IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
22. čer 2009

holky tak jsu napapaná 😉
Bebe krásní prckové 😉 já už jsu v poho,už se nemožu dočkat až do toho půjdem znovu 😉
Medu krásná vtipná tabulka 😉 jen běž kouřit,ale pozor at ho nerozdivočíš to zvíře jinak ho šupni do klece 😀

dadous
22. čer 2009

bebe no krasně rostete 😉
medu ty jsi ale rychla 😀

dadous
22. čer 2009

holky tady se snad čerti ženěj 😝 to je vichřice jak blazen, dadouš musel dat psa na vodítko aby neuletěl 😕

daja.w
22. čer 2009

😀 😀 tak to měl čůrání za letu 😀 😀 tady jen prší a má celej týden 😠 a to zítra musím jít do města 😝 se mě chce jak svina ☹

dadous
22. čer 2009

no snad nechcal proti větru a nema mokrej podvozek 😀

bebe127
22. čer 2009

Díky holky už se těším na vaše fotečky 🙂
Medu super tabulka 😎

dadous
22. čer 2009

to se těš bebe 😎

meduna
autor
22. čer 2009

chudak Karel,ten dneska ani nebude mit silu na jeho medvedi holku 😀

meduna
autor
22. čer 2009

Bebe,to jsou krasavci 😉 jaky ma uz rucicky

dadous
22. čer 2009

medu to už ma davno za sebou 😀 a co ty marodíš dal?

bebe127
22. čer 2009

Je to mazec Medu. Kdybys viděla jak se tam dneska mrskal bylo to neuvěřitelný 😵 15.7. jdeme na 3D tak se pak pokocháme 😵 😵

bebe127
22. čer 2009

Jdu do hajan holčiny. Dneska byl náročnej den 🙂
Papa a krásný sny 🙂

daja.w
22. čer 2009

Bebe dobrou nocinku 🙂
Sem si ted škubala obočí 😝 sem to nechala zarůst a sem se málem posr...a 😀

dadous
22. čer 2009

😀 😀 si byla dajo na Brežněva? 😀

daja.w
22. čer 2009

no skoro už jo 😀 sem to ted nějak flákala 😀 ale dalo mě to práce 😝

dadous
22. čer 2009

holky ja dnes končím, nemam nerva na ten zabržděnej net, funí tady jako krava a stranky mi nabíhaj 5 minut, tak se mějte krasně, hezky zbytek večera a klidnou dobrou noc 😉

daja.w
22. čer 2009

Jdu hodit sprchu a půjdu do hajan tak přeji krásný zbytek večera 🙂 dobrou noc 🙂

dvojcata2
22. čer 2009

všem dobrou noc 🙂

meduna
autor
22. čer 2009

a koukam,dvojcata uz ma fotenku v pase 😉 jo holky,preju vam vsem krasnou dobrou noc a pekne sny,jdu taky,zitra jdu hakovat-fuuuuuuj 😝 😝 😝 😝 😝

blazenkaa
22. čer 2009

ahojky holčičky je tam někdo

blazenkaa
22. čer 2009

😵 ahojky holčičky už tu asi nikdo nejste já jsem teď přišla z práce . 🙂
Leni doufám že už ti je od odpoledne trochu lépe aby jsi mohla jít pracovat k těm dětičkám. 🙂
Ob moc ti gratuluju a přeju ti ,aby ti to HCG rostlo a měla jsi tak krásná miminka jako má Zuzka. 😀
Medu máš moc krásně udělanou tabulku je hlavně moc vesele udělaná. 😀 😀
Bebe mi se sice ještě nepotkali ,ale máš krásná malinkata miminka přeju ti aby ti rostly jako z vodymimiskové. 😉
Dajo to je dobře že jsi se s tím už smířila že se to nepovedlo povede se nám to všem a moc ti to přeju. 😅
Tak se zatím mějte dobrou noc a ráno se tu asi zase na chvilku ukážu tak pa páááá 🙂

daja.w
23. čer 2009

Ahojky holky 🙂 to je zas počasí 😠 já už jsem byla v tom městě na tym pracáku a nic nemaj no mám přijít až 20.srpna 😀

gabika01
23. čer 2009

ahoj všechny koníkářky 😀 to počasí to je hnus fijalovej. mám z toho nervy jak špagáty. jako kdy už bude líp? 😠 dájo tak zase žádná prácička pro tebe? nesmutni veverko, určitě se vám při další stimulce zadaří 😉

daja.w
23. čer 2009

Gabi jo to počasí je hnus 😝 jo žádná práce,ale nijak to nehrotím aspon že manža má práci,ale kdybych něco našla teda dobrýho tak to beru,ale zamálo peněz nee no uvidíme stejnak ty dva měsíce utečou jako voda a půjdem znovu do boje 😉 jo a zlepším počasím teda nepočítej má tak být celej týden ☹

gabika01
23. čer 2009

kdyby jenom týden Dájo, má tak být až do půli července, no děs běs! to jsou vyhlídky. a co tvoje obočí už je ready? 😀

blazenkaa
23. čer 2009

zdravím všechny holčičky 🙂

gabika01
23. čer 2009

ahoj blaženko, jak se dnes máš?

daja.w
23. čer 2009

jj občí je ready 😀 ale byla tu fuška 😀 😀 ale už jsu zas kočena 😉
Blaži ahojky jak sevede? 🙂

gabika01
23. čer 2009

sem byla minulý týden na kosmetice, ježíš to byla bolest jak mě nípala 😢 no jo no .. jak se říká pro krásu se musí trpět 😀

blazenkaa
23. čer 2009

gabi na nic musím zase za chvilku do práce jenom se najím a zase jdu a co vy holčičky jak se máte