IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
18. srp 2010

@milagross ,klikni v pasu na fotku a otevre se ti cely dadouskuv soubor kde ma fotky a ty klikni na Nikolku a otevrou se ti fotky Nikolky a ty si sjed dolu a na jakou fotku chces tak klikni a ona se otevre ve velkym okne....doufam,ze to je k pochopeni 😀 😀
Tak jsem byla plesatado roka 😀

blazenkaa
18. srp 2010

Krásné ránko holčičky
@dadous vlásky dorostou a pak jí nebudeš stíhat stříhat princeznu jednu
@milagross do toho příjde chce to jenom zkoušet
@coko.joko co ten tvůj velikánskej klučina ještě roste jako z vody

milagross
18. srp 2010

@coko.joko tak jsem z toho jalova.Klikla jsem na pas,a kdyz kliknu na Nikolku(album)tak se mi prave ukaze prvni fotka a nad tim je napsano ,za tam ma asi 148 fotek.A nemuzu kliknout na jakoukoliv.

milagross
18. srp 2010

uz jsem to nasla 😀 😀 😀 jak na ty fotky

coko.joko
18. srp 2010

@milagross ....tak hlavne,ze uz vis jak na to a muzes to vse zkontrolovat 😵
@blazenkaa ,ani me nemluv jak roste...vcera mu chci dat pyzamo a zjistila jsem,ze z 10ks mam jen 2ks pyzama co mu je,takze odpolko jdu smer mesto a musim nakoupit..... 😀

milagross
18. srp 2010

@coko.joko jo tak me pripada ,ze rostem jak z vody.Vcera jsme meli tu rocni prohlidku a jak jsem tipovala 76 cm a presne 11kg.Tak si neumim predstavit ,ze Lenny ma 70 cm. 😀 .Dnes jsem mu take rano menila body z dl.rukavem nez jsem narazila na jedno ktere mu konecne padlo,tak musim take v nejblizsich dnech smer mesto. 😠

coko.joko
18. srp 2010

@milagross ,no to je pekny,ale ja porad myslim,ze se to nase ditko zastavi,protoze to neni mozny,aby byl takk velky....vcera me zastavila jedna pani a ptala se na maleho a ja ji povidam a ona porad kroutila hlavou 😵

milagross
18. srp 2010

no ja prave taky porad tou hlavou kroutim 😀

coko.joko
18. srp 2010

@milagross... 😀 😀 no ja porad rikam,ze bude po cokotatovi,protoze ten ma pres 180cm a ja mam taky 171cm,takze bude asi taky velky a dr.rikal,ze z neho bude basketbalista 😀 😀 😀 ne ja si delam prdelky,ale taky me to porad vrta hlavou proc tak roste........

milagross
18. srp 2010

hele,hod to za hlavu,hlavne ,ze je zdravy a nemusis s nim litat po doktorech.To je dulezity

dadous
18. srp 2010

@milagross hooj, no sjed si uplně dolu a ty poslední si pak zvětšíš 😵

milagross
18. srp 2010

@coko.joko jak sis udelala ty fotky s tema hezkyma animacema

milagross
18. srp 2010

@dadous uz jsem na to prisla,dik.Nikca je opravdu krasnej smisek.

dadous
18. srp 2010

@milagross dík, akorat ted jak moc nechodíme ven kvuli dešti, tak je docela protivka 😠

milagross
18. srp 2010

@dadous tak to jsme taky a navic nam roste prvni zoubek,takze plac,prujem obcas vylitne zvysena teplota,ale jinak poho 😀

milagross
18. srp 2010

nejuzasnejsi je ve spani.Dneska trhnul rekord.Vcera sel spat v e 20.00h do dneska 10.30h bez probuzeni.Uz jsem chodila vocumovat jestli zije,ty blaaaho 😝

baronek
18. srp 2010

@milagross A kdo našel první zoubek? Za ten se něco dostane ne? Alespoň u nás v rodině to takhle funguje 🙂

dadous
18. srp 2010

@milagross to vam roste až ted první? 😕

milagross
18. srp 2010

jo,jo az ted.Prvni zoubek jsme hlidali s manzou 14 dni a pravidelne kontrolovali nekolikrat denne kdo ho najde.Pak jsme jeli k rodicum a jeden den jsme na to uplne zapomneli,dalsi den vzala samozrejme babicka lzicku a radovala se ze dostane na nove saty 😀 a my utreli nos 😀

baronek
18. srp 2010

@milagross to se to babičce ale povedlo 😀 😅 😎

coko.joko
18. srp 2010

Taky nechodime ven a kdyz tak na hodku...mamka ma nepromokavou bundu a Lenny ma slidu a jedem.....ale neni to ono,kdyz prsi.....
teda prvni zoubek to je dobry a jeste babicka nasla......mam odkaz nekde v pc a tak poslu,at si muzes udelat taky fotecky..... 😵

milagross
18. srp 2010

diky moc,joooo na ten prvni jsme cekali jak na smilovani,vzdyt uz nam je rok 😀 tak dostal hezky darek 10 dni pred narozkama 😀

lenkacar
18. srp 2010

hezo tady bude chodit zoubková víla 😵

meduna
autor
19. srp 2010

čau božidary 😎 nějak nestíhám 😕 😕 trochu poklízím,zítra se sem nahrnenávštěva,tak aby tady bylo jako v klícce,nojono kdybych na to nesrala,tak se nemusím teď honit 😀
baronek,prej já piju co teče 😀 😀 😀

dadous
19. srp 2010

ahojda 😵
@meduna vy jste furt nějaka navštěva 😅

meduna
autor
19. srp 2010

@dadous no já nevím jak je to možný 😕

meduna
autor
19. srp 2010

@dadous jen vy furt nic 😎

meduna
autor
19. srp 2010

tak se jdu prohnat vysavačem po bytě ať to mám z krku 😝 😝 no ale nejdříve dám cigárko a pak teda 😝

meduna
autor
19. srp 2010

a jééje kobyla zas fachá teda 😖

dadous
19. srp 2010

@meduna no ja doufam že se tam v zimě ukažem 😵