IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
12. čer 2009

ja Blazenko v Norimberku 😝

meduna
autor
12. čer 2009

tak ja pujdu taky,nebo zitra budu cumet jak vejr na oslave,stejne se mi tam nechce 😝

blazenkaa
12. čer 2009

jen se neboj budu to dělat klidně celj de mě to je jedno všechno v klidku

meduna
autor
12. čer 2009

no vzdyt jo,prace ti neutece,neni to zajic 😀 😀 😀

meduna
autor
12. čer 2009

tak ahoj holky a zitra mozna jeste juknu,nevim kdy se vratime,kdybych nejukla,tak pekny sobotni den vam preju 😉 😉 😉 😉

blazenkaa
12. čer 2009

tak jo holky dobrou noc a užijte si to objě dvě hlavně se moc neopijte aˇnestratíte nohy 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
12. čer 2009

Medu tak dobrou noc a sladký sníky a ať se tam pak dobře bavíš a ať Tě to tam uteče když se Tě tam tak nechce 😉 🙂

blazenkaa
12. čer 2009

tak co dajo už se ti manža vrátil z hospody

meduna
autor
12. čer 2009

jo prej bavis 😀 😀 😀 😀 v nemcine jo? 😀 😀 😀 😀 to si radsi zadratuju hubu 😀

daja.w
12. čer 2009

tak to tam hlavně Medu přežij a i tak by ses tam mohla bavit 😀 😀
Blaži už tak ve 21.30 asi a říkal že měl 4 piva a byl trochu kouslej 😀 udělala jsem mu mýchaný vajíčka jak si přál a tak je zblajznul a usnul opět v křesle u PC a spinká 😀

blazenkaa
12. čer 2009

kdo tadybaví v němčině medu

blazenkaa
12. čer 2009

to se mu asi spinká pěkně v křesle minule tam taky usnul

daja.w
12. čer 2009

Medu bydlí v německu víš a tak jí ta němčina asi moc nejde 😖 😀

blazenkaa
12. čer 2009

taky jsem se dříve učila němčinu ,ale asi by jsem se už ani nedomluvila

daja.w
12. čer 2009

jo on tam spí furt nevím jak tam tak může usnout ale je to tak a pak se vzbudí a přijde zamnou si lehnout já ho už nebudím bo to nemá cenu ho totiž nejde vzbudit a když se mě to podaří tak je příjemnej jak osina v zadku 😖 😀

daja.w
12. čer 2009

já jí měla 8 let a ted si vzpomenu jen na pár slovíček protože to nikde nepoužívám nemám kčemu a už jsem to zapomněla 😅

blazenkaa
12. čer 2009

to je jak můj manža mi spíme v obýváku na rozkládacím gauči a když chci ustlat tak ho musím vzbudit kolikrát to nejde ani musím na něj kolikrát izařvat aby se vzbudil a to je pokaždé keců

blazenkaa
12. čer 2009

to by nás medu mohla něco přiučit

daja.w
12. čer 2009

tak to zas u nás je naopak on brzo usne a brzo vstane já jdu pozdě spát a pozdě taky vstanu 😀 my ted tak spíme v kuchyni na rozkládacím,ale já ho neskládám zpátky mě se nechce a návštěv tu moc nemám a když jo tak jen ustelu peřiny nic víc,už se ale těším do ložnice až tam zas budem spinkat 🙂

blazenkaa
12. čer 2009

to já každý večer rozestelu a ráno zase ustelu je to na palici ale zase když jsem byla teď potransféru tak jsem jen rozestlala anebo ani to ne dělal to manža sám ono to je docela těžké rozložit to tak to dělal on

daja.w
12. čer 2009

tak aspon že to dělal za tebe 😉 já bych se na to mohla vyprdnout každý večer rozložit a ráno složit jo kdyby jsme neměli vůbec ložnici a spaly jen v obýváku tak to bych musela

blazenkaa
12. čer 2009

to mi sice máme ale jště za tu dobu co jsme přestěhovaný tak jsme tam nespaly tak to skládám a rozkládám a to mám ještě polštáře v kuchyni na stole protože to nemám kam dát

daja.w
12. čer 2009

to jo když to nemáš kam dát 😉 když se něco dělá na baráku je to děs jo a vy bydlíte v domku?

blazenkaa
12. čer 2009

dříve jsme bydlely u míchrodičů ale to už se nedalo dlouho jsmesháněli nějaký baráček a konečně jsme našly a mámeklid ale té práce . děláme tu ložnici a do konce měsíce by nám měli jít udělat okna tak ani moc neuklízím to nemá cenu

daja.w
12. čer 2009

jo když se zpravuje to znám z bejvalým jsme opravovaly taky baráček všechno bouraly a stavělya žili jsme v tom no hrůza a pak když jsme ho už měly zpravený tak jsem se sním rozešla kvůli manželovy 😅 😀

blazenkaa
12. čer 2009

a to jsi se tam určitě nadřela co doufám že jsi si aspoň polepšila a že vše co jsi promarnila jsi si s tímhle manžou dohnala.a vy bydlíte v baráčku nebo v bytě

daja.w
12. čer 2009

jo namakala 😠 ale i s manžou to nebylo lehký měli jsme dost často velký krize hodně velký už jsem se chtěla i rozvést a když jsem mu to řekla že končím tak se otočil a už seká latinu jsme spolem 7 let a to že to je můj nejdelší vztah nikdy jsem tak dlouho nevydržela 😅 je hodnej ale paličák ale hlavně že už to je vpoho a bydlíme v baráku

blazenkaa
12. čer 2009

tak to je něco jako u nás mi jsme se po 4 letech vzaly 2006 a půl roku byla taky velikananánská kryze byly jsme od sebe asi tejden ale pak se to nějak udobřilo ,ale hádáme se každou chvilku.Doufám jen že to už nikdy nebude nerada by jsem to znova zažila bylo to děs a hrůza.Já jsem taky nikdy žádnej dlouhej vztah neměla tenhle je můj první dlouhej a snad i poslední .

daja.w
12. čer 2009

Tak já už jdu do hajan přeji dobrou noc a sladký sníky 🙂 pokusím se manžu vzbudit 😀 tak zas zítra zatím páááá

daja.w
12. čer 2009

my taky po 4letech jsme se vzaly2006 🙂 ale krizi jsme měli každej rok na zimu a nevím proč vždy jen vzimě 😅 dala jsem mu nůž na krk jestli ještě něco vyvede tak končím a odejdu i s dítětem už bych na to neměla sílu ☹ no tak už ted fakt jdu spinkat tak pááááá