja to ještě na živo neviděla, jen v televizi, ale až pojedem do obi tak to chci omrknout 😉

meduna
autor
23. říj 2009

jo co by nebyl,že se hejbe jiný,neznamená že tvoje musí dělat to samé 😉 je to jen lenochůdek

dadous
23. říj 2009

je to lemra lína 😀 je fakt že ja se ted taky moc nehejbu 😀

meduna
autor
23. říj 2009

ty vole,tak já tady asi obrostu pavučinama, nebo co?kliknu a točí se to ale nic nedělá 😠 jednou tady u toho zdechnu,ruku na myši,samá pavučina a jen kostra s cigárem v ruce 😀

meduna
autor
23. říj 2009

prej lemra líná 😀 😀 😀 tak jak se jmenuje teda? 😀

dadous
23. říj 2009

😀 😀 ze mě než by se stala kostra, to by trvalo dlouho 😀