IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
16. srp 2010

se z tebe picnu,to jsou jen keci s tím,že pes je pak agresivní

meduna
autor
16. srp 2010

karel trhač 😀 😀 😀 už toho divocha vidím 😀

dadous
16. srp 2010

no a hlavně těch peněz, ty vole my si dame maso dvakrat do tydne a karel by ho měl furt 😀

meduna
autor
16. srp 2010

tohle neni drahý,jinak bych do toho nešla,je to maso jen pro zvířata.No my taky maso moc nežerem,pro nás je to pálka 😀

baronek
17. srp 2010

Já bych se taky bála dát Baronkovi syrový maso, radši zůstaneme u granulí 😲 🙂

milagross
17. srp 2010

zdravim vsechny,
coko ty blaaaaho ten je teda velky,Timovi byl v sobotu rok a ma 76 cm 😀 a to vidim pred ocima jak roste 😀
Skoda,ze je takove pos.......e pocasi,clovek se ani ven poradne nevypravi s tema rostakama 😲

baronek
17. srp 2010

@milagross Zdravím a Tim je moc krásnej 🙂

coko.joko
17. srp 2010

Ahojda.
to jo je velky je to hrozny on ma hrozne dlouhy nozky a pry podle odhadu bude mit okolo 180cm....tady taky chcije jako prase uz druhy den 😀
milagros to je teda rozdil 76cm v roce a my mame na 3 mesich 70cm... 😀 😀
vsak se za chvilku nevejdem do kocarku....

milagross
17. srp 2010

Baronku,diky,taky je nas milacek,asi jako kazdy mimi 🙂

milagross
17. srp 2010

no to verim ,ze kara bude za chvilku mala,Prosim te a kolik centaku ma tatka?

milagross
17. srp 2010

dnes jdeme zrovna na rocni prohlidku,tak uvidime kolik ma presne.Pred mesicem teda mel 75 cm a 11kg,tak odhaduji,ze to bude tak 76cm ,11 a neco kg? 😉

baronek
17. srp 2010

U nas je počasí taky na dvě věci a navíc jsem to dostala a pěkně trpím, dovolenou si vzít nemůžu, protože mám hodně papírů a vůbec nevím, jak to dneska přežiju 😝 Milagross a můžu se zeptat, co jste měli za problém? 😅 😔 😵

milagross
17. srp 2010

Jestli myslis v poceti,tak muj manzel ma azoospermie.Na umelko jsem mela spermie od manzela 3krat a 8krat darce.

blazenkaa
17. srp 2010

ahojky holčičky koukám že už tu krásně povídáte
@milagross tebe už jsem neviděla ani nepamatuji jak se vůbec máš
Tim je nádhernej klučina a moc mu gratuluji k 1 roku

dadous
17. srp 2010

ahojda 😵 zdravím mili 😉 dneska tady celej den chčije a chčije 😝 mrkněte do albíčka, nikča dostala chodítko 😅 ale musí dorust 😀

lenkacar
17. srp 2010

taky zdravím,mili malej má nádherně modrý koukátka .. 😵 ,přišla jsem otrávená z práce ,no neni se co divit už jsem šla otrávená tam.. 😀 😝 a koukám vladís neni doma a po telefénu mi oznámil ,že je v práci do zítra ,prej mi to říkal ,no já jsem hlava skopová takže nevim..možná jo ..každopádně jsem překvapená ,holky posloucháte někdo bonzáka na rádiu kiss? to je síla ..

dadous
17. srp 2010

@lenkacar holka ty starneš 😀

meduna
autor
17. srp 2010

hoj kobylničky 🙂
mili,je to krásnej klučík 🙂
no leni,co k tomu dodat,Dadoušek už to napsala 😀

meduna
autor
17. srp 2010

jdu ještě okouknout Nikču

meduna
autor
17. srp 2010

noo,pěkný vozítko má.

dadous
17. srp 2010

@meduna no teta kde se furt couraš? 😅

meduna
autor
17. srp 2010

no já dneska byla uklízet a pak jsem si tady psala z lidma krz BARF,to víš informuju se 😎

dadous
17. srp 2010

@meduna jo tak tys to vzala na važno 😅

meduna
autor
17. srp 2010

jako srpen jak vyšitej co 😕 dnes furt chcalo,jako chudáci děti když maj prázdniny 😒

meduna
autor
17. srp 2010

@dadous jojo,nechci nic zkurvit,ale je šťastná a šmakuje jí 😵 to je jiná,dříve to byl horor se žrádlem,teď to vypucuje

meduna
autor
17. srp 2010

že má Nikča vypadaný vlásky

dadous
17. srp 2010

@meduna no tady ted začlo docela foukat a chčije teda taky celej den, ale včera nam pčišel fusak do kočaru tak už muže i chumelit 😵

dadous
17. srp 2010

@meduna no jo ma plešku ale začína ji to dorustat 😅

meduna
autor
17. srp 2010

@dadous dej pokoj s chumelením,nedávno to přestalo. 😝 a kde je foto fusáčku 😕

meduna
autor
17. srp 2010

@dadous jsem koukala na jedný fotce v chodítku jak jí to trčí ty vlásínky malinkatý 😀 a bude blond?