IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
22. srp 2009

to je fakt.máš nehtíky ještě

meduna
autor
22. srp 2009

ahoj.Tak jdeme večeřet 🙂 🙂 zapíčence jsou na stole

koblichzek
22. srp 2009

Tak dobrou chuť.

Ahoj Mili, tak jak?

milagross
22. srp 2009

Ahoj Kobli
A ahoj vsechny kobylky,tak se mi opet zboril cely svet 😢 ☹ 😢 ☹ ,koncim s tehulkovanim.
Nemame srdicko,ktere uz by tym byt melo avlastne tam neni vubec nic.
Jedine co tam mame je miom pres celou delohu,smutek,prazdnotu,neuveritelnou bezmoc a vztek na cely svet ☹ ☹ ☹ ☹ .

milagross
22. srp 2009

Mam hovor,pribehnu hned

koblichzek
22. srp 2009

Mili to je mi líto. Co teď?

milagross
22. srp 2009

Uz jsem tu,ted mam za tyden jit pry jeste k jinemu dr.abych mela jeste nazor na celou situaci od nekoho jineho a ten rozhodne co bude dal,ale na 99,99% me revize nemine.

koblichzek
22. srp 2009

Teda ten tvůj první dr byl asi fakt pěknej hňup

milagross
22. srp 2009

Vis co? Nejvetsi vztek mam na doktory ponevadz pred oplodnenim u me ten miom videly a rekli mi ze je na takovem miste kde tehotenstvi nevadi,ale on se behem kratke chvile abnormalne zvetsil a zrejme mi to vytlacuje ven.Tak mam na ne vztek ze mi nerekli bylo by lepsi to vyndat a pak udelat oplodneni.Oni to proste riskli ze to nejak dopadne.

koblichzek
22. srp 2009

Mili, musím běžet. Drž se

lenkacar
22. srp 2009

mili čtu co se přihodilo ach jo holka ,taky mám někdy pocit ,že si s náma doktoři zahrávají..ale znam holku který miom vyndavali a byla ve 3měsíci a v poho donosila ..ale u tebe to bude asi jiný případ vid.. ☹

ak303
22. srp 2009

Zdravím všechny, mili je mi to moc líto co se ti stalo, drž se beruško ☹

lenkacar
22. srp 2009

toto je vždy smutné ..

blazenkaa
22. srp 2009

ahojky holčičky co se to tu děje to je hrozný 😢

lenkacar
22. srp 2009

blaži jo i takto může skončit těhulkování ...mizim do peří ,mili je silná ..musí bojovat dál

ak303
22. srp 2009

Taky mizím do hajan. Zítra jsem v práci krátce, tak odpo nakouknu. Dobrou noc a Mili určitě to zvládneš, myslím na tebe. Dobrou noc všem 🙂

blazenkaa
22. srp 2009

Ahojky Milísku je mi to moc líto moc jsem ti to přála a pořád jsem na tebe myslela aby ti bylo dobře.Ty doktoři kolikrát jako byvůbec nemyslely.To je docela dost dlouho po týdnu dělat revizi.Uvidíš zase to bude dobré srdíčko přebolí hlavně aby jsi byla v pořádku ty ,teď už nic nezmůžeš hlavně buď na sebe opatrná a odpočívej

tulik1
23. srp 2009

ahoj holky, tak jsem vas docetla ...
mili je mi to strasne lito, neda se nic vic napsat, protoze je mi jasny, ze jsi z toho vyrizena, zklamana, smutna. mas toho uz hodne za sebou, jsi silna holka a zvladnes to. posilam ti co nejvic pohlazeni a podpory co muzu, drz se.

milagross
23. srp 2009

Dobre ranko ☹ ,moc vam vsem dekuji za prispevky a za vasi podporu.Nevim proc,ale zatim mi to nejak nedochazi nebo jsem sokovana nebo nevim.Zatim jsem jeste ani nepropukla v plac,coz je poprve.Vzdy jsem to alespon trochu oplakala.Spise jsem takova,ze to mam v sobe a snazim se pomoci jinym ze smutku ven(manzovi,mame,babicce atd.)Snazim se byt statecna a az za nekolik tydnu nekdy mesicu ackoliv nechtene vybouchnu a pak teprve rvu a pak potrebuji to pohlazeni i ja,ale to bude trvat. 😖 Ale presto moc,moc diky vsem.

koblichzek
23. srp 2009

Mili ahoj, spíš si už obrněná. Už tě to jen tak nedostane.

milagross
23. srp 2009

Dam tam posledni fotku kterou jsme v patek dostali,tak jsem asi uz silena ale mam nejaky pocit ze tam neco vidim 😖

koblichzek
23. srp 2009

Mili, bohužel nejsem doktor, takže já nic nepoznám. Ale nedivím se, že ty to tam vidíš.

milagross
23. srp 2009

Uvidime,jsem se rozhodla ze v pondeli pujdu k doktorovi at mi vezmou krev,jinak tam odsud neodejdu.Vlastne ani nevim zda se mi zvysuje HCG 😖

koblichzek
23. srp 2009

Oni ti v pátek krev nevzali? A zkoušela sis teď dělat těhu test?

milagross
23. srp 2009

oni me za celou dobu nevzali ani jednou krev ani moc.Testovala jsem naposledy 17.8 a carka vylitla okamzite a byla hrozne tucne vydet

blazenkaa
23. srp 2009

ahojky holčičky zdravím vás sice to je zrovna na obídel ,ale přece jenom

milagross
23. srp 2009

U nas se drzi dnes dieta 😀

milagross
23. srp 2009

Jinak preji vsem dobrou chut 😀

koblichzek
23. srp 2009

Ahoj Bláži, já si taky jen něco malého pak zakousnu, manža je na denní, takže přijde až večer.
Mili je to nějaké celé divné 😖

blazenkaa
23. srp 2009

Ahojky Mili a Kobi
Mili pročpak se u vás drží dieta teď to zrovna má být naopak aby ti to dodalo sílu
Kobli tak to budeš celej den opočívat co