IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
29. dub 2009

baru no tak to jsem zvědava , takže budou vyštření a tak? 😕

barunka0208
29. dub 2009

tak trošku 😀 😀 😀

dadous
29. dub 2009

😀 😀 😀

barunka0208
29. dub 2009

holky, já říkám lepší koutky, než být nějaká netýkavka 😀 😀 😀

vyšetření už mám za sebou ☹ a stále se nic neděje...

dadouš a jak jsi na tom ty, jako co máš za sebou a myslím tím v CARu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Medu, tady nakonec vůbec nepršelo....to bude zítra až budu cestovat po Praze 😀

dadous
29. dub 2009

aha proto ma barunka fotky jen z dalky 😀

dadous
29. dub 2009

😀 spousta věcí 😀 ne v caru se na mě dr ještě ani nepodíval 😕 furt řešej Dadu, už si to začínam brat osobně 😨 .Ne vlastně brli mi krev na tu genetiku, tak jsem zvědava ,co jsem vlastně zač,! 😅 Dada říkal ,že jemu akorat tak zjistěj že ma velkej nos 😀 😀

meduna
autor
29. dub 2009

holky ale vy mate vse na svem miste ne?myslim jako to,ze ja treba nemam vejcovody.Co je u vas za pricinu

dadous
29. dub 2009

medu no ja myslím že snad mam, co mě moje gyndařka vyšetřovala, tak říkala že funguju jak mam 😉 ale co ja vím kde se co schovava, žejo?! 😕

meduna
autor
29. dub 2009

ja myslim,ze se nic neschovava.Ale psala jsi,ze Dada mel neco,opravej ho 😀 a bude mimi

dadous
29. dub 2009

no vypada to že se opravuje sam 😀 😀 no uvidíme, zatím to nehrotím ,ale zblbla do věciček a kočarku jsem až až 😅

meduna
autor
29. dub 2009

vis co,ja se radsi nedivam,pro tebe je to trebas jine,protoze uz mas dite a mohla jsi to vse prozit.Ale ja jak jdu do obchodu kde jsou veci na miminka,tak bulim a jsem smutna.Tak delam jako ze to neni 😀 Jinak by mi je..o

dadous
29. dub 2009

no tak to se teda pěkně pleteš 😕 pravě že už jedno dítě mam a matně si vzpomínam jaky to bylo, tak je to ted docela kruty, když to kolem sebe vidím. Vždyt ja jsem si nepochovala ani holčičku moji kamaradky, protože bych se 100pro rozbulela . no jo ale dělej, že to není, když je to všude 😀 😀

meduna
autor
29. dub 2009

ja to znam.taky nechovam,mam strach,ze mi preskoci vemu to dite a utecu(jako Milca v jedna ruka netleska,nebo jak se to jmenovalo)A kdyz koupim nejakej ten haderek,tak si ho rozlozim na pelech,cumim a rvu jak blba,pak volam Romana,ten se musi chudak koukat na mini oblecek 😀 😀 😀 a prikyvovat jak by to bylo krasny na nasem

dadous
29. dub 2009

jo jo přesně tak 😅 😅 medu už dorazil tak končím ,ale zítra jsem tu jak na koni 😀 teda chvilku odpo, pže pak valíme na čarodejnice, snad mě neupálej 😕 papa a dobrou všem 😉
medu a ne že ted budeš otravovat Romana 😀 😀

meduna
autor
29. dub 2009

neeeeee neboj,ja jsem mrtvola 😀 ju cary a tady ho..o,tak doufam,ze jeste dorazis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

chaala
29. dub 2009

Holky,jdu Vás aspoň pozdravit 🙂
Opravování dneska bylo,máte pravdu,ale byla jsem hodná 😀 .Odpo jsem bla na kosmetice,tak jsem se dostala k pc až teď.
Katy,tak moc moc gratuluju k jednomu kulíškovi.Super 😵 Tak jste dostali rásný dáreček k výročí.A termín budeš mít někdy kolem Vánoc,viď?
Dadous s Medu-humoristky,nezklamaly.Dočítala jsem a nasmála jsem se. 😀 😀
Baru,ať zítra dobře dopadneš 🙂 .Když nebudou o ivf mluvit,tak začni ty,ať se něco děje.

chaala
29. dub 2009

Zuzi,ještě musím pozdravit Tebe a dvojky "broučky" 🙂

meduna
autor
29. dub 2009

ahoj Chaala,tobe se urcite jako ucitelce stavej hruzou vlasy na hlave z moji cestiny 😔

meduna
autor
29. dub 2009

Holky,zitra jsou cary,tak doufam,ze tady nezustanu sama 😀 😀 😀 😀 Tady to neni a nevim,zda me tady vyhmatnou 😀 😀 😀

chaala
29. dub 2009

Medu,češtinu neřeš...já někdy píšu jako tatar 😀

meduna
autor
29. dub 2009

no moc tomu teda neverim......ale budu delat jako,ze jo 😀

meduna
autor
29. dub 2009

cetla jsem si jeste nasi korespondenci a malem jsem se tady po....a
Nejak se to srovnalo a kolikrat to nenavazuje ale i tak je to bozi
Jak jsem tady vyprskavala,tak morcata ne me hmhmhmhmhm,ja nevimzda to nekdo zna ale morce vydava takovej zvuk,kdyz sse mu neco nelibi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak tady furt hmmujou 😀

meduna
autor
29. dub 2009

tak jdu spat,vy uz vsechny mate par versu odespanejch 😀
Jdu se natulik na Romana,dokavad je jeste v pelechu,protoze sel hoooodne brzo,tak pocitam,ze za dve hodky tady bude cumakovat 😀 😀 😀

meduna
autor
30. dub 2009

Ahoj holky,tak dnes posledni pracovni den..huraaaaaaaaaa

zuzana.79
30. dub 2009

Taky Vás všechny mocinky zdravím!!!!
Za chvíli jdu krmit miláčky a pak hurá ven!! Ani jsem Vás nestihla dočíst.. Snad později!! Jen vím, že Baru je dneska v CARu, tak držíme palečky!!
Medunko, zdravím!

meduna
autor
30. dub 2009

taky te zdravim Zuzi,jsem rada,ze jsi jukla.No Baru dnes Caruje,tak snad vse ok.Budeme cekat da nam vedet

zuzana.79
30. dub 2009

To je nádhernej výraz CARuje 😀 😀 .. Měl bys být spisovatelka Medu!!!

meduna
autor
30. dub 2009

jo to jo,ale jeste co napsat 😀 😀 😀 nejak nemam tema na knihu.Ale az napisu,tak to budu pani duuuuulezita 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
30. dub 2009

kuk 😀

barunka0208
30. dub 2009

hlásím , že jsem tady 😀 😀 😀

Praha zasekaná, jak pražáci vyrážejí naprodloužený víkend...

Včera večer jsem musela bez rozloučení skončit, přítelík něco stahoval z počítače, nějaké aktualizace či co 😀

Jinak jsem to vycárovala😀 😀 😀 tak, že začínáme inseminací, jen co to dostanu a pak už se vrhneme na IVF...

Medu, u nás chodím do pelechu většinou dřív já.... no a ráno bych i déle spala 😀 😀 😀

Zuzo, užijte si procházku je tam krásně 🙂 🙂 🙂

Dadouš 🙂 my zatím na genetice nebyli, nevím, že to je všude jiný?? Známá byla a ptali se tam jak často se její chlap holí a ona nechápala kde myslí jako holit, a kdo, no povídala, že se pak smáli celou cestu domů....

Chaala co čeká vás ted, řekli vám nějaká postup.....???

Katy, jak jste oslavili výročíčko.., už jste to doma řekli???