IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
27. dub 2010

dneska zas jedem za tchanem, je po operaci kyčle a ted už rehabilituje 😕 tak ho jedem potěšit 😀 jinak už mam chuvu 😀 kolegyně z prace, bydlí tady v panelaku za nama, chce furt jezdit s kočarkem 😀 tak jsem ji řekla že až se nakočarkuju tak muže vozit 😀

dadous
27. dub 2010

jo a zjtra jdu ke kadeřnici, tak si pak teda hodím novou fotku do pasu 😅

coko.joko
27. dub 2010

dad,ty pujcis Nikolku to ja bych teda nepujcila nikomu 😀 😀 je ke kadernici to ja chci uz taky...vypadam jak pako...tak se uz tesim na fotecku.....

dadous
27. dub 2010

😀 jo pujčím, kdyř budu potřbovat, tak jí se nebojím ji dat 😵

coko.joko
27. dub 2010

to ja si budu mimi pekne hlidat sama,ale i kdyz nekdy je to dobry vid pujcit a odpocnout si...nakonec budu rada,kdyz si nekdo vezme kocar a pujde ven 😀 😀

dadous
27. dub 2010

no přesně, zrovna v neděli jsem doma vytírala asi na třikrat, pže najednou mě to nikča nenechala udělat 😀

coko.joko
27. dub 2010

no,tak na tohle jsem taky zvedava jak to budu zvladat.....varit,uklizet a jeste do toho prcka,ale zase si rikam,ze kdyz nase mamka zvladla 3 deti,tak ja jedno musim taky 😀 😀

bobbule09
27. dub 2010

Holky, když bude nejhůř, tak já vám příjdu pohlídat 😀

coko.joko
27. dub 2010

bob,ty ale nebudes mit cas za chvilku,protoze budes mit svoje mimi...... 😵 😵

dadous
27. dub 2010

bobu tak jo 😀 coko ja když vařím, tak mam nikču na lince v sedačce a ona kouka co dělam 😅

coko.joko
27. dub 2010

no dad,to ja si dam prcka do klokanky a budu snim asi delat vse 😀 😀

lenkacar
27. dub 2010

čokoládka je furt celá ..dadu jo hned bych šla na mateřskou než se otravovat s tim debžem co si říká velký šéf..holky můžete mi říkat beznehtá 😝 ,dneska v práci utíram prach a co myslíte normálně jsem si o polici servala celej gel z nehtu ,jenom to odlítlo,já myslela ,že se asi poseru ..to už byl 3chudák ,takže jsem vzala kleště a odrbala zbytek ,zabrousila do krátka a seru na to ..budu přebrušovat ty přechody a budu doufat ,že mi neodletí další gel ,ten neht je pod tim fakt totálka ,jak plesnivej 😝

dadous
28. dub 2010

leni to je pech 😠 😠 koukej si je pořadně vydezinfikovat 😵
coko to budeš jak indianska stařena 😀
za chvíli jdu ke kedeřnici, tak zas budu vypadat trochu k světu 😀

lenkacar
28. dub 2010

čus dámy ..jak vydezinfikovat? nehty?já jsem se vykadeřila doma před zrcadlem a za chvilinku pádim mezi hadry ..

dadous
28. dub 2010

😀 leni tu plísen jak si psala 😀

bobbule09
28. dub 2010

Dobré ránko 🙂
Tak s tím vlastním mimi to nebude tak horké, zase mi dorazila tetka z červené lhoty ☹ Já nevím, nikdo ji nezve a ona k nám každý měsíc leze a otravuje mi život 😠
dadous, ty budeš krasavice, už se těším na fotečku 🙂
A co coko, ještě nic? Dneska je úplněk 😀

dadous
28. dub 2010

jůů uplněk to by mohlo dneska dopadnout ,co, coko?
bobu jsem zvědava co mi na ty hlavě vykouzlí 😀

bobbule09
28. dub 2010

Určitě budeš krasavice největší, pro Nikolku budeš vždycky ta nejkrásnější maminka na světě 🙂

coko.joko
28. dub 2010

Ahojda,
leni,ty mas trapeni s tema nehtikama 😉
dad a bob,je uplnek ja vim,ale u nas se nic nedeje je to porad stejny 😀 😀proste malej se me drzi jako kliste....
dad,ty budes krasna se tesim na fotecku.... 😵

bobbule09
28. dub 2010

coko, do večera je daleko 🙂 Mě taky celej den nic nebylo a o půlnoci mě vzbudili bolesti a hurá na to 😵

coko.joko
28. dub 2010

bob,ja se tomu uz smeju,ale ten muj moc ne 😀

bobbule09
28. dub 2010

Ten můj bývalý byl rád, že jsem zůstala v porodnici dřív a nemusel mě doma hlídat a stresovat, jestli už.......
To víš, chlapi 😀

coko.joko
28. dub 2010

no,ten muj je hrozne starostlivej porad me vola a pta se jak jsem na tom a co brisko a porad do kola 😀 no se nedivim...prvni jeho ditko a jeste po takove dobe snazeni...
takze ty mas to prvni mimco s predchoziho vztahu 😉

bobbule09
28. dub 2010

Jasně, mám ho s bývalým manželem. Teď mám přítele a na podzim asi bude svatba 🙂

coko.joko
28. dub 2010

jeee svatba...ja bych se vdavala znova....tak to je super a gratuluji 😵 a to mimi dopadne neboj to budete mit k svatbe darecek..

bobbule09
28. dub 2010

No bylo by to vtipný, muset se vdávat v 35 letech 🙂 . A přítel má o 11 let víc 😀

coko.joko
28. dub 2010

no,vtipny by to bylo,ale ja verim,ze to bude skutecnost 😵 ja mam taky starsiho manzela a jsem moc spokojena.... 😉 ted jsem dovarila a setrela podlahu a jsem KO....ted si sednu a budu odpocivat....nejak me tlaci zada a podbrisek,tak dam nozky hore a budu sledovat co je noveho na PC 😀

lenkacar
28. dub 2010

bobul já se taky musela vdávat 😀 😀 😀 😀 😀 vladís mě totiž hrozně chtěl 😀 😀 😀 no a to mě bylo asi těch 35let

eustoma
28. dub 2010

ahoj holky, mam otazocku, neviete ako to je ked uz mam schvalenu poistovnu, ale manza chce este s ivf pockat.
myslite ze to ide zrusit? alebo to poistovna uz bude pocitat ako vycerpany pokus? pre doplnenie, ziadna stimulacia na ivf neprebehla. len mame schvalenie od poistovny.

lenkacar
28. dub 2010

každopádně se bude muset žádat znovu..ale jelikož to zařizuje car tak to i car bude muset zrušit ..to budeš muset pořešit v centru..já nikoho neznám v podobné situaci