IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
26. čer 2009

dají a neni ten satelit nějakej pojebanej ,že mu vadí malinkej deštíček ..

lenkacar
26. čer 2009

tovíš ,ale já za to nemůžu ,jak jsemmbyla na tom pivě tak tam byly malé děti a furt se ládovaliy tyčinkama a já na ně dostala chutě ..

lenkacar
26. čer 2009

jenže měli jenom sezamové a to neni ten správnej orgáč ,ten přijde asi za dýl ,až prosedim noc na hajzlu 😀 😀 😀

meduna
autor
26. čer 2009

Akční kobylky

Dadoušek-Sanus,H.Králové-už dopíchala klepající se ručkou,dnes večer Pregnyl-bude výlet večer na pohotovost 😉máme 4 folíčky a pět spermijek 😀

Olásek-3/09-laparoskopie+hysterka
4/09-IUI-to už nee,fuj,máme alergii na upravené spermoně 😝
6/09-stimulace na IVF
26.6.09 OPU-3 krasná vajíčka,zítra volá do CARu,jak tam ti divoši bojují 😉 😉
jde na svatbu,bude za lososa, alá ramena ven 😀 😀

Gabika01-IVF-pícha jako nikdy v životě 😀,25.6.09 UTZ-13 vajuch ,ještě to musi do pondělka přikrmit 😉
zatím si skákne na svatbu a bude za růženku 😵

Čekanky:

Meduna-3+IVF-fáze čekací 😵

Dája-27.4.09-stimulace
25.5.09-OPU
29.5.09-transfér
14.6.09 TT-bohužel negativní,ale Dáju to neporazí a těší se na další boj 😉
teď zatáhne elektřinu a pak bude šetřit na umělko 😉

Bára- doposavad bylo domácí snaženíčko
5/09 IUI, nic... no aaa, to byl jen rozjezd na srpen

Koblichžek- 1*IVF, nedošlo k transféru, blbej OHSS 😝 😝, kterej Kobližku ale nezdola!!! 😉
Má mrazáčky a ty se už třesou, až si je vyzvednou 😉
Momentálně čuchá doma kytky a cpe se bonboniérama 😀 , pak jede na dovolenou do Lednice a
Ostravy.

Blaženkaa : 6*IUI - k prdu
25.5.09 stimulace
30.5.09 OPU
1.6.09 transfér
15.6.09 TT - negativní
malinkatý odpočinek, třese s oslíčkem 😀

Lenkacar: 11/08 nedokončená stimulace
3/09 IVF, negativní
čekání na KET, likvidace cysty 😠 uniformu má už vyšitou, pro změnu si stříhá vlasy 😀
3.7.09 kontrola a pak pro mimiska

Těhulka: Bebe 127: jedno mimoděložní těhu., 3* IVF - neúspěšně 😝
a při 4 IVF, úspěch a hned dvojnásobný, jedno mimisko měří už 3cm a to druhé 3,1cm. 🙂

Maminka - zatím jen jedna, ale nebude dlouho trvat a bude nás víc.

Zuzana.79 - 9.5.08 1.IVF+ICSI
12.5.08 _ 2 mrňousci u Zuzanky
22.5.08 testík a na něm // 😉 😉
10.6.08 - UTZ a ze dvou čárek jsou dvě miminka 🙂 🙂
21.12.08 - nejkrásnější dárešek pod stromeček - narodili se Jeníček a Filípek.
Jeníček váží 8,73kg 🙂, a Fíďulka 7,67kg 🙂, smějou se nahlas, tahají se o hračky a co nevidět se
budou plazit 🙂

lenkacar
26. čer 2009

tak mizim kočky .. 😉 hezké sny a mějte se líp než já ..zítra máme u nás pivní slavnosti ,ale obětuju se a jedu se seznamovati s holkama z Prahy

lenkacar
26. čer 2009

medu já se z tebe po ..snad už tedka,jako už mě ten obraz neba už je tanm půl hodiny

daja.w
26. čer 2009

Medu ty jsi teda dost ftipná já se směji čupr tabulka 😉 to bych ani já nevymyslela 😀
Leni tak pá a užij si pořádnou pařbu když už tak už a pořádně at to stojí za to 😉

dadous
26. čer 2009

tak už jsme doma, samozřejmě jsme chytly tu největší prutrž takže jsme jeli krokem 😝

dadous
26. čer 2009

medunko fááákt moc pěkna tabulka 😉

daja.w
26. čer 2009

tak hlavně že jste dojely v pořádku 😉

dadous
26. čer 2009

to jo , trošku jsem zas brzdila 🙂 jako spolujezdec 😀

daja.w
26. čer 2009

tak to jsme dvě 😀 já taky brzdím 😀 jako spolujezdeca ještě přitom držím se dveří až mám křeče 😀 😀

dadous
26. čer 2009

ja se vždycky držím pásu 😀 ja jsem hroznej posera, za volant bych nikdy nesedla 😝

daja.w
26. čer 2009

no já bych chtěla řidičák,ale mi jsme jednou bouraly naštěstí jen málo,ale přece mám jen strach a ještě mě stačí jak manža nadává když vidí babu za volantem tak určo vím že by i mě tak nadával kdybych jela před ním 😀

dadous
26. čer 2009

😀 no jo chlapi furt nadavaj na řidičky, ale kolikrat ženska jezdí líp jak chlap 😎

dadous
26. čer 2009

jdu chrnět 😔 pa

daja.w
26. čer 2009

Dobrou noc dado a krásný sny přeji 😉

blazenkaa
26. čer 2009

ahojky holčičky kdopak ještě nespinká

meduna
autor
26. čer 2009

Ahoj holky,mela jsem tady sousedku,tak jsem abstinovala od konika 😢 😢 ale bylo to hrozne,takove dlouhe pauzicky mi nedelaji dobre 😨 A ted uz ale musim jit spat,jsem kantare a rano musim jit bouchat 😝 😝 Dadousku,myslim na tebe,udelej jim tam pekne prakovky at maji dobry pristup ke zdroji 😀 😀 a bacha na toho zrizence 😉

Blazenko,ahoj a dobrou noc 😉

blazenkaa
26. čer 2009

tak dobrou noc medu udělala jsi moc pěknou tabulku

daja.w
26. čer 2009

dobrou noc Medu a at tě to zítra uteče 😉
Blaži ahojky já koukám na helboy a sem tam tu juknu 😉 tak konečně doma z kolbenky 😉

blazenkaa
26. čer 2009

jo jo manža na to kouká taky

daja.w
26. čer 2009

no můj taky akorát že ze zavřenýma očima opět usnul v křesle žádná novinka 😀 já takový filmy můžu

blazenkaa
26. čer 2009

taky jsem nejšťastnější že už je víkend a co nového nějak to nestíhám dočítat koukala jsem že Olásek má nakonec z tšch 25 vajíček jen 3 dobrá

blazenkaa
26. čer 2009

to já zase ne to je děs to já jsem dříve ráda koukala na horory a teď čím víc stárnu tak už na to taky moc koukat nemusím

daja.w
26. čer 2009

Jo má tři ale i to je dobrý tak hlavně aby se držely prckové zítra tam bude volat tak jí držím pěstičky 😉 toto není horor já teda se kouknu i na horor ale musím mít zacpaný uši 😀 ale jak jsem brala ty injekce tak jsem nemohla dělalo mě to zle

blazenkaa
26. čer 2009

to já jí teda držím taky moc moc moc moc palečky aby jí to vyšlo.To jsem na to zvědavá jak jí to dopadne a určo dobře.Já vím že to není horor ,ale takovédle filmi jsou pro mě prostě fantasmagorie

daja.w
26. čer 2009

tak to já se ráda dívám na takový,ale nejvíc mám ráda pohádky 😉 a dáda by měla jít taky ted někdy na OPU,ale ted nevím kdy si nemůžu vzpomenout,ale hlavně at jim to dobře dopadne a určo to dopadne dobře 😉

blazenkaa
26. čer 2009

dáda by měla jít zítra nebo v pondělí myslím spíš taky v sobotu protože jestli si dobře vzpomínám tak by měla jít taky na svatbu potom

blazenkaa
26. čer 2009

🙂 daji konečně jsem si dneska přivezla domu nové autíčko 🙂 já jsem tak šťastná a taky jsem si objednala postel do té ložnice