IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
27. srp 2009

dadu lae jako preventivka já potřebuju velký divadlo za málo muzuiky ,nemám čas na jejich 1hrnek 😀 😀 😀 😀

lenkacar
27. srp 2009

začla jsem to brát dlouho víš dadu ..tak jsem zvýšila dávku 😀 😀 😀 ,ale i tak si myslim že to neuškodí 3hrnky ,spíš jde o tu pravidelnost

lenkacar
27. srp 2009

abych nedopadla jak tenkrát já chilli a kontry a já nevim co jsem žrala a slíza jako bejk a bohužel i cysta jako bejk a od té doby jsem se na to vyflákla

blazenkaa
27. srp 2009

dříve jsem ho taky pívávala ale to mi řekl léčitel ať ho piju že se s tím vyčistím a docela mi to chutnalo

dadous
27. srp 2009

leni ale ja si nemyslím že čím víc toho do sebe naleješ, tím víc ti vyroste slíza 😵

dadous
27. srp 2009

a ještě bys to neměla pít dyl jak 3 tydny 😵

lenkacar
27. srp 2009

neeeeeeeee????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aspon se vyčistim jak píše blaži 😀 😀 😀

lenkacar
27. srp 2009

beztak táta furt řve že ho ze mě svědí pták 😝

lenkacar
27. srp 2009

dadu piju to 4dny 😵 😵 😵 😵

dadous
27. srp 2009

😀 😀 chudak fotr 😀

lenkacar
27. srp 2009

dadu to má za to ,že má blbý kydy

dadous
27. srp 2009

no nema to s tebou vubec lehky 😀 ale ty s ním taky ne, vid? 😵

lenkacar
27. srp 2009

aby se neposral mě se zase furt chce spát ,ale jak chcci usnout tak to nejde ...

blazenkaa
27. srp 2009

teda chudáku ten tvůj čertík bertík je na tebe ošklivej .
Jetli ho svědí tak ať si zaleze za roh a podrbeho 😀 😝

lenkacar
27. srp 2009

polední hrneček zdolán a za hodinu jedem a chci vidět ty zázraky na utz a běda jak ne tak poletí kontry vzduchem ,obloukem do odpadáku

blazenkaa
27. srp 2009

holky dneska jsem po měsíci zjistila že co mi minule přivezli postele že mi k tomu přidali i dva polˇštářky to teda čumím

dadous
27. srp 2009

no tak pak dej hned vědět 😵

dadous
27. srp 2009

no blaži to se jen tak nestava 😀

blazenkaa
27. srp 2009

no no Leni budu ti držet pěsti a myslet na tebe i v práci tak pak dej vědět já si to večer přečtu

lenkacar
27. srp 2009

blaži a ty polštáře jsi našla dneska? já včera drhla naší sedačku plyšovou a večer měl táta mokrou prdel ..já si sedla na ručník

blazenkaa
27. srp 2009

tak jsem na to dneska čuměla jako debil

lenkacar
27. srp 2009

a kdes je našla pod postelí? a tak je k tomu dávaj ne? já je taky měla u dvou postelí

blazenkaa
27. srp 2009

jo dneska ,ale tu postel máme zatím v garáži protože ložnice ještě není hotová

dadous
27. srp 2009

😅 ja jdu za chvíly tady k nam na vesnickou gyndu, ktera facha jen ve čtvrtek, nechat si napsat papír na peníze, tak jsem zvědava jestli mi to ta protivna sestra napíše, abych nemusela do Trutnova 😅

blazenkaa
27. srp 2009

Dadous můžu se tě na něco optat?
Když jsi byla na IVF dávali jste si taky tu prodlouženou kultivaci nebo ne

lenkacar
27. srp 2009

dadu šlápni jim na krk a nedej se ..jo tak to jo blaži ,já ale věděla že k tomu jsou tak já je systematicky hledala až jsem je našla ..

lenkacar
27. srp 2009

hele blaži tady ta tvoje otázka neni ani o tom jestli ty chceš nebo ne ..je to podle kvality a je to spíš doporučení embriologa ---aspon u nás ..

blazenkaa
27. srp 2009

tak to nevím Leni ,ale když jsme tam byly si jí vybírat tak tam ani nikde nebyly a ani v papírech psaný nejsou a ani prodavačka nic neříkala ,ale to je jedno aspoň něco

lenkacar
27. srp 2009

tak to je dobře ,aspon prima překvápko co? a jakou máte?nám už vrže jako býk po 2letech achjo

dadous
27. srp 2009

jo leni ja se nedam 😀
blaži ja tomu moc nerozumím, ale děti byly v misce 3 dny a nikdo se neptal co a jak, zaleží asi jak se vyvíjej, a nam se dělily docela rychle 😅