IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
18. lis 2009

Hehe Meduš to máš fajn.Mě furt do toho Karel krafe. Ale když to je dojemný i pro něj tak mi nadává,že něco říkám. 😀

meduna
autor
18. lis 2009

no my jsme s Romanem stejný citlivky 😀 😀

nadis.h
18. lis 2009

😀 Ale taky mám kámoše co je horší jak holka. 😀
Ale ten je teplej no. 😅

meduna
autor
18. lis 2009

dneska jsem upekla takovou dobrou bábovku,ale byla jsem tak hladová a nedočkavá počkat až trochu vychladne a půjde vyklopit,že jsem jí tak rvala ven,až jsem jí přetrhla 😠 a zjistila jsem,že nemám ale fakt nemám žaludek,ta půlka co zůstala ve formě,tak prase jsem jí sežrala.je po reklamě,jdu čumět

nadis.h
18. lis 2009

Medu tak takhle jsem se jednou napálila já a to že jsem sežrala buchtu ještě teplou a tak mě bolelo břicho,že už jsem to vícekrát neudělala. 😀

Ale když jsme u toho prasení tak jsem snědla 9 knedlíků k večeři se suproš segedýnem co jsem dělala. 😀

nadis.h
18. lis 2009

No konečně vypadli oranžáci. 😝 Jdu se natáhnout k telce. Dnes tady straším celý den u PC. 😝
Dobrou holky. 😉

lenkacar
18. lis 2009

na tyhle dojáky vůbec nekoukám a na manželky bych čučela ráda ,ale dávaj to zmetci tak dlouho ... 🙄 medu v kolbeně je cosi na auta ,já už nevim ..vladís tady zase probírá vánoce ,že nebudou peníze a tak jsem nad tim začla uvažovat ,ted jsem si poslala na kooperativu žádost a prostě koukám kam se vrtnout a tim ,že jsme v posraným městečku tak s tou prací to je na hovno ..musim si rozmyslet jestli si po novým roce pošlu žádost o večerní studium ,sice jsem tady nechtěla ,ale to by vladís nic neřikal ,když je zadara jen učebnice platit,ted jen řiká a co ta práce ..mě už z toho jednou šmejkne ..

lenkacar
18. lis 2009

medu asi bys mi dávala lekce sprechtění 😀 😀 😀 😀 ,bycvh tio do ip napsala úkol a ty bys mi napsala vo co tam gou 😀 😀 😀 😀 jako jazyky ,ty mi jdou tak leda do krku 😀 😀 😀 a už to taky neni co bejvalo 😝

lenkacar
18. lis 2009

tak mizim chrápat ,to zas budou príma sny .. 😝 😝 😝 😝

nadis.h
18. lis 2009

Leni vim jak Ti je.Je to strašný pocit. Akort jestli jako já nemáš nic jak se říká "na prdeli" jako sicher pro tyhle případy. Naštěstí u nás Vánoce neřešíme. Přes zimu Karel maká 15-16 hodin k tomu přes hodinu dojíždí od pondělí do neděle,takže na nějaký juchání není chut.Max dáme večeři..někdy o půlnoci a jde se spát. Jestli vůbec bude tady a nevýjde mu to zrovna na ten týden co odjíždí pryč. Dárek jsme si dali už ted tak to neřešíme. Ale stejně je to pruda.Já mu musím pořád říkat každou chvilku o každé prd.Sice nikam nechodím a kupuju jen jídlo, ale stejně mi to sere. 😝

meduna
autor
18. lis 2009

jo Leni dám ti lekci,když budeš potřebovat 😉 Vánoce nemám ráda,od tý doby co vím,že nechodí Ježíšek 😢 No jo,ale dodržuju je,holky jdu spát,zítra ahoj

coko.joko
19. lis 2009

Ahojda,
ja vanoce taky nemusim...jsem tady stejne sama,takze nejak to neresim a darky si nedavame,protoze si je davame pres rok porad,takze jediny na co se tesim je,ze si dam salatek s klobaskou... 😀 😀
a na dojacky nekoukam,protoze bulim taky a manzel se me pak hrozne smeje 😀

lenkacar
19. lis 2009

čusík holčičky moje ,tak včera se řešil ježíšek že budem po ježichu na suchu..takže dárky nebudou i tak se mamce musí něco dát a jídlo a tak ..no paráda ..jo a byla jsem ráno v kolbence dát přihlášku a životopis ,prej berou .. a já nevim jestli to chci jsme k tomu donucená ,chci si udělat kurz ,po novým roce dát přihlášku a pak jít makat a ne vše obráceně ..dopr ..

lenkacar
19. lis 2009

asi jsem dneska v depresi 😕 😕 😕 😕

coko.joko
19. lis 2009

lenkar ty a v depresi 😎 to snad ne,takova vesela kopa jsi 😅

lenkacar
19. lis 2009

to jo já jsem uzlík nervů je vidět že mě neznáš 😉

coko.joko
19. lis 2009

no to te neznam 😉 ale nepripadas me,ze by jsi byla uzlik nervu...... 😉

nadis.h
19. lis 2009

Ahoj ženy,
já Vánoce slavila jakože slavila pouze když jsem ještě byla s našima. Mám malou ségru tak to bylo hezký díky ní.Ale už 3 Vánoce jsem neslavila.Raději jsem šla vždy do práce. 😝

Leni víš co,můžeš nastoupit abys měla nějaké kačky,ale hledat můžeš dál. 3 měsíce co je zkušebka můžeš odejít na minutu.Tak si s tím nedělej hlavu.

dadous
19. lis 2009

ahojda, jo leni automobilovej prumysl ted frčí 😀
nadi modrejm fandím už od začatku 😵

nadis.h
19. lis 2009

Dadu jojo taky to tak vidím. A nebo možná Robert. Bude to už napínavý. Ale červenejm to teda nepřeju moc. 😨 Bude to na sto pro boj modrý a šedivý. Protože se spolu kamarádí tak je jasný,že se neoznačí.A nebo to už pak bude strategie.

dadous
19. lis 2009

tak jsem si zas trošku poležela 😅 akorat se mi přestava líbit, jak to v tom baraku zařizujou, barvy nic moc, ta šeda mi připada divna, a ty světla jsou šíleny, jediny vypínače a zasuvky se mi líbej

nadis.h
19. lis 2009

Dadu no ono je to tím,že to vybírá vždy nějaký jiný pár. Tudíž to není zcelené jak má každý jiný vkus. To jim trochu nedošlo asi v produkci. 😝 Mě se jako celkově nelíbí ten barák. Uvidíme až bude komplet,ale nevím no. Jako mít ho tak joo no pobydlela bych si v něm,ale kdybych si měla vybrat tak takhle vypadat nebude. 😝

dadous
19. lis 2009

no bude to pěkna slatanina 😀

nadis.h
19. lis 2009

Si kuř. 😝

dadous
19. lis 2009

😀 jo 😀

meduna
autor
19. lis 2009

Čau ženy,
tak si představte copak na mě dnes vykouklo v práci z koše 😲 😲 😲 umělá 3,14ča!!!!!to byl ale hnus velebnosti,nějakej dobytek si tam udělal dobře a vrhnul ji pak do koše 😝 😝 😝 ale maj to teda vymakaný,no ale asi to nebylo ono,když jí vojel a odhodil 😀 😀 😀 co najdu příště?nafukovačku?

dadous
19. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 no to vyhodil jo? 😀 😀

meduna
autor
19. lis 2009

jo debil,napral jí do koše 😀 😀 😀 ty vole ten letěl rychle z ruky a ta co dělala se mnou se málem pochcala smíchy

dadous
19. lis 2009

no ja si ted taky malem cvrkla do pradla 😀 😀 nooo a prachy tam nikdo nevyhodí vid 😅

meduna
autor
19. lis 2009

idiot,zaskotačil si tam s ní a pak jde pilotovat letadlo 😀 😀 to je sebranka v těch letadlech,Lenka měla letušku s holubem u nosu a já pilota co píchal umělou,nechutnou 3,14ču