IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
23. srp 2009

s ním v hospodě to nejde kobli

koblichzek
23. srp 2009

Jasný, vždycky to tam přežene když je sám, co?

blazenkaa
23. srp 2009

tak já jdu udělat ten objed tak si tu užij a večer se tu zase ukážu nebo až pčijedeme

milagross
23. srp 2009

Tak jsem si nakonec udelala palacinky s ovocem,zmrzlinou a slehackou 😀 uz je mam v sobe

koblichzek
23. srp 2009

Taky jdu papkat. Tak pa

blazenkaa
23. srp 2009

to máš recht jako dne jako včera večer ani do postele mě nechtěl pustit

vysocanka
23. srp 2009

hoj tak jsem dorazila ze sanusu, bohuzel ne s moc dobrymi zpravami, jednak foliku je stale 5 z toho jeste jeden maly takze 4 a doktor říkal, že mám tri možnosti, bud to zkusit s tím co je s tím, že mám dál píchat menopur když nebude stačit tak dopořídit další a nebo jít místo IVF nebo na dalsí IUI-to nepůjdu protoze s naším spermio to nemá smysl.. a nebo to stopnout hned. jsem z toho trochu rozlazena a nevim jak to udelat. Je mi lito to cely stopnout kdyz už skoro tyden stimuluju. Stalo to penize, nervy a je mi to lito. Myslite ze i se 4 folikama se da "stavět"??

milagross
23. srp 2009

Taaak devcata jsem byla na zachode a spinim do ted ani tuk tak zrejme zajedu na pohotovost,tak pa a dobrou chut

blazenkaa
23. srp 2009

mili to je právě ono tělo se toho snaží zbavit

milagross
23. srp 2009

Ahoj vysocanko,s tim ti asi moc neporadim,nevim ja mela vzdy vice ale kdyz to stopnes tak na priste budes mit treba zase jentak malo foliklu.A z techto 4 foliklu budou treba 3 vajicka z kteryma se bude dat pracovat,asi jsem ti moc neporadila co?

milagross
23. srp 2009

no jasne ze se toho snazi zbavit tak uz to asi odejde,zacina me i nebezpecne bolet bricho

blazenkaa
23. srp 2009

milísku být tebou tak si dijedu na tu pohotovost to v tobě nemohou nechat tak dlouho

milagross
23. srp 2009

Jo blazi pojedu jen si jdu pripravit nejake zakladni veci do nemocnice,kdyby me tam nahodou nechali 😢

blazenkaa
23. srp 2009

mili a pak mi dej vědět ať se děje co se děje

milagross
23. srp 2009

No Blazi jeste nekrvacim tak nechci plasit ale hned jak jen budu moci dam neco vedet 😀

kikca77
23. srp 2009

Ahoj holky, omlouvam se, ze Vam vstupuji do diskuze, ale chtela bych se zeptat, jestli mate nektera zkusenosti s odberem nezralych vajicek? Jiz nekolikrat jsem absolvovala ivf, vsechno probihalo ok, ale po odbere vajicek nastal pokazde stejny problem, napr. z odebranych 14 vajec bylo pouze 1 zrale a vhodne na oplodneni nebo v horsim pripade nebylo zrale ani jedno. Tohle se opakovalo asi 3-krat a ani jeden z lekaru mi nedokaze rict, proc se to deje. Mate nekdo podobnou zkusenost a poradite co s tim mohu delat? Predem moc dekuji za odpovede. Kikca

dadous
23. srp 2009

ahoj holky 😉
mili je mi to moc líto 😢

daja.w
23. srp 2009

Ahojky holky tak já se konečně hlásím 😉
Mili moc mě to mrzí a je moc líto co se stalo 😢 je to ted pro tebe těžký,ale jseš silná a vše to chce svůj čas hlavně se ted drž 😉
Tak my jsme v pátek to teda pěkně oslavily 😀 šly jsme spát v 6ráno a bylo i noční koupání 😀 v plavkách 😉 ,ale druhý den jsem teda těžce trpěla 😝 třeštila mě pěkně hlavička 😖 no ani se nedivím jsme vypily ve třech 5 litrů vína 😝

dadous
23. srp 2009

dajo 😝 teda vy jste hovadka 😀

daja.w
23. srp 2009

no jo ale když se to dobře pilo 😀 ale od 7večera do rána to zas není tak hrozný 😀

dadous
23. srp 2009

no tak to jo 😀

daja.w
23. srp 2009

A co ty jak je mamino 🙂

dadous
23. srp 2009

😵 pořad dobře 😵 ani nevím že jsem těhotna 😵

daja.w
23. srp 2009

tak to je hlavní že dobře 🙂 zato Kobli má nevolnosti 🤐

dadous
23. srp 2009

ja vím, když ona je tintitko 😅 to ja jsem kus baby 😀

daja.w
23. srp 2009

jo si to těhotenství pořádně užije 😀 a já ti dám že jseš kus baby 😠 náhodou pěkná ženská 😉

milagross
23. srp 2009

Zdravim,teda Daji 5 L?Bych mela z toho nejmene 8 promile v krvi a zachytka by me neminula

dadous
23. srp 2009

dajo bude huř 😀 😀 😀 nutně si musím koupit kalhoty, pže moje ryflíky už přes zadek nenatahnu, teda natahnu, no ale nedopnu 😀

daja.w
23. srp 2009

Mili ajojky to jsem vypily ve třech néé já sama to bych měla otravu alkoholem 😀 😝

dadous
23. srp 2009

tak my jdem na zahradku na kavičku 😉