IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
2. dub 2010

dneska se měla vratit koblížka 😵 ale asi ještě nemaj zapojenej internet 😨

dadous
2. dub 2010

no coko po porodu ještě tak tejden budeš natekla, ale pak to zmizí, ja už mam kotníky zas vychrtly 😀

coko.joko
2. dub 2010

je tak to je super treba se tu zitra ukaze a da nam sem fotku prcka.........
no ten tyden pak uz vydrzim 😀 😀 kdyz jsem drzak uz par tydnu tak tohle je uz pohoda 😵

dadous
2. dub 2010

no to by mohla 😅

lenkacar
2. dub 2010

já už se taky těšim na na novou vypečenou buchtičku ludmilku

blazenkaa
2. dub 2010

nazdárek kobylky zase něco pečete

lenkacar
2. dub 2010

blaži koblížek už to upekla 😀 😀 😀 😀

lenkacar
2. dub 2010

tak jdu spát ..tak se tu mějte

blazenkaa
2. dub 2010

jj už vím o co jde jsem to dočítala
tak dobrou noc Leničko já budu čekat na manžela

lenkacar
3. dub 2010

čus ženy ,tak venku oskarově a vladís touží brzy odjet na chatu tak jsem si jako hodná žena přivstala a udělala brzy obídek ..bude čočkovka ,br kaše a dopékám poslední 2kuřecí řízečky..nevěděla jsem jakou poblívku ,když vývar máme co týden..on se venku vyprdí a přijede domu jako novej .. 😀 😀 😀 😀 vladís je hodně poblívkovej ,to já od mala neeemám ráda tekutou stravu

lenkacar
3. dub 2010

jééje zapomněla jsem na bábovku..a hádejte s čím? no s citron.polevou jako vždycky ..aby nebyla vysušená ..no hlavně mi zbyde citron ,jak tam dam kůru ,ale co nám to chutná a taky do těla dopravim vitamín C v syrovém stavu

dadous
3. dub 2010

ahoj tady je taky krasně 😵 ja dnes dělam rajdu 😉

dadous
3. dub 2010

leni to dělaš jen citron a cukr?

lenkacar
3. dub 2010

na rajdu jsem se chystala celý týden a nějak z toho sešlo .. 😝 ,hm dala bych si pěkně sladkou,děláš z hověziny?

lenkacar
3. dub 2010

jojo štávičku s moučkou

dadous
3. dub 2010

jo jo a dnes bude i knedl 😵

dadous
3. dub 2010

tak to bych taky mohla udělat

lenkacar
3. dub 2010

na knedl mám taky připravýno ,zatim teda nadrobenej rohl na zítra ke kachýnce .. 😵 ,já když už se do toho pustim ,tak nadělam aspon na 1 jídlo do mrazu ..

dadous
3. dub 2010

no dyt to se musí, taky mam rada v mrazu zasoby

lenkacar
3. dub 2010

včera mi donesl nějakej malej kluk 10knížek na ukázku na objednání ,já že ne ,a on at si to tam týden necham a kouknu do toho ,neměla jsem sílu ho vyrazit a nakonec jsem se do toho mrkla a objednam si ,,pečeme ,zdobíme ,českou gramatiku,rady a návody do žvota ,,to je jako co máš dělat když se ti třeba nejde povolit rezatej šroub ,to mě udivilo ,prej pokapat coca 😕 😕 😕 😕 colou .. 😕 😕 😕

dadous
3. dub 2010

no tak k tobě pak budem chodit na rady 😀

lenkacar
3. dub 2010

to jo teda je to zajímavá knížka ...a jenom za 100kč ..

coko.joko
3. dub 2010

Ahojda,
koukam tady se vari o sto peroooo.....ja nemusim varit,protoze jsem porad sama a tak se nasnidam a pujdu do mesta na kukandu co maji peknyho.....jinak tady teda zatazeno a fouka vitr,takze na prd,ale aspon se nebudu potit 😀 😀
leni,ty si uzivej na chaloupce pohodu a krasne se vyvetrejte s Vladisem....
dad,rajdu s knedlem ja muzu jist porad.......

dadous
3. dub 2010

jo ja vím, tyhle knížky nam taky vozily do prace 😵

lenkacar
3. dub 2010

já mám plnej byt encyklopedií a slovníky a takovýhle chytrý kníhy a přitom vim sama úplný hovno

lenkacar
3. dub 2010

já dřív jsem byla členem knižního klubu a všechjny moje knihy z červené knihovny jsem sehnala z pohodlí domova a ted už jsem tak zaostalá ,že nikam nelezu ,nic nekupuju ..milovala jsem chodit do antikvariátu ,tam se sehnaly poklady ..

dadous
3. dub 2010

😀 no a čteš si je vubec?

coko.joko
3. dub 2010

tak leni takovou podobnou knizku mam taky a jednu jsem si ji prohlizela a vycetla jsem,ze kdyz ti blbe stira sterac u auta,tak staci vzit smirgl papir nebo jak se to jmenuje a prejet ty gumicky a je to jako nove a ja to asi obrousila moc a poskrabala se sklo 😀 takze uz do te knizky nekoukam,bych mohla pak zdemolovat cely byt 😀 😀

dadous
3. dub 2010

ááá coko zas jde utracet 😀 😀

lenkacar
3. dub 2010

myslíš jako ty encykly? no nečtu ,ale mám to ráda v knihovně 😀 😀 😀 ,já čtu bestselery,prostě historii a nejlépe zamilovaný 😵 😵 😵 😵 ,typu ,,jak chudá dívka ke štěstí přišla,, a nejlépe aby on doň měl pěknou výbavu na to .. 😀 😀 😀