IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
24. lis 2009

včera jsem vytáhla učebnici němčiny ,abych jako oprášila nějaké zbytky a zjistila jsem že na 2první lekce se chytam 😀 😀 😀 ,dál už je to horší ..víc přeložim,než jako sestavit větu ,to je mord ..ten posranej slovosled ..holky budte rády že šprechtíte ..tady byla mamka před chvílí a jsem tu zase bekala jak se budu muset učit na pc ,pokud by mě vzali,když bych chtěla dělat pokladní ,nebo prodavačku ,páč už se snad všude dělá na pc .. a já to neumím... 😕 😕 😕 😝 a hlavně do tý škeble mi to neleze 🙄

lenkacar
24. lis 2009

já stejně skončim v kolbeně ,páč mě vyhodí pro neschopnost se něco naučit ..v palici nas... 🙄 když byl člověk mladej tak by to šlo líp--- a hlavně dřív to dělali vedoucí nějaké uzávěrky a ted po tobě chtějí všechno i grafy ,aby viděli prodej za rok ,den po dni .. 😕 😕 😕 ,no nebudu kecat mám z toho bobky ..ale pokud by mě vzali je to poslední šance se něco naučit .. 😝 😝 😝

coko.joko
24. lis 2009

leni-do toho prijdes ucit se na PC je opravdu jednoduchy a mysli,ze to zvladnes 😉 no medu asi sprechti pekne,ale ja to lamu jak se da.......taky poradne neumim...... 😒 takze mam otevreny porad ucebnice a sem tam kouknu a zjistm,ze jsem uplne blba......to jsem tady chodila do skoly...a kdyz jsem prisla na prvni hodinu a tam samej Turek,Cernoch a albanci.....tak jsem koukala jak puk......... 😀

lenkacar
24. lis 2009

co se bude dneska vařit v čokoládově? já nevim co ..možná obalim smažák s bramborem,furt vařit ,to je vopruz 😝

coko.joko
24. lis 2009

leni,ale to fakt neni tezky na tom PC mas program a jedes.......toho se neboj......

lenkacar
24. lis 2009

čoko to já zjistila už dávno ,že jsem stará a blbá .. 😀 😀 😀 ,ne fakty ..pomalu mi to leze do palice a mám z toho hrůzu ..nevim proč jsem tak pitomá .. a jestli jsem tak byla vždycky .. 😕 😔

coko.joko
24. lis 2009

o to me povidej vareni to je krasna vec 😀 kazdy den to resim.......a jsem z toho uplne hotova......dneska na to dlabu a je kure to soupnes do trouby a nasral....... 😉 k tomu chleba a nebo ryzi a salatek......a zitra udelelam rizeto,v ct.-brambor a sekana a v patek asi rajskou a v sobotu a nedeli nevarim jsem sama.....takz mam pohodu od vareni.......... 😀

lenkacar
24. lis 2009

čoko já mám zkoušky z pc ,ale jak se po mě chce něco jiného než word a excel ,tak jsem vymaštěná ,nakonec ty grafy budou to jediné co zvládnu 😀 😀 😀 ,ale co ,ještě mě nevzali a s letošní smůlou 😝 ani nevemou ..tak co budem dneska hledat?já mám hlad ,pro začátek asi něco k jídlu

coko.joko
24. lis 2009

leni ja s tim bojuji uz od zakladky vzdy jsem se neco naucila odrikala a pak jsem to vypustila,takhle jsem zvladla zakladku a pak ucnak tak tobyla flakarna a hlavne jsem tam moc nechodila,ale udelala jsem to docela dobre...... a pak kdyz jsem se zeznamila s manzelem,tak se me ptal jestli umim nejakou rec a ja mu povidam jasne cesky,slovensky,polsky a trochu rusky a vlastne nemecky a on spustil a ja vubec netusila co rika 😀 😀

lenkacar
24. lis 2009

no to já bych mu řekla že česky a slovensky rozumim a rusky dobře a německy hodně,hodně málo .. 😝 😝 😝 a proč se tě ptal?

coko.joko
24. lis 2009

neboj ja ti verim..... 😉 to dopadne.....nesmis se tak podcenovat....... 😎
jamam taky hlad jako prase jsem sezrala uz housku,a ted se tu cpu mandarinkama nejak na nich ujizdim...... 😀 a co bude u vas k papani.....az bude Vladis cist dopis a tak by to chtelo k tomu nejaky super obed

lenkacar
24. lis 2009

já si našla salám sýr a chleba ...tak si tu mlaskam ..včera jsem večer jedla banány a jablka a pak jsem nemohla ani chodit jak mi tlačil žaludek 😝 😝 😝

lenkacar
24. lis 2009

jsem si připadala jak po OHSS nafouklá .. 😝 😝 😝 ,vidíš ten vladís ,ještě žes mi to připomněla ,to by zase byl pohřeb ..

coko.joko
24. lis 2009

jen tak se ptal...ja jsem vubec netusila o co jde...a pak me kamoska rekla,ze zije v nemecku a ted se vratil zpatky do CR a ceka jestli pujde zpatky .......a ja v ty dobe mela hodne spatny obdobi a tak jsem snim zacla tak nejak koketovat a bylo to hned.......a pak po 3 mesicich co jsem snim kamaradila,tak me rekl,ze jede do nemecka a jestli chci jet s nim,tak muzu......tak jsem volala dom,ze odjizdim a dala jsem vypoved a jela blazen co...a to jsem nevedela poradne kam a hlavne s kym......

coko.joko
24. lis 2009

a proc mu musis psat dopisy kazdy den.......to mu jako pisnes a on si je pak pri vece cte 😉 to ti verim to bych byla taky jako balon po bananech 😀 bych si dala cerny pivo...

lenkacar
24. lis 2009

černý oivo nemusim ,mám ráda gambrinus... 😉 plzenskej..no protože to vladís chce ,abych mu psala co jsem dělala.. a mě to šíleně otravuje a jak nenapíšu tak je nasranej a nemluví ..ty jo ty jsi dobrej dobrodruh .. a to jsi tam i pracovala v rajchu?já se učila španělsjky ,měla jsem asi rok španěla ..

coko.joko
24. lis 2009

leni tak mu to mas rict ustne hned ve dverich az otevre a pak mas klid..a nemusis psat.......ty blaho spanela to jsou zvlastni lidi......tady mame sousedku spanelku a to je docela narez.....takova ziva krev...jeste horsi nez Italove.....
jo dobrodruh jsem 😀 😀 taky semnou tata nemluvil pres rok,ze jsem odesla pryc a jen jsem zavolala,ze odjizdim......ale rikam tam bylo vic veci...... 😉

lenkacar
24. lis 2009

no kdyby to tehdy neskončilo ,páč jsem mu zjistila ,že nejsem asi sama,když mi jednoho dne zavolala nějaká pipka z brna kde žil a kam jsem i za ním jezdila ,že s nim čeká dítě ..tak jsem se mohla naučit dobře ,španělsky ,už jsem normálně mluvila ..

lenkacar
24. lis 2009

a normálně jsem ho viděla po x letech když jsme minulý rok stavěli z vladísem na pumpě před brnem ,byl tam s dcerou asi tak 12let a ženou ,nic moc .. a auto starej křáp.. no nehlásila jsem se k němu ,ale čuměla jsem jako puk ..

coko.joko
24. lis 2009

spanelstina je krasna rec.......tak jako italstina,ale nejhezci je francoustina....kdyz jsem byla v Parizi,tak by me jen stacilo nekde sedet a poslouchat jak se bavi.....uzasny jazyk......
to je teda skoda a kdovi kde by si byla ted.......nekde ve spanelsku......ale to by si zase neznala MK 😀

coko.joko
24. lis 2009

a myslis,ze by te poznal.......? 😎 to by asi cumel...

lenkacar
24. lis 2009

prd ve španělsku ...on žije v čechách .. 😝 a asi se dobře nemá ,podle toho jak vyzerali celá rodinka .. 😝 ,já kromě jednoho chlapa nemůžu říct ,že bych nějakýho rozchodu někdy litovala ,samý paka to byli ..

coko.joko
24. lis 2009

no ja jsem toho taky nikdy nelitovala a jsem rada,ze jsem poznala toho meho manzela...... 😉
no tak to maji asi tezky zit v CR........

coko.joko
24. lis 2009

leni a kdy jdes na ten pohovor.....asi me to uteklo......

lenkacar
24. lis 2009

at se má jak chce ,pěkně mi nasral ..no ale holku má pěknou ,černou .. 😉 tak to ti závidim že jsi štastná .. 😉 ,já ani nevim jestli to dítě náš vztah nějak změní ..jsem tak nasraná na celej svět.. 😝

lenkacar
24. lis 2009

pohovor zítra odpoledne ještě nevim v kolik ,prej mi napíše sms v kolik..zatim vim rozmezí od 14 do 18hod. 😝 ,doufám že po jednej 😝 holce

lenkacar
24. lis 2009

to je pěkný ta diskuze ,,začneme sexem a skončíme ...,, 😀 😀 😀

lenkacar
24. lis 2009

já bych dala diskuzi ,,začneme v caru a skončíme na psychině..,, možná že by se to ujalo 😀 😀 😀

coko.joko
24. lis 2009

jak jsi dlouho s Vladisem?
no u nas to taky nebylo ruzove.....uz jsem mela spakovano a sedela jsem u dveri a rvala jak zelva,ze jedu zpatky do CR.......

lenkacar
24. lis 2009

jsme spolu skoro 3roky..a z toho mi 2,5roku pije krev 😀 😀 😀 😀