IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

zuzana.79
20. dub 2009

Hezký podvečer berušky moje!!!
Jo, jo.. Byli jsme kočárkovat.. Přijela tchýně s tchánem, tak si to dovedete představit 😒 😖 🙄 To byl zase očistec.. 3 a půl hodiny vymýšlení konverzace s lidmi, se kterými byste si jinak neměli co říct..
Katy, kolik byla výše HCG???? Mamino, pochlub se!!
Chaali, tak ať je to zítra super výsledek z té krve? Co děti ve škole? Ještě jsou v klidu, nebo už jsou ve vzduchu prázdniny? 😉 ..Kámoška učitelka je vždycky v dubnu už na budku 😀 😀 ..
Dadousku, to jim trvá měsíc udělat výsledky krve???? To je děs!! No, je možné že ten horm. profil budou dělat znovu.. A říkali jste, že už ho dělal urolog??? No, to máš teda pravdu,že to u Vás trvá DLOUHO.. To by mi ruply nervy!! Jsi statečná kočičko!!
Barunko, to je moc prima, že máš hodného chlapa!! Určitě Vám to IVFko to vytoužené miminko přinese!! A máš pravdu, Starobrno je fakt dobrý pivo!! A to jsem v Brně byla jen jednou 😉 Máš ČVUT??
Medunko, kdepak jsi? Už máš miminka u sebe? Pořád držíme palečky!!!

Jinak jsem dneska holky mluvila s naší neuroložkou a ta mi řekla, ať jim ty léky nedávám a že naše miminka jsou úplně v pořádku!! A taky mi doporučila, ať si hledám jiného pediatra.. Tak už na tom pracuju.. Holt budem jezdit 25 km do Varů, ale to se nedá nic dělat.. Už mám typ 😉 ..

dadous
20. dub 2009

no vidíš zuzi, my jsme ti to říkaly, že je to nějakej magor 😝 a ty jsi byla taky smutna 😵 Ty papíry od urologa ma všechny naš dokturek 😉 tak si myslím že ho udělaj jen mě, no hlavně že za 4 tydny už budem vědět něco víc a snad se začne něco dít.
Jinak holky všechny vas zdravím 😀 to mam dneska tykovy rozlítany 😝
Ale že ta medunka se vubec nehlasí ? 😕

zuzana.79
20. dub 2009

Napíná nás co??? Až mám strach... Doufám, asi jako my všechny tady, že je všechno v nejlepším pořádku!! Dneska broučkům na cestu k mamince svítilo sluníčko!!
Dadousku, věřím, že to čekání musí být dlouhý.. Ale uteče to jako voda!!

katy81
20. dub 2009

Zuzy,hodnotu HCG nevím 😕 jsem se neptala,jsem byla trochu mimo,ale příště se poptám 😉
S tím doktorem je to pěkně blbé,že je takhle daleko,ale lepší dojíždět,než nějakého vola
Teda Zuzy,tak to já mám stěstí na tchýni,je super, a ještě ji mám v baráku 🙂

Dadouši,jak budete vědět výsledky tak to pojede jak po másle,uvidíš,to bude rychlost a pak jen zahlásíš // stejně jako Medu a Barunka i Chaala 😉

katy81
20. dub 2009

Medu,asi hajá a spinká,určitě se ozve....držíme palečky ať se miminka pěkně zakousnou 😉

zuzana.79
20. dub 2009

Katy, tak Ti přeji, aby Ti Tvůj vztah s tchýní vydržel... Ta moje asi taky není špatná.. Jen je úplně jiná než já.. Razím heslo, že v češtině začínají jen tři slova na TCH.. Tchán, tchýně a tchoř.. 😀 🙂

katy81
20. dub 2009

Jejda,tak já mám mnohem lepší tchýni než mamku,trochu je někdy problém že je o dost starší,je jí 61,ale vážně super,taky bych ju za něco nakopla,ale nkdo není dokonalý,že?

Na té fotce jak máš u jména,my přijdeš jak rozená princezn 😀 a

dadous
20. dub 2009

katy, se ti to kecávid, když už to maš za sebou 😀 😀
se tady dneska pěkně míjíme 😅

katy81
20. dub 2009

Dadoušku,já to nemyslela zle 😕 doufám že se nějak nezlobíš 😕 jsem chtěla povzbudit 😅

dadous
20. dub 2009

neee katy neblbni, ja se hned tak nenaštvu, jsem myslela ,že pochopíš ,že sranda. Musím si dělat srandu, jinak by mi jeblo 😀 no a jak ti je? těhule 😵 se těším až nam oznamíš že maš v bříšku dva prdolky 😀 😀

katy81
20. dub 2009

no nevím,jsem se lekla,aby někoho neurazila 😅
je mi stejně,takový ty řeči že to je jiný že to pozná ženská,tak buď to jsem divná nebo nevím,cítím se ok, občas pobolívá břicho,častěji chodím na záchod,jsem unavenější a to je celý,ale podle pupku by si řekla že začínám 4 měsíc 😕 ale to jsou po stimulce zvětšený vaječníky

chaala
20. dub 2009

Dadous,to je přesně můj názor-člověk si musí dělat legraci,protože by ho jinak ze všeho,co má za sebou,ale i před sebou,hráblo 😀 😀 😀
Zuzi,jasně,že už děcka vyhlíží prázdniny...ale já už taky 😀 Obzvlášť,když už je venku tak hezky.Ale musíme do doklepat do června.
Holky,já taky hlásím,že tchýní docela fajn 😉 Vidíme se tak jednou za měsíc,protože bydlí 100km od nás.Tak možná i proto,takový pohodový vztah.

dadous
20. dub 2009

u mě tchyně taky super cca6km, a naši cca1km 😝 no aspon bude mít kdo hlídat 😀 😀 ne ba ne, se pravě bojím že mimi nebudu chtít nikomu pujčovat, jak z něj budu vysrana 😀 😀

katy81
20. dub 2009

Chaala já taky si dělám legraci,ale ted jsem zaváhala 😅

Tchýně koukám máte všechny daleko,to já o patro 😀 ale jsem ráda,je jich tam plno,i babča s dědem a tchán 😉

meduna
autor
20. dub 2009

Ahoj holky,tak moc jsem se tesila az si poctu.Katy,to je tak super,jsem stastna,ze vam to vyslo.To bylo nervu.Muzu se zeptat,kolikrat jsi byla na IVF?Juuuuuuu je to super zprava!!!!!!!!!!!!!!!!

Zuzi chtela jsem se jeste zeptat,pichnula ti taky v den transferu jeste pregnyl?A ted picham jeste to na redeni krve a 23.4 jeste jeden decapeptyl,na a jinak klasika,kazdy den di prdele agolutin a k tomu jako presnidavka estrofem a acidum,mela jsi to taky tak?

dostala jsem dve embrijka,rikala doktorka,ze vcera jeste byla 4bunecna ale pak,ze se nejak zozjela a dnes jsou to morulky uz.

Holky dekuju,ze jste na me myslely.Moc mi to udelalo radost

katy81
20. dub 2009

Ahojky Medu,tak to je super zpráva a ještě morulky 😀 😀 super 😀 to jsou bojovníci,já měla vyšší stadi moruly a blastocystu a je to moje první IVF 😉 😉
tak krásně odpočinkuj a mimiša ať se pěkně zakusují 😉 😉

dadous
20. dub 2009

Ahoj medu, takže taky dvojčatka, 😀 😀

chaala
20. dub 2009

Medu,tak dobré zprávy od tebe 🙂 ...to je moc fajn.Embryjka zjistila,že jdou do akce,tak to ještě rychle rozjela v laboratoři 😀
Tchýně s tchánem bydlí daleko,protože manžel tady u nás studoval vejšku.No a potkal mě...a už nechtěl domů 😀 A taky tvrdil,že se mu zpátky už nechce,sehnal tady práci a všechny kamarády už měl jen tady.

meduna
autor
20. dub 2009

no kez by!!!!!Snad tu cestu v poho prezila embrijka

meduna
autor
20. dub 2009

nejaky instinkt nebo co,ale chodim jak posrana 😀 😀 😀 naslapuju jak baletka,jako ze strachu aby nevypadla

dadous
20. dub 2009

to si pravě taky myslím, že budu mít takovy bobky 😀 radši drž nohy pořad u sebe 😀 😀

meduna
autor
20. dub 2009

no byla jsem curat,neprala bych ti to videt,pul hodiny na hajzlu a tak to slo po kapkach,pak jsem v panice lustila papir,skoda jen,ze nemam mikroskop 😀 😀 😀 A jak najust potrebuju furt prdet,mohla bych litat u stropu.

dadous
20. dub 2009

😀 😀 ja to uplně vidím 😀 😀 😀

meduna
autor
20. dub 2009

jo bacha,ten muj mel velkou starost a hned se ptal doktorky jak to je se sexem 😀 😀 😀 tak mu schladila hned zahu,ze ted nejmene 14 dni nic.Hmmm to jsem fakt smutna 😀 😀 😀 😀 😀 huraaaaa

dadous
20. dub 2009

😀 😀 😀 se sz tebe poseru 😀 uženeš manžu a ted ma mít ještě pust?! 😀 😀

meduna
autor
20. dub 2009

no ono mu to jen prospeje,ja myslim,ze chlap ma mozek z velke casti vyvynuty jen na tohle 😀 😀 😀

sonka.77
20. dub 2009

Ahojky všem! Tak jsem se před pár dny dozvěděla, že naší jedinou šancí na miminko je IVF. Poradíte s výběrem CAR v Praze? Kde máte dobré zkušenosti? Díky.

katy81
20. dub 2009

Medu,já to měla naprosto stejně,i s tím prděním 😀 😀 tak moc držím palce 😉

S tím sexem,jsem se taky ptala,a doteď nic jsme nedělali a manža aji říkal že nebudem ještě dlouho abysme je nerušili,jen je hrozně zvědavý kolik se jich chytlo

Sonka,v Praze nevím,slyšela jsem dobré recenze na Pronatal,ale jinak nevím.

dadous
20. dub 2009

medu asi na tom něco bude 😵

dadous
20. dub 2009

nikde nikdo, tak frčíme do vany 😅 se mi opatrujte a zítra po praci na vas zas mrknu 😉 pa pa všem 😵