IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
31. pro 2009

no balení je na prd,taky jsem to dělala v krámu,taháš bedny jak blb a záda v hajzlu 😝

lenkacar
31. pro 2009

mě taky, žeru česnekový chlebíčky a na všechny seru ..jsem ráda že tenhle zkurvenej rok končí

meduna
autor
31. pro 2009

to ti povím,to byl rok na hovno,tak doufám,že ten novej se kapánek vzchopí 😉 😉 bych mu radila 😎

dadous
31. pro 2009

jee medu krasna fotka 😵
holčičky moje všechno nej nej do novyho roku, at je lepší než ten letošní a splní se vam všechna přaní 😵 a ja vím jaky 😅 mam vas moc rada 😉

lenkacar
31. pro 2009

dadu ahojky taky tě ráda vidim a přeju zdravé miminko 😉

lenkacar
31. pro 2009

už aby tyhle přežíračky skončily ,to je o zdraví 😝 😝 😝

meduna
autor
31. pro 2009

Holky,taky vás mám ráda,takovou dobu už se slejzáme a ještě jsme se všechny neviděly,tak doufám,že to napravíme v roce 2010. 😎

lenkacar
31. pro 2009

tak mizim holky papapapapapapapa a hezky to oslavte já hned po půlnoci padam do postele.

dadous
31. pro 2009

leni děkuju 😵 😵 ja si dala dvě deci vínka a za chvilku jdem na ohnostroj 😅

meduna
autor
31. pro 2009

od zítra NEŽERU!!!!!!!!!

dadous
31. pro 2009

medu posílame vam s dadoušem pusu 😵 tak pa v roce 2010 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

meduna
autor
31. pro 2009

Dadoušku taky posíláme a pěkně to oslavte.Bacha na hovňostroji,aby to Dadouškovnu nevybláznilo 😉 😉 nebo ti dá kopaneček 🙂

meduna
autor
31. pro 2009

Ahoj holky,teď už v roce 2010 😉 😉 to zas bude utrhanejch prstů a otrav z chlastu,ještě,že nám to nehrozí 😉 😉 tak čau,jdu hnípat a za chvilku hurá do práce 😝 😝 😝 Musím vykročit PRAVOU,ne že na to zapomenu 😖

coko.joko
1. led 2010

Ahojda,tak se hlasim....ted jsem vstala a je me krasne...a ani me hlava neboli 😀 😀 no vcera co tady predvadeli o pul noci to jsem pravdu nezazila 😎 a pak porad houkali sanitky....takze veselo....jeste,ze jsem byla doma a v klidu......jinak pohoda u telky s vodou a zmrzlinkou 😀 😀 😀
medu presne ja jsem si opravdu myslela,ze tu je jina baba....tobe to moc slusi.....
leni,aspon jednou za rok si musime doprat ne trochu se prezrat to je i zdravi 😀 😀
dad,jaky byl ohnostroj u vas....
nadi ty si to asi zaspala co?
Taky bych vas rada videla na zivo.....nekde posedela...ale kdyz vsichni jste moc dalekoooooo.....treba se sejdem v tom roce 2010.....

pavcahola
1. led 2010

Ahoj tak jak je?Mě je dobře,ale chtěla jsem se vás zeptat jestli jste někdo užíval sprej Synarel,pokud jo tak kdy jste ho užívaly jestli před jídlem,po jídle a nebo během jídla.

nadis.h
1. led 2010

Ahoj holčičky,

tak začíná konečně Nový Rok. Tak přeju hlavně Medunce,Leničce a všem netěhulkám,aby se v tomto roce dočkaly! 😵

Pavco já jsem měla Synarel a neřešila jsem kdy ho stříkám. Musí to být vždy ve stejnou hodinu,stejně jako stimulační injekce. Já to vždy pachtila v 10 ráno a v 10 večer. A bylo fuk jestli jsem najedená či ne.

Coko Ty jsi byla sama doma?? Já jsem zalezla do pelechu jak jsem se tu loučila a v půl 10 jsem vypnula už telku a byla tuhá. A přesně v 00.01 jsem se probudila na wecko,ale hned zase chrněla.

coko.joko
1. led 2010

nadi,nebyla jsem sama,ale ten muj byl s klukama v hospudce maji tady takovy zvyk a prisel asi v pul sesty,tak vecu a k telce a co myslite usnul me broucek,ale me to bylo jedno ja jsem se koukala na DVD a bylo me dobre..o pulnoci jsem ho vzbudila,at si semnou pripije a sla jsem taky spat...

nadis.h
1. led 2010

Jo tak. No tak co hlavně že jste byli spolu. I když chrndal. 😀

coko.joko
1. led 2010

presne tak ja jsem mu to nechtela zakazovat jsem preci hodna manzelka 😀 ted dame obed a pak jde na trenink a zitra rano me zase odjizdi a vrati se v pondeli......

nadis.h
1. led 2010

Můj se mi vrátí v neděli v noci. A odjíždí zas za týden na týden. 😝 Ještě že chodím do té práce. Mám vždy doma depku. A to mi minulý rok nijak nepřišlo,když takhle jezdil pryč.

coko.joko
1. led 2010

no ted mas vic hormonu v tele a tak ti je vse lito,ale ja uz jsem na to opravdu zvykla,ze me to vubec neprijde...

nadis.h
1. led 2010

Asi jo no.To mě nenapadlo si dát dohromady. 😅
Mě budou dnes sousedi milovat. Dala jsem prát prádlo a za chvilku jdu luxovat... 😀

coko.joko
1. led 2010

nadi,tak to te budou milovat sousedi 😀 😀 ja jsem se najedla a ted jsem mluvila s nasima....

nadis.h
1. led 2010

Naši se včera zhádali. 🙄 Tak v půl 11 táta spal a máma se ségrou dřepěli v pracovně a mála bulela že si zníčila hračku od Vánoc.Takže to měli jistě zábavné.

coko.joko
1. led 2010

nadi.....ty ms malou segrou?a kde bydlite.........no hadky jsou asi vsude stejny..... 😉

nadis.h
1. led 2010

No malou. Už je to velká holka. Je jí 12.
Naši bydlí v Líbeznicích..kousek za Prahou a já v Liberci.

coko.joko
1. led 2010

tak to mas taky kousek k nim...jako ja... 😉 jeste,ze jsou ty PC a muzu snima mluvit pres skyp....nebo bych se tu asi zbalznila 😉 je tak to uz je velka slecna....ted jsem vyprovodila Vratu a mam klid 😀 😀 taky me dnes nejak boli zada...a to jse muz cvicila na balonu a porad me to tam tlaci..... 😠 bych si dala neco dobreho nejaky cesky zakusek a k tomu dobrou kavicku....

nadis.h
1. led 2010

No jde to. Ale musí se debilně do Prahy pak metrem a busem. 😝 A přitom je stejný směr a stejně tam přímo odsud nic nejezdí.

Já nemám chut na nic. Furt tak málo jím a kdž jím tak jen z donucení. Jinak bych nemusela jíst třeba týden. 😝

coko.joko
1. led 2010

to ted musis papat 🙂 ale je fakt,ze ja v 12tt jsem taky nejedla a bylo me fakt zle.....ale ted uz me moc chutna.... 😉 😉 uz mas hotovo..vyprano,vyluxovano 😉

nadis.h
1. led 2010

No mě špatně už není,ale mám strašnou nechut k jídlu.Všechno mi příjde hnusný ..
Už mám. Ještě jsem chtěla vytřít ale to až zítra. 😀