IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
17. lis 2009

300g hl. mouky
300g cukru
2 PL kakaa
1lžička skořice
1 prdopeč
strouhana kura z 1/2citronu
to vše smíchat
1/2l mlíka
1 vejce
5 PL oleje
150g povidel
to vše rozmixovat, nalít do suche směsi a nalít na kokosem vymazany plech. Pečeme na 170stupnu asi pul až třičtvrtě hodiny

dadous
17. lis 2009

ty tekuty věci mixuju tím ponornym mixerem, a mužeš tam dat ořechy, a někdy ten kokos nasypu i do těsta

dadous
17. lis 2009

ty ořechy do těsta, né do tekutych věci 😀

meduna
autor
17. lis 2009

díky moc,ještě jsem ho nejedla ale už vím,že bude dobrej 😉 A kakao,hořké,nebo sladké

meduna
autor
17. lis 2009

ale kokosem vymazaný plech to je dobrý 😀 😀 😀 mazací kokos 😕 😀 😀 😀

meduna
autor
17. lis 2009

jdu čumět na bednu na chvilku

dadous
17. lis 2009

no tak vysypany 😅 kakao hořky, a je lepší to dat do menšího plechu, jestli maš, nebo babovkova forma, nebo jak je ta hranata forma na biskupskej chlebíček, ja mam takovou skleněnou misku, je menší než klasickej plech a pk je ten perník vyšší. ja a po upečení se necukruje

meduna
autor
17. lis 2009

jo plíšek menší mám 😵 ale tamto ostatní 😲 😲 jako nějaký bbiskupák tady nejedu,tak možná biskupa z kuřete 😀 😀

dadous
17. lis 2009

no ja si to myslela 😀

nadis.h
17. lis 2009

pernik by si Naduska dala. 🙂

dadous
17. lis 2009

tak to si Naduska bude muset upíct 😅

nadis.h
17. lis 2009

Tak jsem sla po veceri jeste "s kosem" a uz jsem zase hodna a uz jsem vonava v pyzu. 😀

nadis.h
17. lis 2009

Naduska nema troubuuu. :(( peceme masko v remosce. Ale uz ji poridit chceme. 🙂

dadous
17. lis 2009

ajo vlastně ale tak jestli tam jde regulovat teplota, tak to tam taky upečeš 😵

dadous
17. lis 2009

jo s košem 😀 😀

meduna
autor
17. lis 2009

panečku,tam nebude ani papírek teď u vás 😀 😀

nadis.h
17. lis 2009

No prave ze nejde. To je takova ta klasicka chalupova remoska. 🙂 ale je z ni skvele maso a rizky.

dadous
17. lis 2009

no tak budeš muset počkat až bude trouba 😵 ale zas ja radši maso a řízek než buchty 😅

nadis.h
17. lis 2009

jj medu. Dnes jsem sla s kosem 2x. 😀 ted vecer jsem hledala vse mozne abych mohla jit ven. 😀
Dadu to ja taky jsem masova. Ale jednou za cas na domaci buchtu chut mam s kakavem. 🙂

dadous
17. lis 2009

tak ja jdu ordinovat 😵

meduna
autor
17. lis 2009

tak čau doktorko 😀

nadis.h
17. lis 2009

Na Ruzovku koukame uz s Karlem oba. 😀 je to napinavy. 😀

coko.joko
17. lis 2009

teda holky,koukam kolik jste toho napovidali 😀 a taky,ze tady bude nekdo pect........tak at se to povede....

nadis.h
17. lis 2009

Coko tady jsou holky prndalky. 😀 Nevyplatí se meškat. 😀

blazenkaa
17. lis 2009

teda vy prndalky 🙂 vy teda klábosíte

coko.joko
17. lis 2009

no to mas pravdu,to abych si brala notas sebou vsude 😀 ale ja vas doctu,ale dneska ne jsem unavena a hlavne zmozena 😉 jsem litala po obchodech a schanela kalhoty a nakonec jsem teda jedny koupila 😉 ale hrozne me to zmohlo.....pak jsem se stavila s manzelem v jedny nasi rockovy hospode a ted jsem rada,ze jsem dóma 😀

nadis.h
17. lis 2009

Coko proto já to jistím internetem v mobilu. 😀 To já dnes nic nedělala. Ale doslova.Jen jsem naložila pračku a jinak seděla u telky a netu. Užívala jsem si svátek. 😀

Bláži to jsme drbny co? 😀

dadous
17. lis 2009

téda tam se budou dít věci 😅

nadis.h
17. lis 2009

Dadu to je detektívka co? 😅

dadous
17. lis 2009

no moravkova je pěkna rajda 😀