IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
19. pro 2009

jo medovník je dobrej 😅 mě tam vždycky točej ty hosti jak maj přiblble naučeny otazky 😀

nadis.h
19. pro 2009

No hlavně nějaký ty ženský jsou takový já nevim ani jak to říct. A tahle bába mi lezla na nervy jak mu "přikázala" namazat ten medovník. 😀 😀

dadous
19. pro 2009

😀 se mu do toho moc nechtělo 😀

nadis.h
19. pro 2009

No právě. Ona mu to tak přikázala. 😀 😀 Nejdřív to matlá tim kafem a pak to flákne jemu. 😀 Ale tu kachýnku bych zpráskala hned. 😝 Občas tam má dobroty.

dadous
19. pro 2009

to jo recepty ma dobry, ale von mi moc nesedí, je takovej hrom do police 😅

nadis.h
19. pro 2009

A koukáš někdy na itala? 😀 To jsme koukali s Karlem prvně ted a museli se tlemit jak pořád říká naše toto naše tamto. 😀

dadous
19. pro 2009

jasně že koukam, ten ma spravny vyrazy 😀

nadis.h
19. pro 2009

To jo. Mluví fakt rozkošně. 😀

dadous
19. pro 2009

😀 to furt říkam že se odstěhuju do italie 😀 tam je aspon teplo, ale ted mi říkal tatka, že na příští rok hlasej tropicky vedra na leto, takže chudaci dětičky 😝

larri
19. pro 2009

Ahoj Nadi,vidím,že tady řešíte Babicu.Bydlí kousek od nás,chodí někdy k nám a vypadá uplně stejně jako v televizi.
Krátká trička a roztřepané vlasy. 😉

Itala miluje muj miláček,líbí se mu,jak sklonuje a pořád se ptá,kdo z nich mluví lépe.

dadous
19. pro 2009

😀 jsem se musela minula smat u Ano šefe, jak šefkuchař říka kuchtíkovi,: ty to tam sypeš jak babica 😀 😀

dadous
19. pro 2009

mě šlehne, k sousedum přijela dcera s rodinou a se psem a karel si muže strhat tlamu jak furt štěka, to budou teda svatky 😖

coko.joko
19. pro 2009

hoj,jsem doma z venci a muzu rict,ze me je hrozna zima...takze se jdu namocit do vany nebo snad nerozmrznu 😀
koukam babica a Ano sefe to jsou dobry programky,ale ja je moc nesleduji 😀 😀 a medovnik bych si dala taky..

dadous
19. pro 2009

coko tak se mazej pořadně zahřat a teplej čajík si udělej 😵

dadous
19. pro 2009
liptonek
19. pro 2009

Jdu se s vama rozloučit..aspoň na čas. V úterý jsme o naše dva poklady přišli. Chtělo se jim na svět moc brzo...moc brzo na to, aby přežili ☹ Vy to ale koukejte dotáhnout a do konce !!! a třeba jednou zase tady....mějte se. Všem držim pěsti! Jo a medu...byly to holčičky ☹

nadis.h
19. pro 2009

Liptonku to ne!!!!!!!!!!! 😢 😢 😢 😢 😢 Drž se!!!!

dadous
19. pro 2009

lip to je hrozny, hlavně se držte 😨 je mi to moc líto 😢

meduna
autor
19. pro 2009

Ahoj holky,Liptonku,tak ráda bych ti nějak pomohla,ale vím,že slova která by ti tvoji bolest vzala nejsou,moc na tebe myslím,je mi to líto 😢 😢 😢 😢

dadous
19. pro 2009

ahoj medu, to je v prdeli vid 😠

meduna
autor
19. pro 2009

ahoj Dadoušku,no to je teda v prdeli,proč se takový hnusný věci dějou??????Coko a zeptej se ho do jakýho hotelu jedou

dadous
19. pro 2009

ja nevím, není to fer

nadis.h
19. pro 2009

Dneska jsme se zrovna s holkama o tomhle bavily jak je strašný že tomu prostě nelze předejít ani to včas poznat... 😖 😢 Je to hrozný.

Dadu super odkaz. 🙂

Meduško žiješ ještě? 😅

lenkacar
19. pro 2009

čus holky jen sem vlezu tak čtu tuhle hrůzu? 😔 😔 😔 😔 lipánku panebože je mi to tak líto ..holčičko neni co napsat ..hrůza

meduna
autor
19. pro 2009

jo žiju,ale tak nějak o tom ani nevím,vlastně jsem tak nějak na půl kožka už 😝 ahoj Leni 😉

dadous
19. pro 2009

hoj leni ja už myslela že tě někde prodaly 😅

meduna
autor
19. pro 2009

já to ale nechápu,jak to,že to nepozná doktor?

dadous
19. pro 2009

medu to vas chtěj jako vodrovnat bo co?

lenkacar
19. pro 2009

já jsem do večera balila dárky 😝 😝 😝 nesnášim to

lenkacar
19. pro 2009

na babicu jsem taky čuměla ,medovníček pěknej ,bych se s tim chtěla plácat 😝