IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
7. kvě 2009

no jo, když je chlap v pr...i 😢

mandarinka
7. kvě 2009

Dad tak to Tě omlouvá 😀

meduna
autor
7. kvě 2009

jen rychlovku spagety,co chces tady vyvyrovat po praci 😀 😀 😀 ne to nebude tim,spis jsem psycho 😉 ale nervuje me to,nechci to.

mandarinka
7. kvě 2009

Já sjem dneska koupila sekanou, hned jsem kus sežrala, za chvíli neprojdu dveřma a miminama to rozhodně nebude 😖

meduna
autor
7. kvě 2009

no neboj,ja byla ted jak popelnice,kdyz jsem mela tu stimulku,ted mam akorat poradnou pneumatiku 😀 😀 😀 a trosku vetsi cecky ale je to jen v milimetrech,zato pneumoska v centimetrech 😠

mandarinka
7. kvě 2009

Už jsem si v duchu svatosvatě slíbila, že jestli se nezadaří (což doufám, že se nestane) tak hubnu, jinak fakt budu tlustá jak hroch

dadous
7. kvě 2009

tak to jsme na tom všichni stejně, prostě tady s těma těhulkama přibírame 😝

meduna
autor
7. kvě 2009

tak a to je vlastne ten duvod,to neni tim,ze zereme jak zjednany 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Dadousku uz nam to zase zacina palit 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
7. kvě 2009

A ta Chaala je kde jako?Dadousku zapni majak,pojedeme asi na vyjezd,tohle je uz nejaky divny 😎 😎 😎 😎

dadous
7. kvě 2009

medu tohle vim od ty doby co chodím na kone 😅 3 kila nahoře 😕

meduna
autor
7. kvě 2009

tak ted jsem zase blondata?jakyho kone?jako Dadouse myslis 😀 nebo toho ctyrnohyho 😕

dadous
7. kvě 2009

medu 😕 modry koník 😀

dadous
7. kvě 2009

koukam že se na tebe musí dneska pomalu 😀

meduna
autor
7. kvě 2009

no tk to jsem se ale uz lekla,ze rajtujes na kobylach 😀 😀 😀 😀 nejak jsem si te neumela predstavit a nedoslo mi,ze rajtujes na modrym koniku,no a pak jsem myslela jako Dadouse 😕 😕 😕 ze si pri tom koukas na pneumosku na koniku 😔 😔 😔 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
7. kvě 2009

boze, ja mam vymytej mozek dneska 😀 😀 😀 nemuzu za to ta hneda se uz vymyla a je to fakt uz jen blond 😀 😀 😀 😀 Ale poprosim znamou at me zase kapanek udela chytrou,koupim si hnedou barvu.A to pak bude rachot tady,to uvidis jak mi to bude palit 😀 😀 😀 😀

dadous
7. kvě 2009

😀 😀 😀 tak to už se vidím 😀 😀

meduna
autor
7. kvě 2009

jak rajtujes vid 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
7. kvě 2009

no jasan 😀 i stou prackou nahoře 😀 😀 😀 víš jak kovboj 😀 😀

meduna
autor
7. kvě 2009

tak to by byl mazec 😀 😀 😀 😀 divoky zapad hadr 😀

dadous
7. kvě 2009

😀 tak ty naše holky se zas někde couraj 😒

meduna
autor
7. kvě 2009

a ja tady ted taky nebudu ☹ ☹ ale vecer zase jo,ted si jde Roman neco napsat na poc.tak vecer pa

mandarinka
7. kvě 2009

Já už sjem tady, jsem tady měla kamarádku na kafe - rychlej pokec 😉

chaala
7. kvě 2009

Ahoj holky,po delší době zdravím. 🙂
myslím,že vůbec nemám šanci Vás dočíst 😀 Kurz s dětma mi dal fakt zabrat,ale děti v pohodě,jen jsem včera usínala už po návratu v půl šesté.
Tak se jdu vrhnout na dočítání a těším se ,jak se nasměju.

chaala
7. kvě 2009

Zuzi,koukla jsem na nové fotečky kluků 🙂 ,super. Jsou to broučkové.
Medu,je mi moc líto,že to nevyšlo ☹ Ale doufám,že to nevzdáte a ještě se pokusíte.
Baru,tak schůzka v caru dopadla dobře 🙂 Už něco zobeš a brzy bude akce.
Dadous,četla jsem,že jsi nějaká nemocná...ale humor tě neopouští.Musím se smát,jak píšete s Medu 😀 tak ať jsi brzy dobrá.

Vítám i nové holky,které ještě neznám 🙂

meduna
autor
7. kvě 2009

ahooooooj Chaala,taj jsi konecne tady,styskalo se nam po tobe 😉 ja jsem dnes jenom na chvilku ale zitra to tady roztocime 😀 😀 😀 Dnes potrebuje Roman neco psat,ale jak me videl,ze jsem tady jak sup,tak me sem na chvilku pustil 😀 😀 😀 😀No nevzdavame se,pokracujeme asi na podzim,kdyz bude vse ok,to vis musime nasetrit 😝 😝 😝 Uz jsem to radne obrecela ale bohuzel,tak to nekdy v zivote je,ze nam nevyjde vse tak jak chceme,tak doufam,ze priste uz to bude jine 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Barunka uz zobe 😀 😀 😀 😀 ,tak doufam,ze tu tehu vlnu uz rozjede,jo a Mandy taky,tak holky snazte se 😉 😉 😉 😉 😉
pak Dadousek,ty,Pulinka,Zuzik ne,ta si da pauzicku urco par let 😀 😀 😀 😀 😀 no a pak jaaaaaaaa

mandarinka
7. kvě 2009

Ty woe holky, teď jsme píchali pregnyl na dozrání folikulů. Operace spočívá v tom, že jsou 4 ampulky, 2x voda + 2x prášek a musí se to smíchat. Upozorňuju, že motorkář alchymista hadr, míchal to 15 minut, nekecám. Ani kapka nazmar, to tady dělal, aby fakt nabral do stříkačky všechno, to jste neviděly a popsat se to nedá: i jednu jedinou kapišku vysával zpátky..... by z nás mudři měli radost 😀

lenkacar
7. kvě 2009

takže na řadu jdeš zítra v půl 10 😉

lenkacar
7. kvě 2009

měla bys být asi 4 pokud dobře počítam

lenkacar
7. kvě 2009

jak ti bylo po tom pregnylu ? mě po něm málem upadla prdel

lenkacar
7. kvě 2009

mamka mi ho píchala ve stoje a řekli nám v car že 2prášky a 1 voda a se mnou to málem řízlo ,takovej tlak ..fakt se mi udělalao blbě ..já teda blbě snášim injekce ,ale prdelní injekce jsou moje smrt 😔