IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
11. kvě 2009

kdybych nebyla večír nasraná mohl mě prošťouchnout a nic nebylo .indulona zbytečná

lenkacar
11. kvě 2009

zjistila jsem jak je ten můj mstivej hajzl ..vadí mu že dřepim na koníkovi a místo toho ,aby šel chrápat ,nebo teda spíš sexovat tak ,že prej půjde po mě na pc ,tak jsem ho seřvala ,že já už jsem vykoupaná a čekam milostivě an něj až se vykoupe a ne že on se bude mstít a půjde schválně na pc ..takže hádka a prej nevěděl že tu čekam ...na něj ..ty vado já ho zabiju a to s nim chci mít děti jo? neupadla jsem na hlavu?

mandarinka
11. kvě 2009

Leni kdy ET a jestli vůbec se rozhodne ve středu....

Koukám, že se doma milujete 😀

lenkacar
11. kvě 2009

jo jo milujem ..jsem nějaká nasírací 😉 ,asi tou mrchou

meduna
autor
11. kvě 2009

ahoj holky.
Leni zadny nervy...mame jich i tak dost 😉 😉

zuzana.79
11. kvě 2009

Ahojky holky..
Mandy, až ve středu?????? Proč?? My jsme loni měli v pátek OPU, přes víkend zbyly z 18ti vajuch 2 embria a v pondělí byl ET.. Myslela jsem, že jdeš na ET automaticky zítra.. A jak se daří těm mrňouskům od dárce??
Leni, hlavně, že Tě má manža rád a podstupuje s Tebou tohle martirium.. Tak mu nech trochu té mužské ješitnosti 😉 ..
Jak dopadla dnezka Kobližka??
Ostatní berušky zdravím!!
Tady je hnusotné počasí, takže zase dřepíme doma..A cvičíme a cvičíme.. ☹ Ach jo..

lenkacar
11. kvě 2009

medu já vim... 😉 jsem jak strunka ,mě stačí málo .. 😉

zuzana.79
11. kvě 2009

Ahojky Medunko!!
Předtím jsem neviděla Tvou odpověď!! Jak je zlatíčko??

lenkacar
11. kvě 2009

zuzy já jak mám před mrchou jsem nemožná ,ale snad to bude dnes dobré nevim ,ještě jdu na licajty ,představte si ,že na mě vlítnul exekutor ,že bejvalej nadělala dluhy na zdravotním..tak to mě nasralo jsme rozvedený 11let a tady u mě v bytě nikdy nebydlel ..tak to je jedno s druhým..

lenkacar
11. kvě 2009

je vám jasné ,že na policajty že? píšu jak pako,dnes ka ze mě nic inteligentního asi nic nedostanete 😀 😀 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

Ahoj Zuzi,jo dobry akorat necitim telo 😀 😀 mam fakt svalovou kocovinu,chce to cas.Ja to taky nechapu,ze to embrijko ty Mandy nedaj uz,kdyz ma jen jednoho bojovnicka.U vas i u nas to byla hrozna rychlost

lenkacar
11. kvě 2009

medu oni jí ho vyšlechtěj ,aby bylo mega gut

meduna
autor
11. kvě 2009

je to normalni,ze ja dostala ms 6.5 po tom neuspesnem ET a furt spinim a spinim,nevim asi bude nej kdyz navstivim gyndare co?No ja abych tam nemela nejake prekvapko v podobe cysty,nebo tak.Abych vubec na ten podzim mohla zase jit 😝

meduna
autor
11. kvě 2009

no to doufam,protoze koukam,ze pokazde rikaji neco jineho.

meduna
autor
11. kvě 2009

Holky jdu si vypit kaficko a pak na nakup,tak treba vecer.Zuzanko,tady zacina taky babirat na chcanec-fuj 😝 😝 😝 😝 😝

Leni,proboha hlavne k tem policajtum nechod ted pred mrchou,nebo se tam neudrzis a jeste je tam zmasakrujes,kdyz jsi tak rozzurena 😀 😀 😀 Ex by potreboval rozbit tlamu 😠 😠 😠 A ty urady taky,co te s tim prudej,nejsi uz davno jeho zena 😠

meduna
autor
11. kvě 2009

koblizku ty se mas,tak at jich tam je mooooc a kvalitni

chaala
11. kvě 2009

Ahoj holky 🙂 ,byli jsme na víkend pryč,žádný počítač široko daleko a zjišťuju,že nemám vůbec šanci Vás dočíst 😀 😀 Třicet stran je hodně,hodně. Tak snad zase zapadnu i bez dočtení.

meduna
autor
11. kvě 2009

Ahoj Chaala,no to je dost,ze jsi uz zase tady,uz jsem si rikal,kde tak dlouho jsi 😉 Jo to ani nema cenu,aby jsi to vsechno cetla,protoze by jsi se zase na dlouho ztratila,nez by jsi to docetla a mezitim,by se zase psalo a tak by to slo stale dokola 😀 😀 😀

dadous
11. kvě 2009

ahoj kelišky 😀 konečně doma, a jakej tu je klid 😅 , a koukam že na konoj taky 😕

meduna
autor
11. kvě 2009

na konoj? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
11. kvě 2009

to už maš nakoupeno? 😅

koblichzek
11. kvě 2009

Ahojky holky, tak konečně doma od doktora. Tak mám cca 20 folikulů. Ve čtvrtek jdu na OPU. Takže vysypat prasátko 😀 😖 a jde se na věc. No obavy už se blíží

meduna
autor
11. kvě 2009

myslis jako neco v hlave?(z chlastu) 😀 😀 😀 😀 ne za chcilku razime,Roman hodil sipku na gauc,je nejakej kantare,no a o sobe ani nemluvim 😝 hrbet mam jako by me nekdo pretahnul klackem

dadous
11. kvě 2009

jee kobli ty se máááš 😉

dadous
11. kvě 2009

ale sedět u pc mužeš, vid? 😀

chaala
11. kvě 2009

Medu,myslím,že se zapojím bez dočítání.
Zdravím Dadoska po práci 🙂 Taky jsem se před chvilkou dobelhala.

meduna
autor
11. kvě 2009

no prave,ze ani ne.se tady furt kroutim jak zizala.Dnes me boli celej clovek,kolena,ruce 😕 😕 😕 😕 mozna se rozpadnu.
Teda Koblizku,takova uroda..ja chci taky. 😢 😢 😢jenze ja jsem mala nosnice 😀 😀

koblichzek
11. kvě 2009

Jen aby to k něčemu bylo, ale z tolika snad jedno musí být to pravé.

meduna
autor
11. kvě 2009

Chaala mame tad jeste jednu ucitelku-Koblizka

meduna
autor
11. kvě 2009

takova uroda a aby nebylo!!!!!!!!to sipis,ze bude.A holky rikam vam,ze ted uz se to tady musi rozjet -tehotenstvi.