IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
2. led 2010

bláži mamka je noční pták... 😀

ted jsem musela jít spravit ven bránu k parkovišti...zamrzla a nešla zevnitř.... 😝

nadis.h
2. led 2010

nešla zevnitř otevřít tam mělo být... 😀

coko.joko
3. led 2010

Ahojda,
tak u nas je opet snizek a je to jako v pohadce,ale jen za oknem..musi tam bejt pekna kosa.....ja jsem si ted dala snidani a jdu neco poklidit,at nedopadnu jako nadis. 😀
medu fotku dam,ale musim ji nejak zmensit a nevim jak,takze to musim nejdriv vymyslet....nebo ti ji poslu na maila,kdyz me ho das..... 😉 😉
vcera me uz nesel vubec nahodit MK,tak jsem to vypla a sla si lehnout....

coko.joko
3. led 2010

A jinak holky zdal se me sen,uplne zivej......o tom jak byl sraz....a sebou jsme mely deti a to vsechny...dadousek mel holcicku,ja kluka,nadis taky kluka,lenicka holcicku a medu mela dvojcatka 😉 muzu vam rict,ze jsem se pak vzbudila a rikala jsem si,ze vam to musim hned rano napsat.....at vidite jak me hrabe z toho MK...... 😀 😀 ale bylo by to moc krasny,kdyby to tak bylo

blazenkaa
3. led 2010

ahojky Kobylky která pak tu je nudím se a nemám co dělat tak koukám kde by jsem pokecal amanža dělá venku a já se tu nudím

blazenkaa
3. led 2010

tak to je krásný sen jenom já zase žádné miminko neměla

coko.joko
3. led 2010

Ahojda blazenko,
ja uklizim jako diva a tak si musim dat malou pauzu....nebo chcipnu na zada....au,au......no protoze ty sem moc nechodis a s holkama si pisu porad a tak je mam asi uz nejak moc zafixovany v pameti.... 😉 😉 ale neboj budes mit taky mimi.....tenhle rok se prolomi a budou vsechny tehulky.......

blazenkaa
3. led 2010

S tím úklidem to moc nepřeháněj a odpočiň si.Já si dělám srandu já vím že sm moc nechodím ,ale nějak není čas a když vidím jak je tu každá těhu tak si mylím že sem ani moc nepatřím teď tu rodí skoro každá kamarádka a mě už to an i netrápí už jsem vůči tomu nějaká odolná

blazenkaa
3. led 2010

M?edunka asi ještě pochrupuje odpočívá po náročném zaměstnání 🙂

blazenkaa
3. led 2010

Včera jsem byla ve městě anakupovala jsem pro kamarádčinu holčičku malinký dárek tak snad se jí to bude líbit

coko.joko
3. led 2010

blazenko,medu a lenkar,taky nejsou tehu a chodi sem porad....a patris sem i ty,tak muzes za nama chodit,vzdyt tady probirame vse a ne jen deti....a je tu sranda.......
nakupovani to jsem byla vcera taky ve meste a kdyz jsem videla ty veci na sebe tak bych hned nakoupila,ale bohuzel nemuzu 😀 takze si pockam do pristiho roku 😉

blazenkaa
3. led 2010

Tak já se polepším jo ?
Tohle bylo na mimi.

blazenkaa
3. led 2010

skusím to dát do alba a okomentuješ mi to jo ?

coko.joko
3. led 2010

dneska je tak krasne venku...sice bilo,ale ted mam otevreny okna a je nadherne....kdyby byl semnou doma manzel,tak jdu hned ven na prochazku....ale tekhle me to moc nebavi,kdyz jsem sama..... 😉 premyslim co si mam udelat k jidlu a porad nevim.....

coko.joko
3. led 2010

jo,jo dej ja se podivam 😉

blazenkaa
3. led 2010

já jsem dala zapéct těstoviny .A kde máš manžela v páci ?

coko.joko
3. led 2010

manzel me vcera odletel na zapas a tak jsem sama a vrati se zitra rano...takze nemusim varit,ale uz mam hladik a tak premyslim co na rychlo 😀 testoviny ty ja taky muzu mnam.....mozna ja udelam spagety to je rychlovka....

blazenkaa
3. led 2010

to já mám taky ráda už to tam je mrkni

blazenkaa
3. led 2010

Kdyby jsi bydlela blíž tak ti řeknu přijď na objed
Na jakej zápas jel

blazenkaa
3. led 2010

pošli mi tu fotku jak jsi psala já ti jí zmenším jestli chceš

coko.joko
3. led 2010

ty jo,zase me blbne hrozne MK...vubec se sem nemuzu dostat...se poseru 😀 😀 dlouho to nacita a seka se to...mrknu do albicka.......
manzel dela u hokeje,takze z hokejem jel na zapas....... 😉 takze vikendy jsem sama doma.....no to nez bych dojela k tobe tak by to uz nebylo k jidlu 😀 😀 😀

coko.joko
3. led 2010

blazenko,to je krasny.....vcera jsem zrovna rikala mamce,ze na holcicky maji tolik krasnych veci a na kluky nic..... 😉 a jak mala ma otevrenou pusinu to je super.......no ja tu fotku poslu medu na maila,az se na nas napoji......

blazenkaa
3. led 2010

jo to je v pohodě jen že jsem to tu četla tak jsem chtěla pomoct .
A co dělá u hokeje hraje nebo nějakou jinou funci má

blazenkaa
3. led 2010

to je zrovna kamarádka které je 28 a ještě nechtěli pak jsme mluvili o mimi jak jsem na tom já a ona že by ještě nechtěla a pak se jí to prý rozleželo v hlavě a tak to začli zkoušet a za měsíc a půl otěhotněla a vzniklo z toho tohle

coko.joko
3. led 2010

blazenko,je maser 😉 takze uz nehraje,ale hral.....no to je vzdycky tak....nechces mimi a ono prijde..chces a ono to nejde......

gejbik
3. led 2010

nevíte někdo jak dopadla nadiska???? 😀 mylím na ni kudy chodím... 😀

coko.joko
3. led 2010

ahojda gejbliku,to nevim teda,ale snad dobre,az se vyspi,tak urco napise holka jedna........

gejbik
3. led 2010

heh chuděrka... 🙂

coko.joko
3. led 2010

ja myslis ze je v pohode 😀

blazenkaa
3. led 2010

co se děje s Nadis včera nic neříkala že by se něco dělo