IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
10. čer 2009

já teda ted nějak takový věci nemusí dělá se mi zle i z hororu když je tam krvák,ale jindy mě to nevadilo asi su fakt v tom

blazenkaa
10. čer 2009

dájo kam jezdíš na umělko

daja.w
10. čer 2009

manža opět usnul v křesle 😀

daja.w
10. čer 2009

jezdíme do Brna do Unicy,ikdyž to dělaj v Olomouci což je blíž ,ale můj gyndař nás poslal tam že tam jsou skvělí

blazenkaa
10. čer 2009

jo to je ono to nemyslíš zaplatíš to já mám manžela někde ve vlaku jede z odpolení tak čekám zase až příjde budeme zase do 1 kecat protože dneska unás byly kvůlo oknum tak bude chtít vše vědět a já budu zase za 10 minut 5 vzhůru a přez den zase budu hubou mlátit ozem

daja.w
10. čer 2009

tak si odpoledne dáchni když tak brzo se ráno budíš já teda pořád spím ráno v 6 mě manža píchne do zadku a pak pokračuji do 11 ve spaní málokdy se vzbudím dřív 😅 to je jasný povíš mu novinky 😉

blazenkaa
10. čer 2009

a co si pícháš teď když jsi byla na transféru.

daja.w
10. čer 2009

Agolutin a ty si nepícháš nic?

blazenkaa
10. čer 2009

kdyby jsem si odpoledne lehla tak nebudu v nosi spát vůbec a celou noc budu koukat do stropu .Když jsem byla poprvé těhu tak jsem měla skoro to samé ale budila jsem se dříve už v půl 4 jinak úplně stejné všechno

daja.w
10. čer 2009

tak to teda já jsu spáč 😀 no tak třeba jseš těhu 😉

blazenkaa
10. čer 2009

ne já beru jeno půl tabletyprednisonu a k tomu jsem si měla koupit nějAKÉ VITAMÍNY TAK JSEM SI KOUPILA FEMIBION ALE UŽ MI TAKY DOCHÁZÍ A UŽ JSEM HO NESEHNALA TAK JSEM SI KOUPILA BEIBIPLÁN TO MI PORADILI V LÉKARNĚ

blazenkaa
10. čer 2009

aby jsem pravdu řekla tak by jsem šla raději do práce aby jsem se nenudila.Víš že jsem se docela srovnala jak si s váma no spíš teď s tebou píšu

daja.w
10. čer 2009

tak to já celej jeden prednison,kys.listovou a ten agolutin a měla jsem ještě po transféru pregnyl ale jen tři injekce co třetí den,ale jinak nic jiného ani mě neřekli a žádných vitamínech,no jde vidět že všude dávaj něco jiného

blazenkaa
10. čer 2009

jo ještě crone to je vanigální gel na zavádení

daja.w
10. čer 2009

blaži já marodím už od začátku stimulky skrz pracák aby mě nezháněli práci,stejnak tu není nic na práci tu je krize jak svina mě po 5letech propustili a dalších 65lidí no mazec takže práce žádná a když ti neco nabídnou a ty to odmýtneš tak tě vyrazijou 😖 no tak tojá se teda taky nudím tak samou nudou si vymýšlím nějaké práce abych se nezbláznila 😀

blazenkaa
10. čer 2009

strašně moc mě drží i můj malej syn sousedku každou chvíli jsem ho hlídala nežli jsme se odstěhovali sice o 8 kilometrů ale už to není to co dřív .Dřív jsem se s nima viděla každej den proto jsem si ho dala do alba

blazenkaa
10. čer 2009

a co děláš aby jsem se aspoň trochu inspirovala dej mi radu

daja.w
10. čer 2009

jasně děti jsou úžasný já zas hodně trpím na děti od mojí sestry už se těším až si je dovezu na prázdniny 😉

blazenkaa
10. čer 2009

ale svoje jsou svoje co

daja.w
10. čer 2009

no tak my jsme ted předělávaly ložnici tak jsem ji ted postupně uklízela,druhý den jsem třídila hadry bo vtom byl hroznej bordel a spoutu věcí co se nenošej tak vyhodila ,minule jsem dělala úklid v papírech no to jsem si dala 😅 dělala jsem na tom 5 hod a byla vyřízená,pak zas vysaju utřu prach a hlavně když je venku krásně jdu na zahradu vyčistím bazén nebo tak sednu a relaxuji nebo něco podělám na zahradě pak další den jdu ke kámošce na kafe at pořád nesedím doma a nebo jsu na netu 😀

daja.w
10. čer 2009

jo to máš pravdu svoje jsou svoje 😉 a neboj budem mít naše vytoužený mimča

blazenkaa
10. čer 2009

tak jak koukám tak děláš všechno co tak y předěláváme ložnici máme jí oklofanou na cihly a musíme to nachystat na elektryku tak jsem přemýšlela že se do toho pustím a potřebovala by jsem posekat zahradu tak to asi takypo chvilkách udělám

daja.w
10. čer 2009

to my jsme měli v ložnici plíseň no hnus tak jsme to musely zeškrabat a vystříkala jsem to savem na plísně a dva měsíce jsme to luftovaly spíme v kuchyni 😀 já teda nechci dělat chytrou ale tu zahradu nech manžovy aspon ted dokud pak nebudeš opravdu jistá že jsi v tom ta sekačka ikdyž jezdí sama tak je to záhul já jinak taky sekám sama,ale ted nee a tu elektriku teda to sekání opatrně pomalu 😉

daja.w
10. čer 2009

netahám nic těžkýho to mě manža nedovolí i nákup nesmít tahat,ale zas se nijak extra neomezuji kde se totálně nesedřu 😀

blazenkaa
10. čer 2009

tak jo nechám si poradit na zahradu prdím a k elektrice si sednu je potřeba jenom drážka na dva kabeli o obvodu ložnice tak to snad zvládnu,ale ráno schválně skusím ten testík docela už uvažuju že si ho neudělám dej mi radu mám nebo mám počkat ještě

daja.w
10. čer 2009

já fakt nevím já si myslím že je to ještě brzo,ale zkusit to můžeš

blazenkaa
10. čer 2009

to já se taky nějak neomezuju zase mám štěstí že ten můj má teď odpolední že v půl jedné vypadne a já mám klid a budu si moct děl co chci zachvilku bude tu

blazenkaa
10. čer 2009

kolik kouříáš deně jestli mi to řekneš

daja.w
10. čer 2009

tak to ten můj dělá jen raní od 7 do 15hod.,ale většinou má ještě fušky tak přijede až večer a když je doma tak zas sedí u svýho PC a já u svýho 😀 a nebo něco málo podělá doma

blazenkaa
10. čer 2009

už je tu až jsem se ho lekla mi si chodíme čoudnout když příjde tak za chvilku jsme tu jo