IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

baronek
23. srp 2010

@bobbule09 A máš velkýho buldoka nebo buldočka?

bobbule09
23. srp 2010

@baronek buldočka, ale je trošku přerostlá 🙂

baronek
23. srp 2010

@bobbule09 My máme trpasličího jezevčíka a taky nám trochu přerostl 😎 U nás za to může ale tchýně, protože mu moc dopřává, když jsme u nich 😕

bobbule09
23. srp 2010

Teď mi vyplivl internet, no naštěstí už zase funguje 😨
@baronek my jsme si ji vzali už jako roční a byla už takle přerostlá. Mě to ale nevadí, i tak je to miláček 😵

blazenkaa
23. srp 2010

ahoijyk holčičky já by jsem o tom drmu taky nevěděla ,ale pověděl mi o tom jeden pán v práci tak jsem to chtěla vyzkoušet udělam pro mimi cokoli a jelikoš já to nedostávám pravidelně jedině s injekcemi a ovulku taky málo kdy mám t ak že jsem to chtěla vyzkoušet.Našla jsem i recept na tinkturu z drmku,kterou si mohu udělat doma. Drmek už doma mám a docela dost

@baronek jestli chceš to vyzkoušet tak ti ten drmek pošlu když mi napíšeš di IP adresu objednala jsem si 2 balíčky po 200g a co jsem zjistila ta tinktura kterou jsem včera si udělala ,ale musím čekat 14 dní nežli se to vylouhuje že mi stačí na rok tak když budeš chtít tak písni

baronek
23. srp 2010

@blazenkaa A v práci o vašich problémech ví? To jsi dobrá, jestli jsi jim o tom řekla 😲 😀

blazenkaa
23. srp 2010

@baronek on otom nevěděl ,ale vykládá mi tak 2x ročně karty a většinou to je pravda a podle toho to ví ,ale jenom on tak mi to poradil.
Říká se tomu mnišský pepř tak že je to pěkně hnusné když se z toho udělá čaj a hrozně to smrdí mělo by se pít při menstruaci se to nepije od konce menstruace 3x deně do konce ovulace a pak do menstruace 2x deně ale to ještě nevím jistě čekám až ten kolega v práci skončí dovolenou ještě tenhle týden pak už příjde tak ti dám vědět.
Tinktura je lepší dává se 15-20 kapek do decky vody a to už se prýdá .Ten čaj pálí v puse a ještě 2 decky no hnus jsem to zkoušela a je to humus
tinktura se dělá 50g drmku se dá do láhve nebo do čeho cheš a naleje se tam 250ml vodky a nechá se vylouhovat v chladnu a temnu a pak přefiltrovat

dadous
23. srp 2010

ahoj děvčatka 😵 koukam že mame všichni přerostly psi, 😅 naš jorin je taky trochu větší 😀 áá že by se blaženka připravovala na další boj 😵 ? coko krasna fotečka 😵

blazenkaa
23. srp 2010

@dadous ne ne jen že by se to chytlo samo to je muj boj momentálně

blazenkaa
23. srp 2010

tak jdu hají ráno vztávám ve 4 hodiny dobrou noc

baronek
24. srp 2010

Tak a jsem totálně v kelu. Teď jsem se vrátila od doktora a mám podezření na klíšťovku ☹ Včera přes den mě trochu pobolívalo v krku, ale to je u mě normální a večer jsem se složila a ráno mi bylo taky zle, tak jsem šla po třech letech k doktorovi a mám všechny příznaky, až na to bolení v krku, ale řekl, že angína to není. Nasadil mi nějaká silná antibiotika a příští týden na krev a pak se uvidí. Já se z toho asi zblázním. Teď je na nemoci nejlepší období 😲 😖 😒

bobbule09
24. srp 2010

@baronek a ty jsi byla někde v lese? Nestraš mě, mě od včerejška pobolívá v krku a byli jsme v sobotu na houbách. Klíště jsem ale žádné na sobě nenašla 😕

baronek
24. srp 2010

@bobbule09 do lesa chodím, ale desátého jsem si našla klíště a týden před tím jsem v lese určitě nebyla, takže asi ze zahrady. Ale my bydlíme na vesnici, za chalupou les, tak se není čemu divit 😢

coko.joko
24. srp 2010

Ahoj holky,
tak jeste spinkame a tak mam cas......
@baronek ,to urcite nebude tim klistetem nestras......

baronek
24. srp 2010

@coko.joko taky doufám, ale ten doktor mě dost vystrašil 😲

coko.joko
24. srp 2010

@baronek ,znas jaky jsou doktori......ale neboj to nebude tim...

coko.joko
24. srp 2010

Mam fotecky v albu jsem si zase hrala 😀

dadous
24. srp 2010

@coko.joko krasny , seš hračička 😅 je vidět že maš doma mamku 😀

coko.joko
24. srp 2010

@dadous ,nene to neni tim,ale me to hrozne bavi a malej je ted moc hodnej,takze pohoda...... 😵

dadous
24. srp 2010

@coko.joko to ja na tohle moc nejsem, to ma u nas na starosti daodouš 😀

coko.joko
24. srp 2010

@dadous ,to ja mam na starosti vse 😀

dadous
24. srp 2010

@coko.joko no jo vzorna mamka a manželka 😀 😵

coko.joko
24. srp 2010

@dadous , 😀 manzelka........ted jsem se podivala na zpravy a VIP a pujdu do vany a spat..........

baronek
25. srp 2010

Dobré ráno holky, tak se zase hlásím do služby. Dneska mi je už líp, ale k těm antibiotikům jsem si musela vzít ještě 2 brufeny, jinak by mi upadla hlava, tak doufám, že se to smí 😝

baronek
26. srp 2010

Ahoj holky,koukám, že jste všechny odjely někam na dovču 😎 Něco mi uniklo 😅

lenkacar
26. srp 2010

nevim kdo kam odjel ,ale já chodim do tý debilní fachy celé dny a pak tady dřu doma...takže vychcan dnes oznámil že budu chodit na 8 hod. ale smlouva na 5,5 a zbytek bokem psát na důchodkyni ,hele mám ho fakt dost ,jediné pozitivum z toho všeho že se nebude cukat s přesčasama ,ale bude to normálně platit,tím se u mě zbavil příplatků a vlastně zabil 25much nejméně jednou ranou kretýno ..

baronek
26. srp 2010

@lenkacar Leni a co vlastně děláš? Tyhle čachry machry v práci znám 😀 V dnešní době to dělá asi každej 😵 A doma už máte vymalováno?

blazenkaa
26. srp 2010

ahojdy babušky taky nevím kdo kam jel ale já jsem makala každý den 12 hodin v práci a jsem kapůtoš .

@baronek už to cestuje k tobě

baronek
27. srp 2010

@blazenkaa jsi zlato a ještě jsi nenapsala číslo účtu a částku, jakou mám poslat 😀

baronek
27. srp 2010

@blazenkaa nebo jsi to poslala na dobírku 😲 to by byla taky možnost 🙂