IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
24. lis 2009

tak zalozime jeste jeste jednu diskuzi a uvidis kolik tam bude lidi......... 😀 😀
tak zitra?to je super budu na tebe myslet a dopadne to a kdyz se nebudes citit,tak si vzpomen na MK a uvidis hned te neco napadne 😀

coko.joko
24. lis 2009

to uz dlouho. 😉
dadous se dal opravdu do oken......meje jak diva nez zacne prset.....
a medu copak asi dela ta.....v praci........

lenkacar
24. lis 2009

když to vemu zpětně tak poprvé jsem se vdávala z lásky a vydrželo by to asi dlouho ..nebýt toho že to byl debil s velkýmD,samej průser a pak i policajti do toho ,nedavno zase seděl .. tak jsem od něj zdrhla po 6letech...a pak jsem byla 6let s vdovcem a měl 2děti a to taky byla síla ,ale milovala jsem ho hodně a nakonec si našel pindu v práci a měl jí spokojeně při mě 3roky .. píchal nás obě ..než jsem se to dozvěděla od manžela oné krásky ..tak jsem taky odešla .. 😝 😝 😝

lenkacar
24. lis 2009

mám 6letky .. tak to má vladís ještě 3roky 😀 😀 😀 ,ty jo já mejt nic nebudu ,bych odlítla i z hadrem 😝

coko.joko
24. lis 2009

😉 koukam taky pestry zivot....no ja jela 3 letky......prvni magor do motorek a ja pubertak.....takze on se porad sral z motorkama a na zavody.Me to nebavilo ja radsi na diskoteky....pak docela v poho kluk,ktery si me nastehoval do baraku s maminkou a to bylo neco na me....porad chodila a rovnala me veci tak jak to dela ona a fakt mazec....pak jsem odjela do lazni..a kdyz jsem se vratila,tak jsem se dozvedela,ze pichal moji kamosku a dalsi holky,tak jsem sla hned a bydlela jsem u kamosky......a pak se nasel manzel a stim jsem uz 9 let.....takze jsem to zvladla a snad zvaldnu......

coko.joko
24. lis 2009

no treba Vladis vydrzi a bude to dele.... 😉 ne vlastne ty musis vydrzet 😎

lenkacar
24. lis 2009

čoko taky dobrý ..říkáš bydlení s matkou mazec jo?

coko.joko
24. lis 2009

ty blaho.....uz nikdy ne s tchyni......porad se srala jak mam uklizeno a ze okna se mejou jednou tydne a stejne jako ona.....pak me kontrolovala jak jsou umyte no hrozny......a do vareni jak kecala,ze to ma rad takhle a ne ja kto delam ja a porad neco.......fakt teror......tam zustat,tak jsem opravdu v blazinci......a ted jsem ho potkala v lete a uz nebydli s mamou,ale s manzelkou ta to psycho nevydrzela 😀 😀 a ma dvojcatka......porad s ime prohlizel a rekl me,ze stejne vi,ze se k nemu vratim....blazen nejvetsi.....

lenkacar
24. lis 2009

chichi ,tohle na těch chlapech nechápu ,že si myslí jak jsou furt neodolatelný... 😀 😀 😀

lenkacar
24. lis 2009

já nikdy s matkou cizí nežila a 8měs. po sbvatbě s mojí a to bylo nemlich to samý peklo ..ona je hrozná hygiena ..já s ní kámošim až tak zpátky 8let ,jinak jsem se jí až bála ,až od tý doby co jsem satorie jak ona si rozumíme 😀 😀 😀

coko.joko
24. lis 2009

no ja je taky nechapu....... 😀 😀 uz mas dopis........a chtela jsem se zeptat ty mas sveho konika nebo chodis nejak ke kamosce 😉

lenkacar
24. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 koníka?hm modrého 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

coko.joko
24. lis 2009

pockej ja mysela,ze chodis na kone nekam......a ted me to cvaklo ty si myslela modry kun......jsem debillllllllllll teda..............to me vubec nedoslo 😀 😀 😀 rikam,ze mam jit neco delat,ze me to nemysli....

lenkacar
24. lis 2009

dopis už mám 😀 😀 😀 ,stačí krátkej 😉

coko.joko
24. lis 2009

teda to jsi rychla.....takze "Ahoj Vladisku,dneska od rana sedim na PC a to je vlastne vse co jsem za dnesek delala 😀 😀 kratky a strucny

lenkacar
24. lis 2009

náhodou je to dobrý 😀 😀 😀 hele my si jednou z holkou z koníka psali o psech a pak se nenápadně přešlo na muže a stříhání ,ale jen jedna a druhá to nepostřehla a nějakou dobu hovor a až když jsem začla líčit jak ho vemu za ušima apokračuju zádama a pak ocas tak mi napsala ,že mám doma chlupáče 😀 😀 😀 a ona že jen za těma ušima ,no my se pak tak nasmály ,jedna popisovala stříhání psa a druhá muže

dadous
24. lis 2009

kuchyn hotova 😝

lenkacar
24. lis 2009

no to ne,,ahoj šmudlo ,je tady hrozná tma ,už aby bylo jaro ,jak se máš?já peru ,peru si i bundu ,aby voněla ... 😀 😀 😀 nevim co budu vařit ..atd ,takový bláboly ,to že dřepim na MK to je mu jasné 😀 😀 😀

dadous
24. lis 2009

leni ještě musíš napsat že ho miluješ 😀

coko.joko
24. lis 2009

leni to je mazec se tu lamu smichy az me boli bricho.....a to nemam naladu,ale tohle me rozesmalo pes a chlap...to je hotovo...... 😀 😀 no co kdyz se mu to libi,tak pis on ma radost a to je dulezity.... 😀
dadous je hotovy s kuchyni.....kolik mate jeste mistnosti 😀

lenkacar
24. lis 2009

dadu na pohádky už nevěří ,neni malej 😀 😀 😀 😝

dadous
24. lis 2009

zítra taky dvě okna v obyvaku, a jedno malinky v ložnici, a pak ještě dvě v pokojíčku, jenže tam je zas takovej mrdník, že to budu muset vzít i s uklidem 😝 😝 😝 ty kluci jsou hrozny prasata 😝

coko.joko
24. lis 2009

to je,ale pekny,kdyz mu pises dopis.......co delas za ten den...... 😀

dadous
24. lis 2009

no leni ale asi by pěkně čuměl kdybys mu to napsala 😀

lenkacar
24. lis 2009

no čoko ale vymejšlej cos dělala když nic že?! 😀 😀 😀

coko.joko
24. lis 2009

dadous to mas teda co delat.....aspon se nenudis 😉
leni-tak to neni tak tezky si neco vymyslet.....a na zaver bych mu napsala "miluji te a vecer se na tebe budu tesit...... 😉 a budes koukat jak ozivne

lenkacar
24. lis 2009

hm čoko ,ale o to oživnutí nikdo nestojí takže v klídku a znova ,,ahoj šmudlo ,za dobu tvé nepřítomnosti se nic zvláštního nestalo ..,, 😀 😀 😀

dadous
24. lis 2009

😀 vladís je šmudla jo ? 😀

coko.joko
24. lis 2009

leni-no to jde taky........ 😀 ale at ma nejakou zmenu 😉
tady zaclo zase prset.....

lenkacar
24. lis 2009

jo šmudla ..to je milé oslovení že ?on mě neoslovuje nijak takže nevim jak by mi psal dopis