IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dablikolik
19. dub 2009

Holky kolik dní jste po ET leželi?

dadous
19. dub 2009

ja nevím , mě to teprv čeka 😅 ale pokud ti není nějak moc zle tak asi ležet nemusíš ne?

zuzana.79
19. dub 2009

To je dobře Katy, že jsi šťastná!!! Užívej si každý okamžik!!! A jestli můžu doporučit, tak si kup mamatest a uvidíš ty fialový tlustice 😉 😀 ..
Dadousku, ty jsi miláček..To je tak hezký, jak pořád chválíš ty naše bobánky!! Já jsem vždycky tak šťastná.. Teď šli poprvé na procházku sami s tátou 😲 .. Beze mě 😒 ..Honza je vzal ven, abych si mohla zdřímnout, tak tohle dopíšu a fakt si jdu lehnout..Poslední dvě noci stály po tom očkování za prd..
Dablikukoliku, po ET ležet nemusíš!! Jen buď v klídku a odpočívej!! A dej si něco dobrýho k jídlu, jdi na chvolku na procházku, pusť si hezký film.. Prostě si užívej, že máš miminka v bříšku!! Oni to vycítí a zůstanou s tebou 🙂 ..

chaala
19. dub 2009

Katy,supééééééééééééééér. 😵 Mám velikánskou radost. Moc moc gratuluju,užívejte si to oba s manželem 🙂 Jestli chceš zítra zkusit ještě nějaký testík,tak mě paní v lékárně říkala,že hodně citlivý je Rapiclear direct...prý ukáže výsledek už pátý den po oplodnění.

Holky,už jsme doma...tak velké vybalování a praní.

Zuzi,tak jak to kluci zvládli bez maminky na procházce?Bylo jim smutno?

zuzana.79
19. dub 2009

Chaali, asi to zvládli líp než já 😉 klasika 🙂 🙂 .. Ale byla jsem tak unavená, že jsem neměla sílu na stýskání..Padla jsem do postele a 2 hodiny jsem nevěděla o světě..A už se těším, až se mrňousci v 8 najedí a půjdem spinkat všichni 🙂 ..Ty dvě probdělé noci po očkování a blbém doktorovi mě daly zabrat..
Jak se máte Vy u rodičů beruško? Co Luky spokojenej?

chaala
19. dub 2009

Zuzi,vzpomínám si,když vyjel jirka(manžel) s Lukym poprvé sám.Nejdřív jsem chodila nervózně po bytě,nevěděla,co dělat,přemýšlela,co dělají oni, a pak jsem usnula 😀 Jinak jsme o víkendu chodili všichni tři,Luky chrupkal a my si popovídali 🙂 u rodičů v pohodě,náš drak Luky nic neprovedl...minule totiž rozbil babičce vázu,ale nebyla to úplně jeho chyba.Naštěstí to minule babi přežila.

Medu,zítra na Tebe myslím.Hodně,hodně štěstíčka 😵

katy81
19. dub 2009

Zuzy,tak já si koupila ten Best-2,no uvidím,snad tam zítra bude taky a když jo tak volám do caru na krev,abych měla jistotu 😉

Chaala děkuji 🙂

Medu,zítra držím také palečky 😉 vykroč pravou na sál 😉

Dablik,mě doporučili ten den ležet, a dva dny polehávat,nevařit,nestát nic nedělat,jen se válet-ale podle toho jak se cítíš

zuzana.79
19. dub 2009

Katynko, pokud na Best 2 bude čárka málo viditelná, tak NEŠIL!!! To je ten co jsem s ním poprvé testovala já 🙂 Stejně tlusté byly na tomhle testu až někdy v 5-6tt 😠 .. Já těch testů dělala 28, tak vím 🙂 🙂 ..A ty teď končíš 4tt asi tak.. Na prvním měsíci těhu je hezké, že je pryč, když zjistíš, že jsi těhotná 😉 😉 ..
Medu, doufám, že sis užila neděli.. Krásně se na zítr vyspi a než půjdeš pro mrňousky, tak si dej nějakou ňamku.. A třeba zkus si dát před trasnsferem poslední cígo.. Mrňousci jsou motivace 😉 A když ne, tak nevadí!! Mají-li se chytit, tak se chytí!! A oni se chytí určitě 😉 ..
Chaali, Dadousku.. Krásný večer a pokud možno hezký začátek týdne!!!

dadous
19. dub 2009

mam jeden dotaz 😅 na tu genetiku musí jit na lačno ?

zuzana.79
19. dub 2009

Ne ne dadousku.. Klidně si předtím dej bifťoura se sázeným vejcem a tabulku čokolády 😉 😀 !! To není sedimentace ani krevní obraz.. A vůbec si z toho nedělej nervíky.. U nás to bylo úplně v klidu.. Kdy na ní vyrážíte??

dadous
19. dub 2009

no zuzi jak to, že ještě nespíš? 😕 Ja nemam nervíky, ja na to nejdu, to Dadu vysajou 😅 zítra v 11

zuzana.79
19. dub 2009

Spala jsem odpolko a za chvilku se chystám zase 🙂 .. Dáda to přežije.. To je sranda, u Vás chodí do CARu častěji on než Ty,co?? Alespoň pak bude mít z miminek o to větší radost!!

dadous
19. dub 2009

no řeknu ti ,že na mě se tam dr ještě vubec nepodíval 😀 a ja bych tak chtěla 😅 a to už bude naše pátá navštěva 😝 Tak zítra poinformuju, jestli mi tam Dada nezkolaboval 😀 a ted už mazej do pelechu a dej za tety pusinky mrnousum 😉 pa pa a dobrou 🙂

barunka0208
20. dub 2009

ahoj, tak se po pěti dnech hlásím....

musím si přečíst co vše nového na stránkách je...

my máme za sebou další návštevu v CARu, spermiogram je úplně v pořádku🙂 a u mě nic nového za 14 dní znovu jestli tam nějaké vyjíčko vůbec mám a pak případně laparoskopie a řeknou co dál...

půjdeme tam oba řekneme si aby trošku zrychlili, takhle mi přopadne , že je vše na strašně dlouho 😒

jak dlouho trvá než nám udělají IVF, když si o něj řekneme?????

Katy, moooooooc blahopřeji je prima vidět úspěchy 🙂

Zuzo, moc děkuji, že jsi na mě myslela a držela pěstíky 🙂

katy81
20. dub 2009

Medu držím palce a myslím na Tebe 😉 😉 pěkně mimča přivítej 😀

Zuzy,no ten test jsem si až pak přečetla že je to ten jak si byla spokojená 😅 ráno prvně nic moc,musela jsem jít na světlo,ale tak za těch 5-6minut to bylo docela dost vidět,jsem to hodila do albíka,tak můžete mrknouti 😀
ráno jsem byla na krvi a v 12:30 jdu pro výsledky a na utz,tak to snad vše bude ok a bude se moct pořádně radovati 😉

Dadouši,ty by jsi ráda ukazovala pipku,jo ? 😀 😀

Barunko,tak když je spermio ok,tak to je dobrá zpráva, a měla si někdy nějaké léky jako clostibelgyt nebo tak něco? třeba nebudete muset do ivf,ale stačilo by stimulace s IUI
a trvá to podle toho jak mají volno v caru, a pak podle tvého hormonálního profilu,no a pak je to šup šup,myslím že tak dva měsíce od domluvy kdy na to a je to 😉

barunka0208
20. dub 2009

Katy děkuji moc, za mailík...

Já v tom teprve začínám chodit, ale my máme spermijky extrémě rychlé a pokud vím , tak IUI, je jen dají blíže...a doktor chce ještě udělat laparospopii

Jsi ted na neschopence, nějak jsem to tam nevyčetla??? nebo jak je to s nechopenkou..?

Dadouš mě taky připadne, že tam jezdím a nic se neděje....

v práci zjištujou kam pořád jezdím, tak možná i proto mi přopadne, že by to mohli ty návštevy víc pospojovat a využít vždy více, ted jsme tam čekala 2 hodiny a za 10 minut jsme byla venku...., ale byla jsem tam rozhozená, že jsme se ani moc neptala....

zuzana.79
20. dub 2009

Ježiši Katy, to je super čárka!!! Víc tmavší jí Best-2 umí až tak ve čtvrtém měsíci 😀 😀 .. To se holky určitě chytly obě 😉 .. Počítáš s tím, že dneska na UTZ ještě nic (kromě hodně vysoké sliznice) vidět nebude, že jo???? Abys nebyla zklamaná!! Příští týden budou vidět domečky a tak za 14dnů i srdíčka mrňousků 🙂
Barunko, to je dobře, že spermio je OK!! Já jsem začala stimulovat 6 týdnů po té, kdy jsme v institutu řekli, že chceme IVF..A v práci jsem řekla, že mám vážný gynekologický problém.. A to je pravda,ne?? 😉 ..
Medunko, mooooc na Tebe myslím!!! Ozvi se nám.. Dneska už s miminkama v bříšku 🙂 ..
Chaali zdravíme k žáčkům a odpoledne se těšíme..
Dadouskovi přejeme pevné nervy na dnešek a aby to Dada přežil ve zdraví!! Myslíme na Vás oba!!!

barunka0208
20. dub 2009

Zuzo, a vy jste si to taky řekli sami, že to chcete???

A po té stimulaci, to jak dlouho trvalo, to jsou začátečnické dotazy 🙂

A s tím problémem to taky říkám,a le já musím jezdit do Prahy, takže vždy to je z práce na ceý den...., ale zdravíčko a miminko nebo miminka jsou důležitejší...🙂 🙂

Viděla jsem ty čárky Katy, už se těším až vám je kednou taky pošlu, aspoň moc doufám a věřím 🙂 🙂

zuzana.79
20. dub 2009

Barunko, to víš, že je nám sem taky vystavíš!!! Určitě brzyčko!!! Já jsem je sem dávala až včera 🙂 Po roce 🙂 ..
My jsme si o IVF řekli! Zkusila jsem jedu inseminaci, nepovedlo se, tak jsem chtěla hned IVF.. Ale já jsem laparo absolvovala už čtvrt roku před náštěvou institutu.. Takže ale myslím, že po Tvé laparoskopii by IVF už nemělo nic bránit!!! Jinak já jsem měla dlouhý protokol a stimulace mi začala 13.4.08 a na odběru vajíček jsem byla 9.5.08.. Takže zhruba měsíc to trvá.. Ale uteče to jako voda berunko a ty se taky dočkáš miminka!!

katy81
20. dub 2009

Jéé Zuzy tak to je fajn,že teda testík udělal pěknou čárku 😉 počítám,holky na jiné diskuzi mi sice říkali že možná nějaké váčky,ale raději nepočítám,a když by jo tak tím líp. Jo jo na srdíčka se těším,páč pak už budu klidnější,píšu na srdíčka,možná bude jen jedno,necháme se překvapit 😀

Barunko jsem na neschpence,mám to gynekoložky,problémy se spodkem 😉

já stimulovala od 21DC,pak 2DC píchala injekce a ted 31DC jsem asi těhu,takže rychlost 😀

katy81
20. dub 2009

Jsme se Zuzkou odepisovali ve stejný čas 😀 a viditelně jsme to měli hodně podobný,u nás je tedy problém v spermiu

barunka0208
20. dub 2009

děkuji vám moc všem, tím, že nikdo, neví, že se snažíme, mi moc pomáhá, že si můžu takhle s váma popovídat 🙂 🙂

já takhle sonduji 😀 i proto, že my plánujeme na léto svatbu, takk jak a kdy to bude, abych u toho mohla už v klidu odpočívat... 🙂 🙂

bude to u nás obou svatba číslo dvě a já vím, že ted už je to napořád 🙂 , i když to možná zní jak klišé 🙂 🙂 , ale oba jsme si něčím už v životě prošli....a tak to zkrátka vím 🙂 🙂 🙂

já v práci sice sedím u počítače, takže náročné to nijak není, ale taky bych případně chtěla být doma 🙂

koukala jsme na internet a všude píší něco jiného o laparoskopii, někde je někdo v nemocnici tři dyny někde to je ambulantně... jak jste to měly vy????

katy81
20. dub 2009

Tak hlásím že těhu potvrzeno z krve 😀 😀 na utz ještě nic,sliznice vysoká, příští kontrola je ve středu-příští,tak snasd něco půjde vidět,to už by mělo 😉 jsem šťastná,ale nějak mi ještě moc nedochází,jen aby to vše bylo ok

Barunko,jo jo to je fajn si pokecat,vím jaký to je když na Tebe někdo kouká co jako ivf a tak.Jooo svatba,no tak to máte teda pěkně rozplánovaný 😉 můžu se poptat kolik Ti je?

dadous
20. dub 2009

tak vidíš katy, to byly nervy vid 😀 ještě jednou velika gratulace 😉 My jsme ted přijely, a vycucly nas oba 😝 vysledky budou 18.5 😅 tak zas začnou trošku pracovat nervíky 😠

barunka0208
20. dub 2009

Katy je mi 33 a mám už doma 10 letou holčičku z prvního manželství🙂))

tam bylo těhotenství neplánované po půl roce vztahu a tak to taky dopadlo 😢 😢 😢 , ted mám toho nejúžasnějšího chlapa na světě a proto bych mu miminko moc chtěla dát.... 🙂 on ještě děti nemá

koukám, že jsi z Brna, já tam dělala vysokou školu, je to tam fajn ☹ ☹ ☹

barunka0208
20. dub 2009

u toho fajn, měl být jiný smajlík 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bylo to tam úžasný 🙂 🙂 a starobrno je mooooc dobrý pivčo 🙂

katy81
20. dub 2009

Dadouši nazdárek,já říkala že vemou i Tobě 😀 😀 no ale co jste to přežili,né? neboj výsledky,pak hormonální profil,a jede se stimulovat 😉

Baru,tak ty už jedno dítko máš,to jste tady snad všechny už maminy 😉

dadous
20. dub 2009

katy Dadovi už dělal hormonalní profil urolog 😅 to se bude dělat znova? 😕

chaala
20. dub 2009

Ahoj holky,zdravím po návratu z práce 🙂Zítra ráno jdu na krev do Gennetu,pak rychle do školy 😀

Katy,tak to jsou samé super zprávy 😉 Čárka sílí,krev to potvrdila.Podle sílení čárky tipuju na dvojáčky-jééééé. 😵 V jedné diskuzi jsem četla,že jedné mamině tenhle testík neukazoval na začátku nic, i když byla těhu.Tak je to u Tebe jasné,odpočívej.

Dadous,to je fajn,že brali krev i Tobě.Trvá to dlouho,a pak by ji mohli chtít i dodatečně po Tobě.Takhle to máte najednou.Myslím,že budou dělat horm.profil jen Tobě před ivf.Dádovi už asi ne.Teda u nás ho po Jirkovi nechtějí,jen moč a spermio 😀

Zuzi,kočárkuješ?U nás je moc hezky,tak jsem na Tebe i na klučíky vzpomínala 🙂

Barunko,vítej po týdnu.

Medu,a jak ty?Jak se cítíš?

dadous
20. dub 2009

☹ 😢 sama pozitiva 😀 😀