IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
9. kvě 2010

lení taky říkam že je cela dadouš, hlavně těma grimasama 😀
coko ty tabletky zabíraj rychlejc než injekce, takže možna že už zítra budeš mít prdolku u sebe, držím moc moc palečky at to v pohodě zvladnete 😵

dadous
9. kvě 2010

ja nevím 😠 jak sednu k pc tak začne nikča řvat 😠 a tata je na drbech 😠

lenkacar
9. kvě 2010

já fakt nevim ,ten sex je příšernej z gumou 🙄 a ještě do imuna 14dní a pak měsíc než dojdou výsledky ..nejsme rozhodnutý toho nechat ,ale jsme docela takový otrávený už ze všeho ..

lenkacar
10. kvě 2010

tak dneska má čokoládka velký den a možná už budem mít na světě malýho Lennýska 😉 ,tak jak jsem síbila dneska ti posílam energii... 😉

meduna
autor
10. kvě 2010

Ahojte všici,
Coko,už to bude 🙂 🙂 🙂
Dadoušku,mimiminidadouščí miminko má krásný naušničky,medvídek je přesně ten co bych ho ráda do sbírky 😀 já jich mám asi tak 2O 😅

meduna
autor
10. kvě 2010

Leni,no a mě taky trochu tý energošky šikni 😉

dadous
10. kvě 2010

medu ja taky nikče založím sbírku 😵
cokoušku držím všechny palce 😵

meduna
autor
10. kvě 2010

já je zrovínka peru,si budou myslet sousedi ,že mi jebe,samej medvěd na šňůře-to je ale divný slovo 😀 😀

meduna
autor
10. kvě 2010

a coko jela dnes ráno?

septim
10. kvě 2010

cokousek me prosil at vam sem pisnu. Odpojili me z ctg , mam v sobe jednu tabletku a zatim nic. Ve 12.30 znova ctg a dalsi tabletka.

bobbule09
10. kvě 2010

Jé, cokousek už bude rodit 🙂 Držím palečky, ať to jde rychle a pokud možno bezbolestně 😵

tulik1
10. kvě 2010

ahoj holky, tak ja taky coko drim na dnesek palce a vas vsechny zdravim 🙂 . Vcera jsem zacala stimulku - dlouhy protokol, takze strikam sprej do nosu a beru vitaminy a prednison, za cca 12 dni zacinam pichat Puregon, takze uz se to rozjelo, tak jsem zvedava, kam az ten vlak dojede ..., doufam ze do stastneho konce a okolo valentyna budu konecne mami s mimi 😉

meduna
autor
10. kvě 2010

Septim,díky za info 🙂

septim
10. kvě 2010

neni zac az zas pisne dam vedet 😉

meduna
autor
10. kvě 2010

Septim,koukám taky už za pár 😉 a čtvrtá holčička,co manžel na to 😀 takovej babinec doma 😀

meduna
autor
10. kvě 2010

Tulík,si piš,že vlak tentokrát dojede do cíle 😉 😉

septim
10. kvě 2010

meduna manzel byl docela v soku ja taky dvojcatka mame po IVF s tim ze nikdy nemuzem mit deti, dokonce se uvazovalo i o darci ale priroda to chtela jinak. Samo ze chlap kdyz uz se to tak hezky povedlo chtel chlapaka ale proste umi jen holky, no co hlavne ze je prdolka zdrava. 😉

zuzbe
10. kvě 2010

ahoj holky. já už vzdávám naděje. bolí mě břicho jako bych to měla každou chvíli dostat. včera mě to bolelo přesně tak, jako pár dnů před tím, než to dostanu. už nevěřim....-(

tulik1
10. kvě 2010

zuzbe: jeste to nevzdavej, dokud neni vysledek z krve, tak nic neni jasneho ...

bobbule09
10. kvě 2010

zuzbe, to že tě bolí břicho neznamená vůbec nic. Třeba je to zrovna to správné bolení. Spousta holek to měla jako ty a dneska jsou těhulky nebo už mají mimčo. Mě břicho nebolelo vůbec a taky z toho nic nebylo, takže hlavu vzhůru a nevzdávej to. 😵

meduna
autor
10. kvě 2010

Zuzbe,mě bolelo,krvácela jsem a těhotná jsem byla,takže klid a čekej

meduna
autor
10. kvě 2010

Septim,jo koukala jsem jsou to kočky holky.Tak to teda byl šok co,doktoři řeknou že nebudete mít a zrovna máte,tady se člověk přesvědčí,že příroda je všemocná 😵 Moje sestřenka zase tolik chtěla holčičku a má tři chlapáky,tak jsem do ní ryla,že by to měla prubnout ještě jednou,ale říkala,že ten její zase dělá jen kluky a čtvrtého už by nerozdejchala 😀

meduna
autor
10. kvě 2010

jasně že tě bolí břuch,vždyť se v těle dějou změny.kolikátý den jsi po

zuzbe
10. kvě 2010

Na transferu jsem byla minulou sobotu... ale když mě je přesně tak, jako krýátce před menstruací. tak jak je mi každej měsíc. na chlup stejně

meduna
autor
10. kvě 2010

no,ale tak je skoro všem 😉 neni nikde psáno,co je příznakna ms a co na těhu,ničím to neovlivníš,prostě si to každá musí projít a jistotu zjistíš až podle krve

septim
10. kvě 2010

psal cokous nejdriv jsem mela kontrakce po 10min ale je tu od rana mo porodu, tak me zapomeli dat tabletku a jsem bez bolesti. Chudak tak je to asi nadlouho. ☹

meduna
autor
10. kvě 2010

ty vole to si snad dělaj prdel,že zapo 😕 😕 😕 to snad neni možný,chudák

septim
10. kvě 2010

bejt tady v Hradci tak ji snad vytahnu jeste na kafe 😀 . Dekuji za pochvalu holek. 😉

lenkacar
10. kvě 2010

holky tak ona na mě čoko asi čeká 😵 😵 😵 😵 😵 ,čoko už můžeš už jsem doma z fachy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkacar
10. kvě 2010

septim taky díky za zprávičky ..chudák čokoládka ,to bude na dýl ..hlavně aby tam nebyla zbytečně 3dny třeba ..medu ty dneska perš plyšouny jo?já je mám v pytli ve sklepě