IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
16. črc 2009

ahoj medu, placni mokrej hadr na hlavu 😵

meduna
autor
16. črc 2009

asi budu muset,normálně bych asi měla šavlovej tanec,nebo co 😝 Dvě noci blbě spím,tak asi proto.Tak jdu hodit kopyta a pak přijdu 😉 Dnes se ti vrátí lásenka viď 😵 A co přání ještě nepřišlo?

dadous
16. črc 2009

ještě nic, dyt to znaš , česka pošta 😝 jo přijede a bude pěkně valit bulvy 😕 páč kupoval ten notas přes internet a on je kradenej 😠 tady byl znamej polda tak mi to říkal, že ho ma donyst na policajtarnu 😠 😠 tak jsem zvědava jestli od toho lumpa ještě někdy uvidíme koruny 😠 😠

meduna
autor
16. črc 2009

no to je mazec,ale s penězma už nepočítej 😠 Sráčové proč kradou,si vždycky vzpomenu,jak jsme jeli do Čech autem a domů vlakem ☹

dadous
16. črc 2009

no nevím ,jsem mrkla dadoušovi hned do mejla jsetli mu nepsal a včera mu psal , že jako mu volaly cajti, že je to jako kradeny a že se moc omlouva pač ho měl od jeny holky a ble ble 😕 no a nakonec psal že peníze mu pošle zpatky, tak uvidíme ,policajti už o něm vědí 😅

dasule
16. črc 2009

Ahoj holky,tak co něco nového,klube se nějaká těhule?

dadous
16. črc 2009

ahoj 😉 další vlna bude asi až v srpnu 😅

dasule
16. črc 2009

😀 jo tak fajn,to jsem pro 😀 takže doufám,že se nás nějaký ten těhotenský bacil chytne!

dadous
16. črc 2009

když to dobře pujde tak co nevidět tu na vas začnu plivat 😀

dasule
16. črc 2009

😀 nooo ale opatrně 😉

dadous
16. črc 2009

néé budu plivat pořadně 😀 😀

dasule
16. črc 2009

no když jinak nedáš 😀 v tomto případě si děštník brát nebudu 😀

dadous
16. črc 2009

no to pravě nesmíš, at se to tu pořadně rozjede 😀 tak ja mizím, přijela mi laska, takže se zahlasím až zejtra s vysledkama HCG, držte palec holky 😵 pa

meduna
autor
16. črc 2009

dadoušku,tak hodně štěstí zítra 😉

dasule
16. črc 2009

🙂 taky držím pěstičky

zuzana.79
16. črc 2009

Berušky,
přeju hezký večer!! Koukám, že Dadoušek už je v tahu i s dvojčátky.. Ona to fakt vydržela Dadoušovi neříct?????
Medunko, co hlava? Už lepší? V tomhle dusnu se vůbec nedivím!!!
Dašulko, ahojky.. Vítám Tě tu.. I když jsem tu v poslední době spíš jako "příležitostná" morální podpora 😉 .. Kdy Tě čeká IVF??

meduna
autor
16. črc 2009

Ahoj Zuzi,hlava furt třeští 😠 Dadouš to řekla,jen má pro něho ještě nějaký dárek a o tom mlčela 😉

dasule
16. črc 2009

Ahoj Zuzanko,no začínám nějak od srpna.Léky už mám doma a kolem 23.7. budu volat so caru,kolem 29.7 mám dostat MS,takže uvidíme 😉
Podpora se hodí 😉

dasule
16. črc 2009

holky co říkáte na břišní tance,já slyšela,že to pomáhá 🙂

meduna
autor
16. črc 2009

tak to nevím,ale prubnout to můžeš,určo to neuškodí

blazenkaa
16. črc 2009

ahojky holky tak už jsem doma a docela moc ráda jak se tu vše 🙂 chni máte medu to mě mrzí ta voje hlava taky to moc dobře znám .
ahojky Zuzi tak co klučíci jak se mají doufám že tě moc nezlobí . 🙂
ítám tě mezi náma Dasulkoo břišních tancích jsem už taky slyšela a prý to taky pomáhá lée otěhotnět 🙂

meduna
autor
16. črc 2009

ahoj Blaženko,kde jsi byla?snad né už v práci? 😝

blazenkaa
16. črc 2009

ne né mám ještě dovolenou byla jsem za kamarádkou z práce v jížních čechách 🙂

meduna
autor
16. črc 2009

aha,tak ty takhle cestuješ. 😉

blazenkaa
16. črc 2009

jo domlouvali jsme si to spolu už asi měsíc ale ta bouřka co tam byla to bylo děs už by jsem tam nejela kdyby takhle bylo

meduna
autor
16. črc 2009

snad už to nebude tak hrozný,jako léto skorem v prdeli a vlastně žádné ani nebylo 😠

blazenkaa
16. črc 2009

to máš pravdu a to hlásily že tyhle dva týdny by mělo být nejteplej a ono prdlajs každý den říkají něco jiného prostě to jsou telátka a co hlava

meduna
autor
16. črc 2009

furt mě třeští.Tady jsem poslouchala dnes a od zítra má opět chcát

zuzana.79
16. črc 2009

Holky, přidala jsem Vám pro pokocháníčko nějaký fotečky do alba, tak jukněte 😉 ..
Ahojky Blaženko, no, klucí jsou zlatý, nemůžu si stěžovat..
Medunko, ty si jdi lehnout!!! Ať Tě ta hlava co nejdřív přejde..
Dašluko, nevím, jestli pomáhá břišní tanec, ale co zkusit třeba sex? 😀 😀 😀 Třeba IVFko nebude třeba 😉

blazenkaa
16. črc 2009

zuzi klučíci jsou nádherný a rostou jako z vody