IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
12. čer 2009

taky jsem ti to chtělazrovna napsat tak si t oužij až ho budeš budit a pěkně se vychrupni mamino dobrou noc 🙂

daja.w
13. čer 2009

Ahoj holky přeji krásnou sobotu 🙂 no a tak jsem dělala ten test a nic tak já jsu z toho úplně mimo tak před tím jo a ted nee je mi hrozně no ještě zítra,ale nevěřím už tomu

meduna
autor
13. čer 2009

ahoj Daji a vsechny kobylk,preji vsem krasnou sobotu,Daji radsi uz netestuj a jdi rovnou na krev,jinak se budes trapit.Z krve je to 100%.Holky a kolik stoji takovej baracek v cechach?

daja.w
13. čer 2009

Ahoj Medu když bude i zítra špatnej tak tam máme jet v Podnělí do Caru na krev,ale můžu říct že mě to těžce rozhodilo,my s bejvalým jsme ho teda on koupil za 160tis,ale malinkej a starej a ten chlap ho prodal těžce pod cenu a ted jak bydlíme není náš je sestry manžela a ta nějak o ten barák nemá zájem ,ale za kolik se dá sehnat fakt nevím,ale tady u nás se dá sehnat i za 700tis.,ale starej,ale jinak fakt nevím

meduna
autor
13. čer 2009

to te chapu,ze te to rozhodilo,znam to.a dnes tam nebylo vubec nic?nebo treba jen malinkaty naznak?treba to jeste neni videt

daja.w
13. čer 2009

jo dnes tam není nic ☹ já jsem si ho dělala v 6 ráno jak manža jel na ryby pak jsem šla znovu spát,tak nevím

meduna
autor
13. čer 2009

treba neni dost dobrej ten test,zalezi na citlivosti.Uvidis zitra,ale radsi bych byt tebou pockala az na krev.tak ja se jdu pripravovat na tu oslavu 😝 zrovna dnes se citim na hovno,mam nejakou depici,klepu se jak ratlik 😠

daja.w
13. čer 2009

uvidím no jak přijede manža skusíme asi koupit jinej no uvidíme ještě zítra,ale jinak v pondělí krev.Tak to tam Medu zvládni 😉 a at tě to tam uteče tak pa pa pa

meduna
autor
13. čer 2009

jo pa,a ty se drz 😉 😉 😉 urcite to byl jen test na hovno 😉

olasek
13. čer 2009

Ahoj holčičky, je tu někdo?? Jak se dneska máte? 😉

dadous
13. čer 2009

ahoj oli , tak jak jste dopadly?

daja.w
13. čer 2009

Ahoj Oli 🙂 všichni jsou asi na vejletě 🙂 a já jsu doma a nic moc a co ty jak se máš

daja.w
13. čer 2009

Ahoj Dado jakto že nevejletujete 😉

dadous
13. čer 2009

ahoj dajo, jsem to četla ale ještě nehazej flintu do žita 😉 holky mě to zas jde dneska děsně pomalu, medunkoooo založ to novy tema, možna je to tím že už je tu moc příspěvku 😕 jdu matlat ty kolače, večer ještě mrknu 😉 a dajo fakt nebud smutna , na krvi se ukaže 😉

olasek
13. čer 2009

holky, vkládám už po třetí příspěvek, který se neuložil - já do toho kopnu - hrozně mi to zlobí!!!!

daja.w
13. čer 2009

jo mě to taky ted nechce fachat je to jakýsi pomalý 😠 no snažím se ale moc mě to nejde,ale v pondělí se uvidí a když špatný tak do toho půjdem znovu,ale ještě se musíme s manžou o tom promluvit zrovna ted nějak těch peněz nemáme no uvidíme 😉 tak běž matlat ty koláče 😉 a ať se ti povedou 🙂

olasek
13. čer 2009

net mi jde normálně, ale stránky zlobí !! Jinak se mám prima .... dneska přišla mrcha, poprvé za poslední rok a půl jsem se jí nemohla dočkat - zítra začínám stimulovat a aspoň se začne něco dít! Dajo, nesmutni ...testíky jsou nespolehlivý, počkej na tu krev, ju?

olasek
13. čer 2009

Taky jsme dneska výletilli. Kamarádka nás pozvala na firemní sportovní odpoledne.... to byla žranice jak hrom! Tak jsme se nacpali, trochu se smahli na Slunku a je nám fajn 🙂

daja.w
13. čer 2009

Oli tak držím pěstičky 😉 jo jen kdyby už bylo to pondělí je to děs na něco pořád čekat fakt mě to dneska totálně sebralo ani jsem to nečekala myslela jsem že to ustojím a nee ale nějak to zvládnem budem muset 😉

daja.w
13. čer 2009

H taky bych někam vyrazila asi přemluvím manžu abychom něco zítra podnikly,dnes jsu celej den sama doma manža jel ráno na ryby a ještě nedojel ☹ ale snad aspon něco chytil 😉

olasek
13. čer 2009

Já vím, to zklamání je náročný ustát ... ale je naprosto normální, že tě to nalomilo .... přece jen se celou dobu těšíš a vkládáš do toho obří naděje. Ale zase ty lakmusový papírky jsou fakt nespolehlivý, mají různou citlivost. S každým dnesk se ti zvyšuje HCG v moči a je ještě brzo.... do pondělka blízko....už jen zítřek !!

daja.w
13. čer 2009

ježiši se picnu už po třetí to tu píšu a nejde mě to odeslat no hrůza 😠
Oli moc děkuji no uvidíme v pondělí na krvy 😉 no zítra budu muset něco podniknout at mě to uteče 😉
Tak su zvědavá jsetli se mě to podaří odeslat 😠

olasek
13. čer 2009

já to mám takhle taky dneska ...píšu všechno dvakrát třikrát 😒 Dajo, moc ti držím pěstičky ať se zadaří!! Moc bych ti to přála!! Konečně začíná být pěkně tak budete mít zítra super výlet... 😉

dadous
13. čer 2009

taky jedem zítra na vylet 🙂 holky 50 koláču 😝 bude plnej mrazak 😀 😀

daja.w
13. čer 2009

tak holky my nikam zítra nejedem jen manža ráno zas na ryby,ale jen do oběda,ale odpoledne přijede návštěva a budem grilovat tak aspon tak 🙂 a hlavně at je zítra krásně 🙂
Dado tak mě pár koláčk§ pošly já je hned spapám 😀 a sčím je máš? 😉

dadous
13. čer 2009

no tak aspon budete mit navštěvku 😉 klíďo bych ti poslala 😀 jsou uvnitř s makem a na vrchu trošku tvarohu a drobenka 😉 jsem je dnes dělala poprve a povedly se 😎 to mam recept od tchyně 😀

dadous
13. čer 2009

jinak jedem do HK pro sekačku, byla v nemocnici 😖 a pak chcem jit do kina 🙂 chcem se mrknout na ty Případy nevěrne Klary, nebo jak se to jmenuje 😕

daja.w
13. čer 2009

tak to já makový moc nee já tvarohový ale stejnak bych je snědla 😀 no to jseš šikula že se ti povedly 😉 tak pak pověz jaký to bylo 😉 no snad ta návštěva dopadne dobře nemám ráda když mě někdo lituje a ví o tym prd 😠 no snad přijdu na jiný myšlenky 😉

dadous
13. čer 2009

no jo tak okolo nas to nikdo neví, tak jsem takovych vyjevu ušetřena 🙂 jim hned na začatku musíš říct že o tom nechceš mluvit a hotovo 😎

daja.w
13. čer 2009

no to si piš že jim hned řeknu že o nějakej jejich soucit nestojím,ted jsme se s manžou bavyly kdyby to teda ted nevyšlo tak že půjdem do toho za 2 měsíce znovu,že ty peníze prostě do té doby vydělá,ale když půjdem znovu do teho tak to taky už nikomu neřeknu jen mámě a ségře to bude vše