IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
22. dub 2010

bob,taky ho tak delam 😀 ale bez te tatarky a mojolky.....

bobbule09
22. dub 2010

Já jsem teda nepřibrala nic, ale taky se nezadařilo 😖
Fuj, dneska jsem běhala po úřadech, pořád nějaké problémy 😠
A co dadous, ta asi jenom kočárkuje a ani sem nenakoukne 😀

coko.joko
22. dub 2010

no,jo dadousek ten urco kocarkuje a na nas prdi,ale ja verim,ze se tu ukaze i s fotkama 😀
jo urady to je vec me to ceka v lete,az pojedu na par dnu do CR,to bude,uz ted se tesim..... 😀

dadous
22. dub 2010

ahooj, no jo kočarek je super 😅 včera jsme byli v poradně a važí už 4160g 😅 říkam že je to buřt 😀 dneska jsme byli na kyčlích a potkala jsem tam holku co jsem s ní ležela na pokoji, tak říkala že mam asi místo mlíka smetanu 😀 fotky hodím asi až zítra, pže mladej si vzal fotak a nevím v kolik dorazí domu 😠 rano jedem do ikey, tak se těším až se tam vyřadím 😵 bobu uřady uplně nesnaším 😠 😠

liptonek
22. dub 2010

Ahoja holky, tak mě napdalo..nevíte co je s nadi? dlouho jsem ji tu neviděla 😕

blazenkaa
22. dub 2010

ahojky Holčičku jste tu některá jdu se na vás podívat

liptonek
22. dub 2010

ahoj blazenko, tak jak jsi tenkrát dopadla?

lenkacar
22. dub 2010

čus děvenky ..čoko bobr alias chlupíky 😀 ,ahojda lupínku a blažínku 😵 😵 😵 ,dadu na fotky kočárku se taky těšim..

lenkacar
22. dub 2010

svob já přibrala 10kg a podruhé 5kg..já mám s hormonama problémy na mě se to lepí strašně ,ale ne každej přibere 😉

coko.joko
22. dub 2010

zdar,tak jsem byla dnes v poradne a mame uz 3500g a porad rostem.....
leni,aha tak bobr jsou chloupky 😀 😀
dad,tak se tesim na kocarek ja jsem tak zvedava....... 😎 😎

lenkacar
22. dub 2010

čoko vás je teda kus ..ty bláho,no já sdi tipuju že malej bude mít při porodu 3,80kg 😉 a 54cm

coko.joko
22. dub 2010

leni,no kdyz bude mit 4 kilca,tak jdu na cisare,protoze by se neco mohlo stat jak jemu tak me,takze pocitam s cisarem,ale pocit z toho dobrej nemam.......se bojim.....

lenkacar
22. dub 2010

a kdo ti to řekl? u nás se čtyřkilovky roděj kolikrát i bez nástřihu 😕

lenkacar
22. dub 2010

hele kočky a kde je ted modrá střecha ????????kde mám fotky .. 🙄

lenkacar
22. dub 2010

už jsem jí našla ,to jsou tady ale změny...tak co čoko už je ti líp? řiká se že jak spadne bříško dolu tak se holkám uleví z dýcháním a ze vším..a nebo to dělá příroda schválně ,aby už ti to bylo fuk co s tebou budou vyvádět při porodu ,hlavně at už je to mimčo venku,abyses na ten porod zkrátka těšila 😝 ,kde je medu ,snad zasejc nechcípe 😕 ,mě je po tom prášku na záda fakt líp..

bobbule09
23. dub 2010

Dobré ránko, jsem tu první 😀
coko, já jsem taky porodila syna normálně a to měl přes 4 kila 😅 Ale podruhé už bych to asi nezvládla, bylo toho dost 😝

coko.joko
23. dub 2010

Ahojda,
leni,me to rekl muj gyndar,tady to pry tak je tak ja ti nevim....rikal nam taky,ze pry muze hlavicka projit a pak telicko uz ne......tak proto delaji cisare,ale to pry zjisti,az me udelaji UTZ v nemocnici...no pristi tyden v patek jdu na dalsi kontrolu,tak se uvidi....no a ted me cokotata rikal,ze jak jsem se strojila tak mu rekl dr.ze uz to vidi okolo 8.-10.kvetna.takze to porad posouva dopredu..
bob,no to verim,ze je to fuska rodit tak velky mimi......

bobbule09
23. dub 2010

coko, nic příjemného to nebylo a pak jsem ještě dlouhou dobu říkala, že už nikdy rodit nebudu 😠 A co bych za to teď dala, kdyby se ještě zadařilo 😢

coko.joko
23. dub 2010

bob,to verim,ze v tu chvili rikas,ze uz nikdy a pak to prejde,ale kdyz ja nevim co me ceka to je jeste horsi....

bobbule09
23. dub 2010

coko, já to chápu. Taky jsem měla strach a hlavně tam se mnou nebyl manžel a cítila jsem se sama 😢
Příště už to bude jiné, pokud nějaké příště bude 😀

coko.joko
23. dub 2010

bob,tak ja tam snad budu mit manzela,zatim teda rika,ze u toho chce bejt 😀 ale nikdy nevis......a neboj priste tam budes mit i ty manzilka....a to bude za chvilku....
teda ja jsem se ted najedla,ze se nemuzu ani hybat.... 😵

lenkacar
23. dub 2010

to já bych ho tam chtěla rozhodně at vidí jak trpim,ale jak by ze mě lezlo něco inýho než dítě tak pryč s nim

lenkacar
23. dub 2010

jinak já jsem o sobě zujistila ,že když si mám komu postěžovat tak jsem ještě větší fňukna než normálně,tak to by byl asi hereckej výkon

bobbule09
23. dub 2010

leni, tak to znám, já jsem taky hrozná hérečka a určitě bych trpěla dvakrát tolik 😀

lenkacar
23. dub 2010

no ale fakt to je psychika jak jsem sama vydržim víc ..nevim čim to je .. 😕

bobbule09
23. dub 2010

Asi nás to nutí ukázat těm druhým, jak velké máme bebí a potřebujem politovat 😀
Mažu ven s tím naším pitbulem, nebo měsežere 😀

coko.joko
23. dub 2010

leni,ale kdyby nechtel Vladis,tak ho proste tam nedokopes 😎 ale snad ten muj bude u me a bude me tam podporovat...ne jako vcera....vam lezim na tech ozvach a najednou me zaclo tvrdout bricho a ja prestala dychat a lapala jsme po dechu a ten muj me zacal rozesmivat a tim jak jsem se smala,tak to bylo jeste horsi.... 😎 a ja mu rikam,ty vole se netlem a rekni sestre,ze si musim sednout...a on porad hihihihi....no tak to me fakt podporil 😀 😀 ale sranda musi bejt....
Bob,jaky ho mas psika...........

bobbule09
24. dub 2010

Dobré ránko 🙂
coko, mám francouzského buldočka, takovou chrochtavou chlupatou holčičku 😀
To jste si fakt užili legraci na těch ozvech. Někdy jsou ti chlapi na zabití, ale bez nich by bylo smutno 😵
Upekla jsem margotkovou buchtu, ještě na ni musím udělat polevu, to se zase nacpu 😀

dadous
24. dub 2010

krasny den vam přeju 😵 asi bude cely víkend krasně 😅
bob tyhle psi jsou tak šeredny až jsou krasny 😵
coko teda cokotata je srandista 😀

bobbule09
24. dub 2010

dadous, už máš fotky z kočárkování?