IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

bambi79
28. říj 2009

¨Já si troubu pořídila do svýho holčičího bytu teprve před dvěma lety, teda manžel mi jí po svatbě pořídil. A teď nechápu, jak jsem mohla bez ní být! Měla jsem jen dvoplotýnku! 🙂 na pečení jsem závislá, taky už hrabu recepty na cukroví

dadous
28. říj 2009

😝 😝 ja cukroví asi nebudu dělat, doufam že tchynka napeče zase hromady 😀 ale letos si udělam hodně bajlísu a budu se po troškach opíjet 😀

bambi79
28. říj 2009

Já doufám, že v prosinci budu ležet s nohama nahoře a doufat. Tak pro jistotu začnu s pečením už teď 🙂

dadous
28. říj 2009

ja si pamatuju, že tenkrat, taky jsem byla těhu v tomhle období, jsem byla na vanoce už dost neohrabana 😀 , takže to necham až na příští rok 😵

bambi79
28. říj 2009

a musela jsi po transferu ležet nebo ses i pohybovala 🙂 ??

dadous
28. říj 2009

ja ležela jen ten den, další den jsem se jen občas natahla, ale jinak jsem fungovala normalně, a asi paty den po ET jsme byly na houbach, a ja si to vubec neuvědomila a vyběhla jsme strašně rychle kopec, a nahoře mi to docvaklo, že bych asi měla zvolnit 😀

bambi79
28. říj 2009

🙂 a byla jsi na neschopence? Já se právě bojím, že na sebe budu až extremně opatrná, a to taky není uplně nejlepší... ale musim říct, že co jsem tady, tak mám dojem, jakoby mi pomaličku začínalo bejt o něco líp. o maličko, ale přece 🙂 takže všem díky

nadis.h
28. říj 2009

Tchýně prý peče.Tak uvidím.Cukroví já bych mohla na kila. To kupovaný v krámě se divím,že jim není hanba něco takovýho hnusnýho prodávat za tolik peněz! To už esíčka jsou luxus cukroví oproti tomuhle. 😝 Moje babča pekla dříve hodně krabic, ale je nemocná a stará tak už nepeče a stejně se s ní nestýkám a druhá babča co pekla už umřela. 😠

dadous
28. říj 2009

jo od ETu ma neschopenku, to je logicky že to někdo až přehaní, ale musíme si furt říkat jsme těhotny a nee nemocny, takže proč se zbytečně opatrovat, ja myslím že duležita je pohoda, no a netahat nic těžkyho, jo a ještě opatrně s vysavačem, to ze začatku taky není dobry dělat, stejně jako žehlení, prostě všechno, kde namahaš břišní svaly 😵

dadous
28. říj 2009

moje tchyně se teda v pečení uplně vyživa 😅 ma vždycky tolik druhu, a několik davek 😵

blazenkaa
28. říj 2009

Hojky holčičky taky vám přeji krásný sváteční večer .Celý den jsem se sem nedostala pracovala jsem venku .Docela tu bylo i pěkně ,nepršelo.

Já na cukroví prdím udělám vosí hnízda a jestli máma s babičkou budou péct jako žee budou tak zase nafasuji od nich .
beztak to zase budou cpát do mražáku a i na velikonoce bude taky u nich cukroví .To je u nich normální a pak to cpou každému . 🙂

lenkacar
28. říj 2009

čus holky to už řešíte pečemí cukroví? koukám zase tady ty prdele běhaj .. 🙄

dadous
28. říj 2009

blaži s tím cukrovím to je u vas uplně stejny jako u nas 😀 taky pak mamka ještě na velikonoce taha z mražaku 😵

blazenkaa
28. říj 2009

a to nechci kecat ,ale myslím že to není tak dlouho co babička to cukroví asi tak před 14 dněma vytahovala z mražáku

lenkacar
28. říj 2009

ale z mrazáku je to taky dobré a bez práce 😀 😀 😀 😀

dadous
28. říj 2009

leni my pravě řešíme nepečení 😀 protože ty prdele tu furt běhaj, tak aby jsme tak taky nedopadly 😀

blazenkaa
28. říj 2009

to já už tu prdel tu mám dávno tak že ono to je jedno 😀

lenkacar
28. říj 2009

jo aha já nedočítala ,no já nevim jak to bude z pečenim když nesmim sladké to mě to bude určo bavit 🙄

blazenkaa
28. říj 2009

a kde máme dneska medunku včera tu keckala do půlnoci a já nakonec šla spát ve 2 hodiny nahrála jsem di ordinaci tak jsem jí musela skouknout 😉

lenkacar
28. říj 2009

dneska jsme se podělili s manžou o vaření já dělala bílou zelnici a on řízky a hranolky ..

blazenkaa
28. říj 2009

dadousku a neměla jsi náhodou velkej UTZ

blazenkaa
28. říj 2009

teda vy si žerete

lenkacar
28. říj 2009

tak já mizim k telce at neni mangel nasratej tak pa holky ..

blazenkaa
28. říj 2009

já půjdu taky zachvilku

Tak pá a dobrou noc
🙂

dadous
28. říj 2009

blaži velkej až příští středu 😵

meduna
autor
28. říj 2009

Ahojte holky,jen nakukuji,jsem dnes nějaká na hovňajse,no jo zítra bude líp,tak se jsu koukat na šílené manželky 😀 nějak to ke mě pasuje ten název 😀

nadis.h
29. říj 2009

Dobré ránko všem, 😵 Tak si za chvilenku pro ta naše zlatínka jedu. Vydrželi všichni, tak jsem z toho vyplácaná celá. 😀

nadis.h
29. říj 2009

Jsem doma. A neprokazatelně těhotná. 😵 Teda,ale kápla mi slza. Dojetím a bolestí dohromady. Mám ten spodek dost nabouraný po tom OPU. 😝

dadous
29. říj 2009

ahoj nadi, a kolik?

nadis.h
29. říj 2009

Ahojky Dadu 2. Zbylo 5 mrazáčků a jsou zmrazené na 2x tak uvidíme. Kdyby zůstali 3 jen tak bych si zkusila vydupat aby dali všechny 3, ale takhle jsem měla za prvé pak už ve finále strach,když došlo k lámání chleba 😅 a za druhé by mi to asi stejně neprošlo protože byli všechny stejně dobří.Kdyby byl nějaký mrzáček pomalejší tak možná by ho šoupli taky,ale takhle jsme se domluvili na dvou.