IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
26. bře 2010

medu,ja bych se nechala dovest az k tobe pred dum 😀 😀 no cokotata ten trpi za me...ja vzdy heknu a on hned si hekla 😀 😀 a jak se mas ty uz jsi teda zdrava......

meduna
autor
26. bře 2010

no právě že nejsem,teď už chápu,že někdo na chřipku pojde 😝 😝 chrchlám btak,že mě to láme v pase 😀 😀 horečky mám opět a Roman už tady taky ulehnul,tak si to tak pěkně předáváme 😀 ještě,že tý Fufince nic neni 😕

meduna
autor
26. bře 2010

dneska tady bal taková bouřka 😕 u vás taky?a během 10 minut,zima jak v pr...i

coko.joko
26. bře 2010

ty blaho to uz mas ale hrozne dlouho a i roman vid...tak se musite moc potit,aby to uz slo pryc a ty si mohla fungovat.....no fufinka ta je jedina zdrava......

coko.joko
26. bře 2010

medu,tady neee,ale prsi od rana a docela se i ochladilo,ale neni to tak hrozny....jeste to jde.....

meduna
autor
26. bře 2010

jo potit 😝 já už postel nenávidím.přečetla jsem vše co jsem měla.A teď už nechci pelech ani vidět.nějak to tady řádí,protože ta baba co k ní chodím uklízet,taky ulehla.Ale v Česku taky,protože moje mamka taky ulehla a to je co říct 😕 A ten známej jak byl u nás je taky hotovej

coko.joko
26. bře 2010

tak to zatim tady neradi nic,ale muze to prijit od vas k nam 😀 ...ted jsem koukala na na Kornovou a docela mela trvdy zivot a vlastne jeste ma....

meduna
autor
26. bře 2010

ona má toho postiženého kluka vi´d?

coko.joko
26. bře 2010

medu,ma no...ale je sikovny ten klucina...
😕 😕 kam plaves prosim te jeste neni leto,ale jen jaro 😀 😀
jdu do vany a pak zalehnu jsem sama,tak to jdu zaspat.....cokotata sel na pivko,tak jsem zvedava jak se vrati...... 😀

meduna
autor
26. bře 2010

no vidíš ty do vany a já už si tady plavu v moři 😀 to jsem byla u ru´dase,ale je to už 3 roky a tam jsem šnorchlovala 😎 no jak by se vrátil ten tvůj Cokotáta,normoš 😎 dobrou noc

dadous
27. bře 2010

😵 😵 😀 😀 Alo ja se z tebe pos..u 😀 😀 no ale to je vyloženě letní fotka 😵

coko.joko
27. bře 2010

Ahojda,
dad,vzdyt jsem to rikala,ze je to letni foto a je zatim jen jaro.....ale krasna vsichni vidi jak medu vypada 😀 😀

dadous
27. bře 2010

😀 no prostě trefna fotečka, 😀 ja se pak vyfotím s mladou a taky si ji v pase změním 😅 tady je dneska tak hnusně 😝

coko.joko
27. bře 2010

dad,tady je zatazeno,ale teplo ja teda stojim u plotny od rana,takze asi proto se potim...ale uz mam hotovo a prdim na to uz....to se uz tesim na fotecku 😎 😎

dadous
27. bře 2010

ak mame jet k našim, a mlada pěkně vytuhla 😅

dadous
27. bře 2010

u tatky je jí dobře 😅

lenkacar
27. bře 2010

holky čus ,dfadu fotky príma ,ale já vůbec nemůžu najít čoko jak má pupek ,kde na to koukáte? 😉

coko.joko
27. bře 2010

ahojda leni,
ja mam pupek ve fotoblog jak mam fotky svoje.... 😉

coko.joko
27. bře 2010

dad,krasna to holcicka po kom asi je???? 🙂 🙂

dadous
27. bře 2010

holky ja vubec nevím na koho je podobna 😅 pak ještě hodím fotku semnou a vy mi řeknete jo?!

dadous
27. bře 2010

tak my jdeme koupat, tatka pak jde zapíjet a ja snad budu mít volno na koníka 😵

coko.joko
28. bře 2010

Zdar holky,
kdepak dneska jste...ja uz mam uvareno a tak vegetim a uzivam si pohodu....
zitra me odjizdi cokotata na 3 dny a tak nemusim varit,jen musim vymyslet co budu delat 😵 😵 no ono toho moc uz nejde delat,takze asi budu v klidu...vcera jsem vytuhla v 19hod.a spala jsem az do 4 do rana 😀 😀
dad,uz se tesim na fotecku.....

lenkacar
28. bře 2010

čoko já ten tvůj album nikdy neotevřela tak proto ,já koukala na těch asi 8fotek a málem jsem si na to vzala lupu kde stojíš na mostě 😀 😀 😀 😀 ,tak už jsem to našla ,ty bláho ty máš teda pupajzíka ..

dadous
28. bře 2010

coko tak zas budeš samička 😅 už maš vyprano a vyžehleno? 😅

blazenkaa
28. bře 2010

ahojky holčičky jdu se na vás zase mrknout pokuď tu někdo je .

Dadousku a co miminko jakpak se vede

dadous
28. bře 2010

ahoj blaži, no mimi by pořad jedlo 😀

coko.joko
28. bře 2010

leni,vzdyt ty fotky jdou krasne otevrit a nejsou malicky nebo jo?????Ale ted ctu,ze si to nasla tak je to dobre......
dad,to budu samicka jako vysita,ale abych rekla,tak me to nevadi jsem na to zvykla.....ja neperu a nezehlim....protoze mam na to dost casu teorie cokotaty,takze ja jsem rekla fain a nic nedelam,at si to pak udela cokotata......
dad,a co na to synator na malou setricku 😎 😎

dadous
28. bře 2010

coko no už by chtěli se slečnou vozit 😵 😀

coko.joko
28. bře 2010

je to je krasny vid....pockej bude pak jezdit a rikat,ze je to jeho 😀 😀

dadous
28. bře 2010

😀 to jo 😀