IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
26. pro 2009

teda nadi ty se nezdaš 😀

meduna
autor
26. pro 2009

Nadi,alespoň budeš jako stará mít na co vzpomínat a dávat to k dobru 😀

nadis.h
26. pro 2009

a na jednom vánočním večírku zase s touhle stejnou kámoškou-dělaly jsme spolu na hotelu...jsme se zlily a vletěly na pánský hajzlíky za transvestitou a obtěžovaly ho jestli má pinďoura. 😔 😀

nadis.h
26. pro 2009

😀 No tohle opravdu nebudu nikde říkat. 😔

Coko oni celkově hokejky-trenéři apod jsou vtipálci. A největší postavičkou pro tyhle srandy je chudáček Zbynďa Kusý. 😀 Někam třeba letějí a objednají mu místo jídla stravu pro mimča.Přesnídavku a tak... 😀 😀

nadis.h
26. pro 2009

Fuj holky já se tak stydím. Teď bych už nikdy nic takového neudělala. 😒

coko.joko
26. pro 2009

teda holky vy jste pekna sebranka....udelame sraz ne.. a pekne se z hulakama 😀 😀 😀 to by byla prdel....uz to vidim...medu to sis dala travicku... 😀 😀

dadous
26. pro 2009

bodejt by jo , vždyt budeš matka 😀

meduna
autor
26. pro 2009

už jsem vám psala jak jsem se zežrala a přišla dom,máma na mě čekala a já jak jsem v pohodě a pak jsem si šla lehnout a za chvilku máma přilítla a říká:Aleno,že ty jsi se poblila??? 😠 a já neeeee,proč?a ona ,no takhle si krknout to neni normální!!!!a chtěla mi odhrnout peřinu a já ať to nechá,že tam nic nemám,no a ona to odhodila a tam hromada jako kráva 😀 😀 a máma:co to je?taková halda 😀 😀 mě bylo trapně jako prase.Ráno jsem se dáma šla učesat a ještě jsem si vyčesávala salám z vlasů 😀 😀 😀 😀 FUJ

nadis.h
26. pro 2009

Já bych řekla,že to bylo něco silnějšího než travička jestli měla takové halušky. 😀

Holky kdepak.Já bych se už nikdy neopila.

dadous
26. pro 2009

😀 medu a od ty doby tak dbaš na uklid vid? 😀 😀 😀

nadis.h
26. pro 2009

MEDUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU tak ted si čurnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Bleeeeee 😀 😀 😀 😀 😀
Tady v tom jsem měla štígro. At jsem byla sebevíc zlitá tak jsem nezvracela. Ono ani ted nezvracím.Asi to neumím. 😀

meduna
autor
26. pro 2009

proč by ses styděla,každej někdy něco udělal.já nevím co to bylo,prej hašiš s něčím,fakt nevím
no je nás víc,co se ráno vzbudily a šok,kdo že to leží vedle 😀 😀 a přitom večer se zdál být tak pěkný 😀 😀 😀 😀

dadous
26. pro 2009

dneska tu mame vyloženě svateční tema 😀 😀

meduna
autor
26. pro 2009

asi jo Dadoušku 😀 😀

nadis.h
26. pro 2009

Medu no já byla uplně v prdely. 😀 V 7 ráno zvoní mobil,já otevřu oči tma jako v pytli a já si říkám:pohoda,jsem celá,jsem doma v postely,není mi moc blbě..A najednou se ozve vedle mě takový ten přikřáplý hlas.... 😲 Během 5i minut jsem byla holky pryč. 😀 Ale to bylo prvně a naposled co jsem nevěděla kde to jsem a jak jsem se tam dostala. 😀

meduna
autor
26. pro 2009

no to je sváteční a jak 😀

meduna
autor
26. pro 2009

k mládí to patří pár čuňačin 😵 😵 😵

nadis.h
26. pro 2009

To jo a ještě s takovou ""celebritou""... 😀 😀 😀

coko.joko
26. pro 2009

kecas ty znas Kusyho to je prdel......ten svet je opravdu malicku.......... 😀 😀
medu to je prdel.......
nadi...proc se stydis ja bych uz nemohla chodit po Dvore Kralove a po Hradci 😀 😀 no ted kdyz si na to vzpomenu,tak me je taky trapne....kdyz jsem prijela taxikem v 18 letech jen v kalhotkach a v tricku 😀 😀 lidi chodili do prace a sla domu 😀

nadis.h
26. pro 2009

Ale kdybychom to daly dohromady..Tak kam by se hrabaly ty naše průsery na to co bychom udělaly společně.. 😀

meduna
autor
26. pro 2009

😀 😀 😀 v kalhotkách a triku jo 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
26. pro 2009

holčičky tak ja mizím, dadouš ma potřebu jít na pc 😅 zejtra jedem po navštěvach tak večer juknu 😵 tak se mi tu opatrujte 😵

meduna
autor
26. pro 2009

hele,já jsem už dneska neškodná 😵 😵

nadis.h
26. pro 2009

Coko no znám neznám.Kdo z hokeje nezná Zbynďu. 😀

Uuuaaa v kalhotkách a tričku jo?? 😀 A kdes nechala zbytek?? 😀

coko.joko
26. pro 2009

vcera tu bylo taky mladi,ale trocu jinak nez dnesni tema.... 😀 😀

meduna
autor
26. pro 2009

tak ahoj Dadoušku a pěkný večer.Zítra jukni 😉 😉 😉 😉 😉 😉 jo a vyfoť co jsi upletla

dadous
26. pro 2009

medu ja to ještě nemam 😕 se stydím 😅

meduna
autor
26. pro 2009

hele jednou jsem byla u jednoho doma,prej naši jsou pryč,tak my nachcaný dorazili a divočili a pak po....že si jdeme udělat kávku,já nahatá si to seru do kuchyně a TAM,seděla jeho matka 😕 😕 😕 😕 😕 😕 panička to tušila,tak neodjela

meduna
autor
26. pro 2009

Dadoušku ,abys to do porodu stihla 😀

coko.joko
26. pro 2009

dad Ahoj.......a zitr se prijd podivat.......
holky ja se ozrala s kamosem a kamoskou a pak jsme se jeli koupat a kamos idiot me sebral veci a hodil me je do vody a jak byla tma tak jsem nasla jen mokre tricko a kalhotky... 😀 a ze jsem ji mela jak s praku,tak jsem si idiot zavolala taxik,ten pro nas prijel k lesu a ten pohled toho taxikare vidim do dneska,tak mu to vysvetluji a on se smal a odvezl nas,ale ten trapas.......sousedi pak drbali...ale co mlada jsem jen jednou....