IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
2. led 2010

medu ja jsem mela svatbu v ZOO 😀 😀 a byla hrozna sranda 😀

nadis.h
2. led 2010

Coko jako fakt jo? 😀

meduna
autor
2. led 2010

jdu do vany,musím rychle,než si psice vymyslí,že se jí chce,tak abych pak nemusela běžet v ručníku,když to nebudu chtít mít tady v bytě 😒

gejbik
2. led 2010

jj domácí mazlíček k pohledání.... brrrr no jak by zachřestil bylo by po mě.... 😀

No tak jsem tady s vámi strávila chvíli,ale ten můj už mě honí ať ten laptop zavřu a jdu se mu věnovat... takže ho poslechnu a odcházím... škoda.... tak se hezky pobavte a Nadi ať ti to doma dobře dopadne.... 🙂

papa

meduna
autor
2. led 2010

fakt v ZOO jo 😕 tak vlož fotečku nějakou s hadičním svědkem

meduna
autor
2. led 2010

čus Gejbi

coko.joko
2. led 2010

nadi fakt....ja mam rada porad neco extra a svatba na radnici me opravdu nebere,tak jsem chtela neco jineho a tak pak se rozhodlo v ZOO 😀 trochu netradni,ale dobry

coko.joko
2. led 2010

tak ja najdu pockej te.....

nadis.h
2. led 2010

Gejbi ahoj hezký večer.

Coko já taky když už někdy svatbu tak určitě ne klasickou. Já bych se chtěla vzít někde jen v klidu na dovče.

coko.joko
2. led 2010

no to jsem chtela taky,ale byl to velky problem,protoze musis mit spoustu papiru a litani a my se rozhodli v kvetnu a v cervenci byla uz svatba.... 😉

coko.joko
2. led 2010

me tam ta fotka nejde dat..je moc velka 😀 😀

nadis.h
2. led 2010

Teď přišla blondýna z Casina a říká:

Dobrý deeen. Prosím Vás půjčíte mi klíč od koupelny zeshora?? A já: A který to je. A ona ukazuje a tenhle žlutej co támhle visí. Čumím jak můžu na věšák s klíčema a za boha nevidím žádný žlutý klíč.A on tady žlutej před Váma a furt žlutej žlutej. No a ve finále říká žlutý,ale byl bílej!!! 😀

nadis.h
2. led 2010

Tak nám jí šoupni na mejla. 😅

coko.joko
2. led 2010

to mas veselo....nadi.....se me nejak seka MK....asi je uz unaveny.... 😀

nadis.h
2. led 2010

Taky mi nešel ted chvilku. 😝

Já furt myslím na toho Kadla. 😀

coko.joko
2. led 2010

no tak to me se taky seka a poradne trva to nez naskoci stranka..... 😉 asi je tu hodne lidi....

coko.joko
2. led 2010

😵 neboj to dopadne dobre...no co kdyz bude prskat,tak mu reknes,ze jsi byla unavena a musela si odpocivat..... 😵

nadis.h
2. led 2010

Počítala jsem si hodiny za práci co dělám z domova. Jsem se nemohla vůbec dopočítat. 😝

meduna
autor
2. led 2010

jsem se kapánek zasekla ve vaně a pak u bedny no a taky jsem si pohrála s Fufinou,tak jak je to s tou fotkou už jsi jí tam dala?jdu juknout

meduna
autor
2. led 2010

Nadi,to tě tak zblbla ta bloncka až se z toho pak nemůžeš dopočítat 😀

nadis.h
2. led 2010

Ta měla dost Medu. 😀 Šla bych taky do vany je mi klendra. Zítra se vyvalim do vany hned ráno jak příjdu z háku.

mimide
2. led 2010

ahoj , jsem 24 den po ET, 14.den test negativní - vysazený léky, objevila se MS, dnes z důvodu nevolnosti jsem si udělala testík a byly slabé // je to možné ... po takové době, vynechání léků a po MS ?

blazenkaa
2. led 2010

ahojky holčičky jste tu ještě některá že by jsem si s váma taky pokecala sice po dlouhé době a nevím co se tu děje.

nadis.h
2. led 2010

Blaženko ahoj.Jak je? 🙂

Mimi kdo Ti řekl at vysadíš léky??? Většinou se má jít na odběr krve,aby se s jistotou prokázalo,že HCG není v těle.

blazenkaa
2. led 2010

mimide co si myslím já tak je to možné Koblížek taky 3 týdny teď nevím jestli krvácela nebo špinila ale je taky těhu bude lepší když si počkáš na kontrolu a nebo dojdeš na krev a ty prášky jsi neměla vysazovat a házet to hned za hlavu

mimide
2. led 2010

jsem měla 14 den ET i krev neg. řekli mi v CARu léky vysadit ☹ ....

blazenkaa
2. led 2010

ahojyk Nadis aspoň někdo tu je to jsem ráda už jsem to chtěla vypnout já se mám pořád stejně akorát jsem teď nějaká nemocná a co ty jak je těhulko maminko 🙂

blazenkaa
2. led 2010

Koliátý den jsi teď

nadis.h
2. led 2010

Blaženko všude lítá chřipka.Naši jsou nemocní taky a přítel to samé. 😝 Já se mám fajn. 🙂

Mimi tak to budeš muset k dr.To tady nevymyslíš.

zuzana.79
2. led 2010

Ahojky berušky.. Po strašně dlouhé době Vás všechny zdravím a opožděně přeju splnění snů v roce 2010!! Hlavně krásná a zdravá miminka!!
U nás už je veselo..Oslavili jsme 1. rok a kluci jsou naprosto báječní.. Už přemýšlím o dalším 😉 ..Ale Honza zatím nechce ani slyšet..
Medunko, moje, jak se máš?? Čeká Vás letos další pokus???
Blaženko, dneska to moc na pokec není, za chvíli mastím spinkat, ale jak se máš? Kdy Tě čeká další pokus?
Mimide, já bych řekla, že jsi otěhotněla přirožzeně v dalším cyklu 🙂 Jestli jste se teda milovali 😉 ..Jinak je to Vánoční zázrak!! Každopádně držím palečky, aby bylo všechno ok a Vy jste se dočkali zdravého miminka!!
Nadis.h, gratuluju k těhulkování!!! Ať je všechno v pořádku až do 40tt 😉 a pak už pořád!
A co Dadoušek? Už ví, co má v bříšku? Hrozně jí to těhu utíká!!

Zatím pa pa zlatíčka! A nezlobte se, že tu nejsem častěji!!
Zuzka a klučíci