IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
3. srp 2010

myslis to jak se do toho da led a nebo ovoce ....se po nem podivam dnes ve meste.....taky by se nam hodilo....tak se loucim jdu prebalovat a krmit......

meduna
autor
3. srp 2010

@dadous to je jediný co mi snad ještě fachá v mojim rozjebaným těle 😀
@coko.joko jo to je vončo,ale tady to nemaj

meduna
autor
3. srp 2010

@coko.joko třeba by to u vás bylo,jste přeci jenom větší město 😎

liptonek
3. srp 2010

zdravím vespolek 😅 Když tak koukám na všechny ty fotky, tak si říkám, že jsem tu buď strašně dlouho nebyla a nebo hrozně rychle rostete 😀 Jak se všichni máte?

meduna
autor
3. srp 2010

ahoj Lip,no nebyla jsi tady dlouho babo jedna 😉 tak já razím na okna k babce 😝 😝 😝 asi mám tu srací z ní bo co 😀

liptonek
3. srp 2010

Slibuju, napravím se :D Ale teď mažu k doktorovi, tak snad večer. Doufám, že tu budete 🙂

nadis.h
3. srp 2010

Cago,zrovna dneska u detske Dr tak sjela sestra jednu hulicku s cerstvym mimi. Dost na tvrdo,ze je to matka sobec a tak. A rekla ji,ze ona at si huntuje zdravi,ale at ho nehuntuje malemu a v tom pripade at radeji nekoji. Byla to ale takova socanda. Rekla to uplne se smichem ze huli a koji a ze hulila i cele tehu...:-P

dadous
3. srp 2010

hoj lipanku a nadi 😵 to je dost že se tu taky ukažete 😵

nadis.h
3. srp 2010

Dadus ja jsem stale bez Pc takze pruda. Ale aspon ze na tom mobilaku mi to facha. Jak se mas?🙂 Nikulinka roste co?

liptonek
3. srp 2010

Tak jsme se vrátili od pana doktora a vypadá to na holčičku 😵 Tak snad vyrovnáme počty 😀

nadis.h
3. srp 2010

Lip ahoj. Jee ruzovka.🙂 moc gratuluji!🙂

meduna
autor
3. srp 2010

ahoj Lip,no a co jsem počítala 😎

liptonek
3. srp 2010

nadi, děkujem 😵 . Koukám, ty už máš doma pořádný chlapisko 🙂 Tak velkáááá gratulace!!!!

liptonek
3. srp 2010

ahoj medu 🙂 Jééé, tak to nevim. Předtím jsi mi mám dojem předpovídala kluky, ne? Ale teď vůbec nevim, co jsi říkala 😅

meduna
autor
3. srp 2010

a tak jsi mě zmátla a nevím taky.

liptonek
3. srp 2010

tak ve výsledku jsme zmatený obě 😀 Jak se máš? Co novýho?

dadous
3. srp 2010

@nadis.h no jo nikča roste jak z vody, zrovna dneska jsem zas přehrabovala šuplík, z čeho už vyrostla 😅
@liptonek no tady to bude sama buchta 😅

dadous
3. srp 2010

takhle dneska vytuhla nikča když jsme jeli z nakupu 😀

meduna
autor
3. srp 2010

krásně vytuhla faldice jedna 😀

meduna
autor
3. srp 2010

tady hledám nějakej dort ze salámu ,sýru a nemůžu najít nic 😖

liptonek
3. srp 2010

zřejmě namáhavej nákup 😀

dadous
3. srp 2010

no to byl namahavej nakup, furt něco komentovala, lidi se smali jak je ukecana 😀

dadous
3. srp 2010

si mužeš vybrat 😵
@meduna

blazenkaa
3. srp 2010

@dadous tak něco podobného jsem taky už viděla je to nádhera
ahojky Kobylky

@liptonek a hojky

dadous
3. srp 2010

@blazenkaa to ja radši sladkej dort 😵