IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

ivanau
26. zář 2009

No právě Medu, jsem říkala, že bych chtěla vidět jestli jsou pak ti lidi spokojení po delší době a jestli to mají tak jak jim to udělali, jestli to jde tak udržet...měli by udělat i takovej pořad, když ukončí jednu tu sérii.
Já si dala k obědu hrozny, jsem sama, těhotná nejsem, tak se můžu ošulit 😀

meduna
autor
26. zář 2009

oni to udělaj pěkný na pohled,ale praktické to asi moc nebude.Tedy,alespoň tady,když na to tak koukám,schází mi tam pak taková ta domácká atmosféra,já nemám moc ráda,takové ty moderny.Mám ráda útulnost,teplé barvy,hodně kytek 😵 rvu tady do sebe upečené koleno 😝

ivanau
26. zář 2009

Pěkný 😀 já včera koupila Apetit a je tam recept na pečenou husu plněnou uzeným kolenem...drsný....je to jak posvícenské jidlo...docela jsem uvažovala, že bych to udělala a někoho pozvala, naše nebo tchánovce...jenže vůči těm co nejsou pozvaní je to nespravedlivý a všechny je k nám nenacpu 😅 😀

meduna
autor
26. zář 2009

tak si to upečte jenom pro sebe s Miloušem 😀 😀 buďte hladi a nikomu nic 😀

daja.w
26. zář 2009

Nazdárek holčiny 😉 no nemám šanci vás dočíst kecalky 😀 no tak jsem včera došla no spíš dnes ráno ve2 dom a v 9 vzhůru no uvařit,uklidit 😝 aspon že venku je krásně 🙂 akorát ten můj má nataženej rypák nevím co sním je,ale říká že nic 😖 no vstal asi levou nohou tak sním radši nemluvím jen když začne něco von jinak mě nebaví se dívat na jeho otrávenej ksich 🙄 no jdu se natáhnout gauč je dnes můj 😀 😔 a počítám že si schrupnu 😉
Taky jsem přemýšlela o tom pořadu jak se staví sen,ale zamítla jsem to,představa že by se hrabaly v našich věcech 😨 mám radši když si to tu přeskládám jak já potřebuji 😉
Tak já mizím na ten gauč 😀 zítra další akce 😝 kdybych se tu dlouho neukázala tak mě odvezly do bohnic k chocholouškovy 😀 tak se mějte krásně zatím pa pa pa

meduna
autor
26. zář 2009

Ahoj Dáji,drž mi tam fleka u Chocholouška,rozjedeme to tam a myslím,že se k nám i někdo přidá 😀 jinak si užívej dnešní den,odpočívej,povaluj se na gauči,když je teda dnes tvůj 😉 😉 😉 a jukni na nás,jinak je nám po tobě smutno 😵

liptonek
26. zář 2009

To máš pravdu medu, je to velký štěstí. Ani jsem v to moc nedoufala, že by to vyšlo hned napoprvé. Jen aby to štěstíčko vydrželo až do konce....

blazenkaa
26. zář 2009

Holčičky já se kvám přidám .Držte mi taky fleka nebo se z toho dneska zblázním už nemůžu ani myslet 😝

liptonek
26. zář 2009

Copak se děje blaženko?

blazenkaa
26. zář 2009

Ahojky Lipánku jsi tu ještě

liptonek
26. zář 2009

jojo, ještě tu jsem 😉

blazenkaa
26. zář 2009

jakpak se máš Lipáku a co miminka

liptonek
26. zář 2009

už se koušu nudou. pořád jen polehávám. Ale mimísci jsou snad v pořádku. Dneska se pěkně připomněli 🙂 A co ty? Jak jseš na tom?

blazenkaa
26. zář 2009

co se děje makám jako mourovatá a už toho mám lnýkecky peru vařím natírám uklízím a už mě to nebyví a to mě ještě čeká nanovo zítra 🙄

blazenkaa
26. zář 2009

v pondělí mám OP

blazenkaa
26. zář 2009

ježiši to jsou krásní bubáččci

liptonek
26. zář 2009

Ty se koukej hodit do klidu a pohody. At se těm bojovníčkům u tebe zalíbí a pořádně se zakousnou. KOlik si jich budeš dávat?

liptonek
26. zář 2009

zatím to jsou spíš kukadla jednoho velkyho bubáka 🙂

blazenkaa
26. zář 2009

jó hlka to ani sama nevím podle toho kolik se jichchytne minule se chytlo jedno tak jsem neměla na výběr ,ale asi kdyby to šlo tak 2

liptonek
26. zář 2009

a to ti nerekli, jak se to vyvíji?

blazenkaa
26. zář 2009

ne já jdu teprve na odsátí vajíček v pondělí

blazenkaa
26. zář 2009

😉 to jsou ,ale pěkná kukadla a co kdyby jsi nám sem taky dala nějaké tvoje foto aby jsme poznali i tebe

liptonek
26. zář 2009

ajoooo vlastně. jsem si to popletla 😀 tak dneska se k tomu chocholouškoj hlásim taky. jsem úplně mimo 😀

blazenkaa
26. zář 2009

jedié co mi řekl máte jich tam víc nežli minule ,minule jich bylo12 mají okolo 14 a je tam jedna cysta

blazenkaa
26. zář 2009

ty nenáš nárok na chocholouška to masjí jen netěhule a ty jsi těhule a ty jsi mimo z toho 🙂

blazenkaa
26. zář 2009

lipánku minutku vydrž skočím si pověsit a sundat prádlo jo ?Hned jsem tu

liptonek
26. zář 2009

a ta cysta nevadí? tyyyjo, tak to jich tam máš dooost. To by v tom byl čert, aby aspon dve nezustaly.
kdepaak, k němu patřej i těhule 😀 já teda určitě. dneska vážněš perlim 😀

blazenkaa
26. zář 2009

lip už jsem tu

blazenkaa
26. zář 2009

no minule jsem si taky mislela že jich je dost dobré na oplodnění bylo jich jen9 a z toho to jeno no tak doufám že budou aspoňnějaké aby se chytli.
Lip ve čtvrtek jsem byla na tetanovce a mám na prdeli potom boulizarudlou a bolavou je to normální

nadis.h
26. zář 2009

Tak jsem dorazila z práce teprve teď.. Nějak furt chodila práce a já nemohla odejít... 😝
Blazi já byla na tetanovce nedávno a v pohodě. Asi Ti napíchla sestra sval...