IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
21. bře 2010

to je na 100 pro po plodovce,tak to je super.....a to ti povi kdy 😵

janysek70
21. bře 2010

Zítra budu volat na výsledky a v úterý mám velký UTZ....

coko.joko
21. bře 2010

Tak vysledky budou urco dobry a velky UTZ si uzij ten je krasny,teda nevim jaky je v CR,ale tady byl krasny.....

janysek70
21. bře 2010

Musím sebou táhnout i přívěsek...... Michal chce jít taky 🙂

meduna
autor
21. bře 2010

Ahojte holky,
Dadoušci moji,veliká gratulace k vaší Nikolce,je krásná.Davide pořádně zapít, ať je zdravá.Pa ležím,mám moribundus jako svině 😝
Bože a najít jsem to nemohla

coko.joko
21. bře 2010

Ahoj medu,to jsem rada,ze ses tady ukazala....nevim co je moribundus,ale preju at se das brzy do hromady a muzes tu zase s nama bejt..........

meduna
autor
21. bře 2010

Coko ahoj,moribundus to bylo v pohádce,Dařbuján a Pandrhola 😀 😀 😀 tak jinak,mám chřipku jako kráva,ležim,frkám,hořim,no doufám,že pozítří už budu ok.Byli jsme v Čechách,pak tady byla návštěva,náročný ale pěkný 😎 a jak je tam u vás v Dízlu?

coko.joko
21. bře 2010

Aha medu ja myslela,ze to je nemoc 😀 😀 teda spis druh nemoci......tak at se dostanes z toho rychle....no tady v Düsslu to stoji za hov*o.....tak se tesim,az zkoni sezona coz je dnes,ale pak jeste to blbe play-off a pak bude klid....

meduna
autor
21. bře 2010

tak zatím pa,jdu pokračovat v ležení 😔 😔 😔

coko.joko
21. bře 2010

jo medu utikej spinkat a mej se a zase na nas mrkni paaaaaa 😎

meduna
autor
21. bře 2010

nějak si na to nemůžu zvyknout,jak je ta kobyla teď,no ale jde jen o začátek.Roman je venku se psem,svítí slunko a já tady musím hnít 😝 Tak pa

coko.joko
21. bře 2010

Medu to se mate sviti slunko..tady prsi od rana a je tam,ale dusno....no jinak jsme sama od vcera a tak se nudim taky jako blazen....neni co delat a hlavne,ted uz toho moc nenapracuji.....Neboj za tyden jsi v pohode a pak si uzijes slunicka....

lenkacar
21. bře 2010

ty jo dadouščí princezna je venku 😵 😵 😵 😵 😵 hrdý tatínku tak přijmi velikánskou gratulaci 😵 😵 😵 😵 😵 až jsem si u těch fotek békla ..kurńa nějak mě to dojalo jak tam leží s tou šnůrou

lenkacar
21. bře 2010

medu tebe ten českej vzduch nějak porazil 😕 ,tak přeju brzké vyzdravení 😉 hlavně že ses už dostavila na koníka

lenkacar
21. bře 2010

musim se ještě podívat na tu naší malou dadunku Nikolku

dadous
22. bře 2010

Medu:Diky moc!!!To vis ze ji zapiju,neboj 😉 Az budete v Cechach,tak se doufam stavite a muzem ji klidne zapit znova 🙂

blazenkaa
22. bře 2010

Ahojky kobylky všechny tu zdravím a jak tak koukám tak tu zase nikdo není

Dadousku moc ti gratuluji k miminku a přeji ti aby bylo vše v pořádku, klapalo tak jak mělo a Nikolka aby byla hlavně zdrava a v pořádku a to přeji i tobě

lenkacar
22. bře 2010

blaži ahojky jak žiješ holka?

blazenkaa
22. bře 2010

tak koukám že se to tu moc za celý den nerozjelo

Lni byla jsem v práci až teď jsem dorazila myslela jsem že se tu někdo ukáže dopoledne.
Žiju pořád stejně a co tu je nového

lenkacar
23. bře 2010

já nevim asi nic moc,kromě čokoládičky sem nikdo moc nechodí ,dadu má omluvenku ,ta je po porodu a medu marodí 😉

coko.joko
23. bře 2010

Ahojda,
holky ja jsem vcera byla trochu mimo 😀 byla jsme se podivat v porodnici,kde bych mela rodit a kdyz jsem videla ty porodni saly,tak mam divny pocit...Spis me to pripadalo jako v obyvaku 😵 moc pekny,ale dostala jsem docela strach....no tak uvidime,pak se me dr.ptal na otazky jako jestli budu kojit,jestli chci rodit ve vane,prirozene a nebo cisar,tak jsem koukala na nej 😅
blazi,jak pise lena,dadousek ma omluvenku s medunou a Nadis na nas asi prdi...... 😵

lenkacar
23. bře 2010

nadi má svých starostí až nad hlavu 😢 co by si povídala se mnou starou bábou netěhotnou 😎 ,ale ona holka určo zase zajde popovídat jak se má mimísek a hadice,dyt už tady žádná legranda ani neni .. 😝

lenkacar
23. bře 2010

já na ní chodim koukat na genet jak jí roste mimísek ,přede mnou se neschová 😀 😀 😀 😝

coko.joko
23. bře 2010

jo,leni taky ji tam smiruji 😀 no,ale napsat muze i k nam...to kdyby rekli vsichni,tak tu opravdu nikdo neni..... ☹ ☹ a stara nejsi mas krasny vek.......

lenkacar
23. bře 2010

chichi a ty máš krásný zuby 😀 😀 😀 😝

lenkacar
23. bře 2010

tak jsem vyšmírovala ,že měla holka narozeninky ,tak jestli chceš nadi popřát tak si přijd pro pusu k nám na ivfka ,že jo?!

coko.joko
23. bře 2010

jeeee ja ti je ukazovala to ani nevim 😀 😀

lenkacar
23. bře 2010

koukám co máš v pase jak jsi tam vyzubená pěkně 😉

coko.joko
23. bře 2010

to ja jsem porad vyzubena 😀 teda nesmi me nikdo nas*at pak jsem zla a nepricetna.......a co ty mas dnes volno???

lenkacar
23. bře 2010

to já cenim zuby vzteky potom 🙄