IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

baronek
31. črc 2010

Ahoj holky, ty fotky jsou bomba, já bych ten prográmek taky prosila 😎 Dá se poslat na e-mail?
Jinak Medu - moc hezká fotka, ale ta předtím byla hezčí, tam jsi byla opravdu jako princezna, co princezna - královna ze zámku 😀
Houby u nás rostou, ale nemůžu na ně chodit sama, protože bych zabloudila, mám hroznej orientační smysl 😨

coko.joko
31. črc 2010

Ahojda,teda vy kecalky.......ja se vcera sekla ve meste na pivku a pritahla i cokomimi a s cokotatou ve 23hod 😀 😀 malej dostal najist v hospode okolo pul osme a spal do 7 do rana uplne super.....no medu to nevadi akorat me bylo hrozne divny,ze to nezvedas a tak jsem nadavala na lavicce venku pred C&A co je s tebou a ze asi cizi cisla neberes..... 😀 😀 😀 😀 no hlavne,ze mam i na pevnou linku.....R.byl trochu prekvapeny,kdyz to zvedl a ja na nej hned na ferovku----Ahoj,tady Pavlina je doma Alena a on chvilku ticho a pak jo,ale to je pevna linka a tak ja musim pro ni jit 😀 😀 sem se musela usmat....asi to necekal vid........
blazenko,teda ty jedes s tema fotkama ja se podivam jeste na ten jeden program a poslu vam ho sem taky je to jeste lepsi nez tenhle,ale tam se musi clovek zaregistrovat,ale je to zadarmo..

blazenkaa
31. črc 2010

@meduna teda ty jsi taková šikulka

blazenkaa
31. črc 2010

@coko.joko já ti moc děkuji za ten prográmek doufám že to nějak nevadí že jem ho poslala holčičkám.Budu se moc těšít až bude další prográmek .Mě o moc bavé dělat takhle fotečky ,alespoň se trošku zabavím a nemyslím na to

coko.joko
31. črc 2010

@blazenkaa ,nevadi aspon tady bude veselo,ted budou vsichni delat fotky 😀

baronek
31. črc 2010

hlavně, abyste i psaly mezi vytvářením uměleckých děl 😲

blazenkaa
31. črc 2010

@baronek Jen se neboj jsou chvíle kdy tu nikdo není ,ale zase doby kdy to tad člověk ani nestíhá takové nárazové

dadous
31. črc 2010

@meduna no koukam že fufina je medialní hvězda 😀

dadous
31. črc 2010

@coko.joko to nam sem určitě hod 😵 myslím ten programek 😀

meduna
autor
31. črc 2010

ahoj holky,

@coko.joko no on myslel,že volá jiná Pavlína a bylo mu to divny,protože ten hlas mu neseděl 😀 😀 ,no a tebe zná hlavně pod Cokomámou 😀 a pak taky když to zvedl a ty jsi chtěla mě,tak věděl,že udělal chybu,když zvedl ten telefon u něho na stole ten já nenávidím,já mám přenosnej a s tím se mi telefonuje dobře,nesnáším totiž ,když musím trčet u telefonu na jednom místě 😝 😝

meduna
autor
31. črc 2010

mediání hvězda právě leží na gauči,seřvala jsem jí a pak jí volám aby přišla a šprajcla se,tak jsem tady ječela jak Hitler a ona se ti mě bojí 😲

dadous
31. črc 2010

@meduna jestli ona nebude nějaka moc citliva 😀

dadous
31. črc 2010

dneska jsme byly na prcinkuli, to je pout, a zpívala tam abba rivaivl, ty jo nikča začla vyvadět a chechtat se
😀 asi to bude zpěvačka 😀 jo a koupila jsem ji to pěnovy puzzle na zem s patem a matem, ale jen proto že je tomu menšímu podobna 😀 😀 😀

dadous
31. črc 2010

@dadous 😀 😀 😀 prcinkule=porcinkule

meduna
autor
31. črc 2010

asi jo,no ale já jsem ještě víc a už si tady dělám výčitky jako kráva co jsem to za hovado,že na ní řvu a ještě jak mi utíkala,když jsem sí chtěla dát do vany,tak jssem se ohnala,že jí chytnu a ona se vysmekla a já chňapla a za ocas ☹ a ona pískla 😢 😢 😢 😢

meduna
autor
31. črc 2010

co je zase s tou kobylou 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

meduna
autor
31. črc 2010

pat a mat 😀 😀 😀 😀 tak je na Pata nebo Mata

dadous
31. črc 2010

no ja nevím kterej je kterej 😅 ten malej tlustej 😀 😀

meduna
autor
31. črc 2010

ale fakt,když si ho vybavuju máš recht 😀 😀

dadous
31. črc 2010

no ja jak to viděla, tak to bylo jasny 😀

meduna
autor
31. črc 2010

jů naušničky a máš je v albumu?

dadous
31. črc 2010

ne nemam 😅 ale ted stejně bude mít ty nastřeleny pecky,naušničky ji dam pak až za měsíc, tak pak vyfotíme 😵

meduna
autor
31. črc 2010

ani tady dneska nebyla Blaženka 😕

meduna
autor
31. črc 2010

jo Coko až se ukážeš,jaký bylo vítání?

meduna
autor
31. črc 2010

tak jsem zase hodila změnu 😀 😀 😀

meduna
autor
31. črc 2010

nahodím jinou 😠

meduna
autor
31. črc 2010

no tak snad už je to gut 😀 a nejni to moc princeznovské 😎

baronek
1. srp 2010

@meduna Ty jsi opravdu kočka 🙂

baronek
1. srp 2010

Holky, taky vám posílám jednu fotku, abyste si mě mohly spojit s nějakým obličejem 😀 - loňská svatební. Pa pa

baronek
1. srp 2010

tak ještě jednu ☹ Je hezký, se těma fotkama zase probírat 😝