IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
11. dub 2010

no Leni,ještě že ti to neufiklo nehtíka

blazenkaa
11. dub 2010

ahojky holčičky jste tu ještě některá která by jste mi poradila

liptonek
11. dub 2010

kukuč 😕

blazenkaa
11. dub 2010

jé ahojky lipánku tebe jsem už dloho nevidělatady 🙂

blazenkaa
11. dub 2010

teď koukám že máš testík v albu tak ti držím pěstičky aby to dobře dopadlo a potichu ti gratuluji aby jsem to nezekřikla

liptonek
11. dub 2010

ahoj blazenko 🙂 to teda. dlouho jsme se neviděly. jak se máš? 🙂

blazenkaa
11. dub 2010

já jsem pořád na stejném akorát teď mám trápení a nevím co mám dělat

liptonek
11. dub 2010

copak se děje?

blazenkaa
11. dub 2010

Ále minej měsíc jsem byla u dr. dostala jsem Divinu jeno bílé 3x1 tak jsem tm jela na kontrolu vše bylo v pohodě nachstaná na KET a on mi řekl že tam teď nebude dostala jsem k tomu ultrogestan aaž to dostanu tak že by jsem konečně šla na KET ale já jsem tam byla 16DC a 18 dc jsem začla špinit tak jsem myslela že to je jen z toho že mi dělal UTZ jako pokaždé ale teď teču jak nevím co tak že už jsem to dostala a teď nevím jestli mám to všechno brát jestli tam vůbec bude aby jsem mohla jít nat KET NEBO CO MÁM DĚLAT

blazenkaa
11. dub 2010

koukám že píšu jako debil tak doufám že to přelouskáš ☹

liptonek
11. dub 2010

no nejjistější asi bude, když tam hned ráno zavoláš. když tam doktor nebude, měla by byt aspon setra a ta tě určotě nějak nasměruje...

blazenkaa
11. dub 2010

no v to doufám už mě to docela štve že mi to pořád odkládají .A co ty jsei byla na umělku nebo normálně se to povedlo

liptonek
11. dub 2010

tak dej hned vědět, co ti řekli, jo? Stal se zázra a povedlo se normálně 😅

blazenkaa
11. dub 2010

neboj já se tu ukážu ale nejspíš buď ráno nebo až okolo půl 11 večer mám odpolední tak jestli tu ještě taky busdeš asi ne co to už je dlouho

blazenkaa
11. dub 2010

Lipánku kdepak jsi

blazenkaa
11. dub 2010

tak já jdu hají přeji všem krásnou dobrou noc

liptonek
11. dub 2010

promin, byla jsem ve vaně 😅 až budeš něco vědět, tak to sem napiš. dočtu to, ok? držim pěsti. a krasnou dobrou noc

lenkacar
12. dub 2010

blaži mě se to stalo taky ,ale mě to odložili ,že do krvácející sliznice to dát nemůže .. ☹ tak jsem zvědavá co s tebou provedou ..já se vůbec po těch hormonech tak rozjela ,že jsem nikdy nevěděla kdy to dostanu.. 😠 medu vim co píšu néééééééééé? taková hezká modrooká kukačka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,děvčata tak mizim do fachy a budu tam hnít až do večera ,to mám radost a ty hodiny mi nikdo nezaplatí a budu si to zase vybírat po půl hodině to už známe 🙄 😝

coko.joko
12. dub 2010

Ahojda holky,
dad,krasna to Nikolka a jak je spokojena s tebou v kuchyni 😵 to je uzasny......
leni,ty mas taky na tyden ty nehtiky...musis davat pozor,kdyz neco delas,at je porad nelames......a prosim te pisni sem recept na langose ja bych si tak dala mam velkou chut na nej........
medu,teda to mate docela veselo tam u vas..ten vrtulnik je uplne bozi.......a cokotata rikal,ze presne vi kde bydlis 😀 😀 ja mam taky fotky v PC,kdyz jsem mala a to je uzasny jako debilek....to by jste se posmali 😀
medu a koukala jsi prosim te do C&A tam maji krasny vecicky a ted zvlast na holcicky to je uplne uzasny jsem tam byla a kochala se tam a pak jeste v H&M tam maji taky krasny.......ja mit holku,tak snad zkoupim cely obchod 😀 😀

dadous
12. dub 2010

ahoj coko, no jedna z klidnejch chvilek 😀 jinak je docela vztekla 😠

blazenkaa
12. dub 2010

Zdravím všechny holčičky přeji krásné pracovní pondělí
Jak mě se nechce tak do té práce nejraději by jsem se válela doma záda mě+ bolej jak nevím co. 😢

Lipánku tak jsem tam volala a sestra mi řekla že od 19,4 už tam dr. je tak to je super a 20.4 tam jedu na UTZ
to jsem na to zvědavá a ještě ten den k zubaři fůůj 😉 😉

coko.joko
12. dub 2010

dad.to snad ne ja myslim,ze mas moc hodnou holcicku 😀 jako vlastne jsou vsechny deticky hodny 😀 ...
blazi,prace jak ja bych sla do prace mezi lidicky........

dadous
12. dub 2010

jo jo coko, když spinka tak je to zlatíčko 😀
ahoj blaži 😵 mě by se taky nechtělo do prace 😅

coko.joko
12. dub 2010

ja myslim,ze i kdyz nespinka tak je zlaticko 😀

dadous
12. dub 2010

hele fakt coko, někdy je to pěkna furie 😀

blazenkaa
12. dub 2010

teda holčiky já by jsem si to snad s váma i vyměnila .
tak co čoko co kdyby jsem to za tebe donosila a ty byjsi šla máísto mě do roboty:_)

coko.joko
12. dub 2010

dad,furie to neeee.....ja si kolikrat rikam jaky bude to nase mimi...doufam,ze po me 😀 hodny.....
blazi,nekdy bych to chtela mit uz za sebou,protoze me to opravdu zmaha ten muj bruch 😵 ale kdyz uz mam 5 tt do konce tak to vydrzim......

meduna
autor
12. dub 2010

ahoj holky 😉

coko.joko
12. dub 2010

ahoj medu 😵

meduna
autor
12. dub 2010

co klohníš dneska